Darček pre ženu k 50. Prinášame dva skvelé tipy

Nech poézia tvrdí čo len chce, niet nad šarmantnú partnerku v zrelých rokoch. Darček pre ženu k 50 je nutné vyberať dôsledne, na oslave sa pravdepodobne zíde celá rodina a mnoho dlhoročných priateľov a vašou úlohou je docieliť, aby táto heterogénna skupina ľudí obdivne vyvaľovala oči na vašu milovanú ženu. Ťažká úloha, to nepochybne.

Čo vybrať, keď ide významné jubileum?

Poznáme ich, veď s nimi žijeme. Vieme, koľko času dokážu premárniť v obchodnom dome pri vystavených šperkoch. Nazerajú do vitrín, ochkajú, jajkajú a nie nie odlepiť sa od skla. Napadlo vám niekedy, milí páni, že možno tajne dúfajú, že teatrálnym vystupovaním pritiahnu vašu pozornosť, aby ste im kúpili šperk, ktorý si zvolili? Že nie? Darček pre ženu k 50 teda môže byť ospravedlnením za všetky tie roky prehliadania ich túžob.

Tip: Vhodne zvolený zlatý šperk možno doplniť podmanivým parfumom.

Darček pre ženu k 50 v podobe jagavého potešenia

Oku lahodiaci zlatý detail na predlaktí vašej dámy, to je niečo, čo okolie ocení, ale predovšetkým to ocení vaša manželka, pretože sa bude opäť cítiť sviežo. Šperk dodá jej pokožke lesk mladých liet. Opäť zatúži vyraziť si na rande a prežiť letný románik. Darček pre ženu k 50 môže priniesť vášmu vzťahu novú šťavu.

darček pre ženu k 50

Elegantná za každých okolností

Má vaša drahá polovička cit pre módu? Potom máte spolu vyhraté. Stačí len vypozorovať, aké doplnky si vaša žena na iných dámach najčastejšie všíma, naťahujte uši pri jej telefonátoch, možno sa dozviete zaujímavé informácie. Pozrite si šperky Brilio a darček pre ženu k 50 máte vybavený. Ušetríte si hodiny lamentovania, vymýšľania a sebaobviňovania. 

Lambáda pre dušu

darček pre ženu k 50
 • dámska retiazka značky Brilio
 • príznačný pre ňu je točitý vzhľad, tzv. lambáda
 • zapínanie na klasické očko
 • vynikne v dekolte
 • vyrobená z bieleho zlata
 • Kód: sBR1445

Zaujímavosť: Šperk vám príde v originálnej krabičke Brilio.

Ako doplnok alebo úplne samostatne

Výsadou žien je vyzerať skvostne. V ríši zvierat sa ňou vyznačujú samce, no u ľudí sa zázrakom pošťastilo, že sú to práve ženy, ktoré nás zatieňujú svojou krásou. Kamarátky, priateľky, manželky, všetky si zasluhujú náš záujem a pozornosť. Zvoliť darček pre ženu k 50 môže byť neľahkou úlohou, ale my vám s tým hravo poradíme.  

Čo sa leskne, to zaručene pritiahne pozornosť

Ženy majú na módu čuch. Darmo sa im snažíme vyrovnať, jednoducho to nemáme v krvi. Na kúpu darčeku však netreba žiaden šiesty zmysel, stačí sa len trochu porozhliadnuť, zamyslieť. Vo svete sú milióny úžasných predmetov, po akých vašej žene piští srdce, stačí už len vedieť, ktorý zvoliť. Darček by mal odzrkadľovať vaše city.

Tip: K dobre zvolenej bižutérii treba upraviť aj účes.

Kráľovná bielych tenisiek

Topánky, šperky, oblečenie, voňavky a kabelky. Práve ste si prečítali zoznam piatich surovín, z ktorých možno upiecť koláč, ktorý zaručene každej žene vyčaruje úsmev na tvári. Darčekom môžu byť výrazné náušnice, nebojte sa experimentovať.

Úchvatný darček pre ženu k 50

Aj keď len vo vašej obývačke alebo na ceste od domu do divadla, každá žena sa rada prejde ako po móle a nechá sa obdivovať mužmi a prepaľovať závistlivými pohľadmi ostatných žien. Pre nás nepochopiteľné, pre ženy splnený sen. Neváhajte a prineste vytúžený sen ten vašej láske. Hovorí sa, že najlepší darček pre ženu je nový hrniec, ale čo také luxusné náušnice, nie je to predsa len významnejšie?

Tri kruhy pre radosť

 • Tommy Hilfiger náušnice s pútavým vizuálom
 • tri farby pre väčšie potešenie
 • povrch je pozlátený
 • tvar troch prepojených kruhov
 • Náušnice sú vytvorené z vysoko kvalitnej ušľachtilej ocele.
 • kód v eshope: sTH0568

Chcete vedieť viac? Prečítajte si článok – darčeky pre ženy na narodeniny

Obrázky: pixabay.com, vivantis.sk