Obdarujte svoju nádhernú manželku


Vek je len číslo. A o ženách to platí dvojnásobne. Nie nadarmo ich básnici prirovnávajú k vínu, aj ony zrejú do krásy. Okrúhle narodeniny sú z toho dôvodu príležitosťou vzdať im hold, o to viac, keď skrášľujú svet už štyri desaťročia. Darček na 40 treba zvoliť dôkladne, je to významný životný míľnik.  

Domáca gazdiná či kráľovná večierkov?

V každej žene drieme túžba starať sa, ochraňovať a pomáhať, avšak len v niektorých sa ukrýva skutočná pani domu, so všetkým, čo k tomu patrí. Darček na 40 by sa mal riadiť túžbami vašej milej. Temperamentnú ženu potešíte kúpou sýteho červeného rúžu či kabelky, domáca žienka zas nedá dopustiť na nový hrniec alebo kvalitný kuchynský servis. 

Tip: Sledujte svoju drahú pri práci, pozorujte, o čo sa zaujíma a čomu sa naopak vyhýba, aby ste jej mohli kúpiť presne to, po čom túži.

Musí byť veľkolepý, inak sa to nedá

Darček na 40 by mal spĺňať požiadavky vašej ženy, mal by podtrhnúť jej výrazné charakterové vlastnosti, splniť jej priania a sny, mal by však rovnako spĺňať praktickú funkciu, predsa len, zrelá žena skôr ocení predmet, ktorý využije v domácnosti ako pútavú drobnosť, ktorou sa však po chvíli prestane zaoberať.  

Možno má ešte nejaký detský sen. Darček, po ktorom vždy túžila. Čo tak splniť jej ho? Nie, nebude to infantilné. Skôr veľmi dojemné a potešujúce.

Kedy kúpiť darček na 40?

Jednoznačne pred dňom narodenín. Na to nemusíte byť expert, aby ste pochopili, že v opačnom prípade si vypočujete plejádu škaredých výrazov. A oprávnene. Darček na 40 treba kúpiť v dostatočnom predstihu, chcete predsa, aby sa vaša žena cítila v deň narodenín úžasne a nechcete ju strápniť v okruhu najbližších priateľov a rodiny.

darček na 40
oslava jej narodenín musí byť veľkolepá

Potešte ju novučičkou obedovou sadou Makro

darček na 40
ten dizajn ju dostane a s radosťou do nich bude servírovať dobroty

Ženu v domácnosti nič nepoteší väčšmi ako nové, belobou sa skvejúce taniere, za ktoré sa pred známymi nebude hanbiť a s radosťou na ne bude servírovať chutné pokrmy. Kúpou kuchynského servisu získajú všetci. Využije ich pri príležitostiach ako sú:

  • raňajky, obedy, večere
  • slávnostné menu
  • sviatočné prestieranie
  • pre vlastné potešenie

Či už to bude malý, veľký, trvácny, jednorázový či akýkoľvek darček, dôležité je, aby ste ho darovali z lásky. Veď vám predsa na nej záleží.

Obrázky: tpd.sk, pixabay.sk