Darček na MDŽ – ako spraviť žene skvelý deň

Darček na MDŽ býva väčšinou záležitosťou bonboniéry a kvetu. Pred pár dňami sme tu mali Valentín a už opäť chystáme prekvapenie pre naše ženy. V tomto článku Vám v 9 krokoch ukážem, ako vytvoríte nezabudnuteľný deň žien.

Keď sa pozrieme na rôzne sviatky a rozoberieme si ich podľa hodnoty, tak MDŽ je jeden z tých menších. Prípravy naň zvyknú byť veľmi rýchle a to tak, že keď idete z práce zbehnete do miestneho kvetinárstva na kvietok a ešte sa zastavíte v supermarkete na “bonboniéru”. Dáte to žene, ona sa usmeje a poďakuje. Týmto sa väčšinou deň žien začína a aj končí. Bol to naozaj správny darček na MDŽ?

Prečo je ideálne zamerať sa na tento deň a urobiť svojej drahej perfektný deň? Určite to nebude očakávať. A sami najlepšie viete, že neplánované akcie sú najlepšie. To znamená, že máte možnosť vytvoriť nezabudnuteľný deň a tým veľké prekvapenie.

V tomto článku sa dozviete ako spraviť z “malého sviatku” veľký.

UPOZORNENIE: TENTO ČLÁNOK NIE JE VHODNÝ PRE OSOBY DO 18 ROKOV!!!

darček na MDŽ
 
1. Raňajky do postele   

Aby ste vytvorili skutočne skvelý deň, je potrebné začať hneď ráno. Ešte skôr ako sa Vaša polovička prebudí už vy môžete v kuchyni čarovať. Je veľmi dobré ak máte podnos na jedlo s nožičkami, ktorý je špeciálne určený na raňajkovanie v posteli.

Pri príprave môžete zvoliť obľúbené jedlo Vašej partnerky. Avšak na podávanie pridajte aj ďalšie veci, aby mala možnosť si vybrať. Môžete napodobniť raňajky, aké sa podávajú v hoteli.

Určite by ste mali pridať:

  • pohár s džúsom (klasika je pomaranč, avšak vy viete najlepšie, ktorý má vaša priateľka najradšej)
  • šálka rozvoniavajúcej kávy
  • croissant
  • jogurt
  • malá miska s cornflakes
  • mlieko
  • nakrájané ovocie (jahody, banán, jablko), ktoré si môže pridať do jogurtu, alebo do cornflakes
  • toast (môžete použiť klasiku šunka-syr, alebo sa môžete inšpirovať tu)
darček na MDŽ

Použite veľkosť misiek, pohárov a tanierov tak, aby Vám to vošlo na podnos. Nelámte si hlavu  tým, že je toho veľa a určite to Vaša polovička nezje. Ide predsa o zážitok.

Zvoľte vhodnú dobu zobudenia. Nebuďte ju príliš skoro, ale zase jej nechajte dostatok času na to, aby mohla v pokoji zjesť raňajky. Na prebudenie použite jemný bozk na líce.

2. Nezabudnite klasický darček na MDŽ

Bez kvietku a sladkého dezertu by MDŽ ani nemohol byť. Avšak majte tieto dve veci pripravené už ráno. Ihneď po tom ako skončí s raňajkami jej podajte ruku a povedzte pár milých gratulačných slov.

darček na MDŽ

Raňajkami a rannou gratuláciu spôsobíte, že deň Vašej polovičky ani nemohol krajšie začať. Taktiež si bude myslieť, že už je to všetko. Avšak vy viete, že sa ešte len rozbiehate.

3. Vybavte všetky jej povinnosti za ňu

Väčšinou vychádza MDŽ na pracovný deň, a tak sa budete musieť odobrať do práce. Okrem práce môžete všetky jej povinnosti vybaviť za ňu.

Chodí po práci pre deti do školy/škôlky? Odíďte z práce skôr a zoberte ich vy.

Keď príde z práce, čakajú ju domáce práce? Buďte to v tento deň vy, kto ich spraví.

Zvykne variť po príchode domov? Pripravte niečo chutné vy.

Aké ďalšie veci patria medzi jej povinnosti po príchode domov z práce a mohli by ste ich urobiť za ňu? Vy svoju drahú poznáte najlepšie a budete vedieť, čo by ocenila, keby aspoň jedenkrát v roku nemusela robiť.

darček na MDŽ
4. Objednajte rezerváciu v dobrej reštaurácii

Napriek tomu, že v tento deň asi nebudú reštaurácie praskať vo švíkoch, rezervujte si stôl. Keď prídete na večeru získate totiž to, že Vás niekto z personálu usadí. Usadí Vás na miesto, ktoré čakalo na Vás, na Vašu drahú v tento deň.

Už pri rezervácii povedzte, že budete chcieť sviečky a ozdobiť stôl ako pri špeciálnej udalosti. Nezabudnite objednať sekt alebo šampanské.

Vychutnajte si spoločne večeru v tento slávnostný deň.

darček na MDŽ
 
5. Darujte partnerke skutočný darček na MDŽ

Síce ste už darovali kvety a “bonboniéru”. Vaša partnerka si bude myslieť, že to už je všetko. Opak je však pravdou. Skutočný darček ešte len príde.

Tu sú tri tipy, čo by ste mohli použiť ako darček:

Pozlatený náramok – žiadna žena nemá dosť šperkov. Elegantný náramok značky Troli je z vysoko kvalitnej ušľachtilej ocele. Pripomína opasok s prackou, vyzerá naozaj štýlovo.

Spodné pradlo – zvodný komplet Zahara spraví radosť nielen Vašej partnerke, ale zaručene aj Vám. Obsahuje podprsenku, nohavičky a aj podväzkový pás. Všetko čipkované.

Kabelka –  elegantná ružová kabelka môže byť kúskom, ktorý ešte Vaša partnerka nemá. S kabelkami je to ako so šperkami a topánkami – nikdy ich nie je dosť.

6. Dovolte jej vybrať program v televízii

Aj u Vás nastáva situácia, že často “bojujete” o to čo budete pozerať večer v televízii? Žena chce pozerať romantiku a chlap šport. Ak je to u Vás podobne, nechajte ju dnes vyhrať.

Nevzdávajte sa však bez boja. Prejavte záujem, že si chcete pozrieť futbal, lebo je večer európska liga a hrá Váš obľúbený tým. Dôležité je, aby vedela, že je to pre Vás dôležité, ale ona je dôležitejšia, a preto ju necháte pozerať romantiku.

7. Dajte jej masáž  

Po celom dni určite partnerka neodmietne masáž. Možno si hovoríte, že ste nikdy nemasírovali a asi by ste urobili skôr zle ako dobre. Nemajte strach, pozrite si video a hneď budete mať vo všetkom jasnejšie.

Masáž je veľmi dôležitá na prechod k ďalšiemu kroku. Pohybmi a dotykmi pripravíte partnerku na to, čo obaja od rána očakávate – sex.

8. Doprajte jej romantiku v posteli

Celý deň robíte romantické veci a preto pokračujte s romantikou aj v posteli. Pri masáži akoby náhodne zachádzajte na erotogénne zóny. Čím dlhšia bude masáž, tým viac bude Vaša partnerka nažhavená.

Keď sa už dostanete do postele, venujte dostatok času predohre. Aj keby Vaša partnerka chcela “ísť už na vec”, vy ešte vytrvajte a láskajte ju. Zamerajte sa pri tom výhradne na ňu, má predsa sviatok.

Pri samotnom akte dbajte hlavne na jej potešenie a kľudne je doprajte niekoľkonásobný orgazmus.

 
darček na MDŽ
9. Zaspite v objatí

Keď už príde čas na spánok, neskončite tento perfektný deň pusou, prianím dobrej noci a otočením sa chrbtom k svojej polovičke.

Objímte svoju partnerku a nepustite ju až dovtedy kým nezaspíte. Verte, že to bude ten najkrajší darček na MDŽ.

Môžete si samozrejme vybrať len niektoré body z postupu. Určite žiadnym z nich nič nepokazíte. Ak sa rozhodnete vyskúšať všetky, môžete si byť istý, že to bude jej najkrajší MDŽ, ktorý pri žiadnom mužovi nezažila a pravdepodobne už ani nezažije.

Ste pripravení spraviť svojej partnerke perfektný deň žien?

Poznámka:

V článku som sa zameral na obdarovanie partnerky a keďže ide o medzinárodný deň všetkých žien, netreba zabúdať aj na darček na MDŽ pre mamy, sestry, babky, … Tie však budú mať o pár dní deň matiek. Preto si myslím, že stačí kvietok a potriasť rukou. Na to ako pripraviť perfektný deň mame sa pozriem v jednom z ďalších článkov.

Danny

Som zakladateľom muzizenam.sk. Väčšinu času píšem rôzne reklamné texty a články pre klientov. Moje ochorenie sa nazýva copywriter :) Keď mám chvíľu voľno, venujem sa priateľke, hrávam karty (žolík, farár), kuknem futbal (Real Madrid) a sem tam aj nejaký šport (podľa postavy vidno, že to je iba sem tam) :D

2 thoughts on “Darček na MDŽ – ako spraviť žene skvelý deň

Comments are closed.