Darčeky pre ženy na narodeniny

Chlapi, povedzme si na to na rovinu. Vymýšľať darčeky pre ženy na narodeniny je komplikované. Hlavne, ak chceme byť originálni. Chceme sa predsa pred svojou dámou blysnúť v čo najlepšom svetle. Nesiahaj po bežných darčekoch. To väčšinu žien nepoteší, skôr sklame. Narodeniny neslávia preto, aby od najbližšej osoby dostali hrniec alebo sadu kuchynských príborov či nebodaj metlu. 

Darčeky pre ženy na narodeniny musia vyžarovať kreativitou a láskou. Nestrácaj zbytočne čas prečesávaním obchodných centier a vydaj sa na dobrodružnú cestu do zákutí ženskej duše spolu s nami. 

Prinášame obrovské kvantum užitočných nápadov a tipov na darčeky pre ženy na narodeniny. Poradíme ti, ako navodiť správnu atmosféru a trafiť sa tvojej drahej do noty. Uvidíš, že ti nakoniec sama padne k nohám. 

Rozcestník

3 narodinové tipy na úvod
Darček pre 13 ročné dievča
Darček pre 20 ročné dievča
Darček pre ženu na k 30
Darček pre ženu na 40
Darček pre ženu k 50
Darček pre ženu k 60
Pár inšpirácií na darčeky

3 rýchle tipy na úvod

Darček, v ktorom sa vám rada predvedie

Zaujíma ťa otázka, ako má bežný smrteľník vedieť, po čom žena túži? Odpoveď je veľmi jednoduchá a v krátkosti sa o ňu s tebou podelíme. Kľúčom k ženskému srdcu nie sú drahé autá, luxusné vily na talianskom pobreží ani dovolenky v exotických krajinách. Že neveríš? 

Navždy mladá

V každej dáme sa skrýva kúsok mladej dievčiny, ktorá z hĺbky srdca túži byť opäť zbožňovaná a ospevovaná, no predovšetkým obletovaná. Veď aj vás, milí páni, poteší pohľad šarmantnej slečny.

Spravte z nahoty prednosť

Darčeky pre ženu na narodeniny nemusia mať hodnotu tisícok eur, každá žena totiž v prvom rade ocení niečo, čo vyzdvihne jej šarm. Darovať sexi spodnú bielizeň preto znamená zaručený úspech. 

Voňavý darček

Aj ty sa zvykneš obrátiť na ulici za ženou, ktorá po sebe zanecháva v ovzduší príjemnú pachovú stopu? Prebúdza v tebe čosi živočíšne, že v okamihu po voňavej kráske zatúžiš? Neodkladaj preto potešenie a sprav voňavú bohyňu aj zo svojej milej polovičky. 

Masíruj svoje čuchové bunky okúzľujúcou vôňou

Darčeky pre ženy na narodeniny nemusia byť hmotné v istom slova zmysle, hoci elegantná fľašková voňavka lahodí nie len čuchu, ale i zraku. 

Je prekvapenie vždy zaručený úspech?

Môžeš ju vziať do luxusnej predajne parfumov. Ženy totiž najlepšie vedia, ktorá vôňa im pasuje. Mužský odhad sa s tým nemôže rovnať, preto sa nespoliehaj sa svoju intuíciu a vyhni sa prekvapeniu, ktoré môže dopadnúť nezdarom. Hneď máš darček k narodeninám pre ženu ako vyšitý.

Ligotajúce sa darčeky pre ženy na narodeniny

Pozvi lásku svojho života v jej veľký deň na baletné predstavenie, muzikál či operu do divadla plného elegantných dám a džentlmenov v čiernych frakoch. Daj jej najavo, ako veľmi ju miluješ a obdaruj ju priamo pred budovou divadla, za zvuku orchestra a v červenom prítmí dohasínajúceho slnka. To je pravý narodeninový darček pre ženu.

Šperky sú cesta

Šperky sú vždy vďačné darčeky pre ženy na narodeniny. Obsyp jej ladnú šiju kryštálmi, no nezabudni na bozky. Tie sú tiež nenahraditeľnou súčasťou láskyplného objatia. 

Daj si poradiť

Zaťažiť hruď masívnym šperkom, to sa nosilo v minulom storočí. Móde vládnu jemné šperky z ružového zlata a striebra. Pôsobia dojmom, akoby sa vznášali, pritom sa však koketne kĺžu po odhalenom ženskom dekolte.

Darček pre 13 ročné dievča

Dievčatá v puberte sú nanajvýš komplikované a ich nároky nehorázne vysoké. Už sa ti stalo, že ťa tvoja dospievajúca dcéra zvozila za darček, ktorý bol podľa nej “out”, teda nie dosť “cool” na to, aby ho mohla nosiť medzi rovesníkmi? Darčeky pre ženy na narodeniny treba voliť opatrne. 

O ženách sa vo všeobecnosti hovorí, že sú komplikované. Čo potom také 13 ročné dievča? Žiaden strach, snáď sa z toho nezbláznime, no nie? Prinášame široký sortiment produktov, ktoré tvoju dcéru, vnučku či kamarátku zaručene potešia. Netreba chodiť ďaleko, všetky potrebné informácie nájdete na našom webe

Zvoľ klasiku, žiadna veľká veda

Darčeky pre ženy na narodeniny je najlepšie darovať na výnimočnom mieste. Pre mladé 13 ročné dievča to môže byť kino rovnako ako fast food reštaurácia alebo výlet loďou. Príliš to nekomplikuj, pubertiaci majú vlastných problémov vyše hlavy. Vyviazneš najlepšie, keď nebudeš tlačiť na pílu a vezmeš oslávenkyňu tam, kde to má rada a cíti sa tam príjemne. 

A aký je vhodný darček pre 13 ročné dievča? Čítajte v článku.

Darček pre 20 ročné dievča

Dvadsiatka za rohom a ty nemáš žiaden darček? Prvé pravidlo je zachovať chladnú hlavu a druhé nechať si poradiť od nás. Podelíme sa s tebou o najužitočnejšie tipy a rady, takže nebudeš strácať čas v obchodoch kúpou darčekov, ktoré nakoniec aj tak neprinesú želaný výsledok. 

Maj na pamäti dôležité dátumy

K prvému pravidlu však treba pripojiť ešte jedno, rovnako dôležité. Ženy majú vyvinutý šiesty zmysel na dátumy (majú ešte siedmy na odhaľovanie nevery, ale o tom potom). Od mužov očakávajú, že zdieľajú ich imaginárny kalendár a o všetkom majú prehľad. 

Prvým krôčikom k úspechu preto je ovládanie dátumov významných dní tvojej nežnej polovičky. Zvoliť darčeky pre ženy na narodeniny je oproti tomu malina. 

Vyzdvihni jej mladosť

Dvadsiate narodeniny však nie sú len tak niečo. Z dievčaťa sa stáva cieľavedomá mladá žena plná odhodlania a chuti zápasiť so životom, zatiaľ nezlomená sklamaním ani škaredou stránkou sveta. Tomu prispôsob aj darček pre 20 ročné dievča.

Ženy v tomto veku sú najzraniteľnejšie. Začínajú si uvedomovať krásu svojho tela, no sú kvôli nemu v rozpakoch a balansujú na hrane medzi dospelosťou a bezstarostným detstvom. Zvoľ jemný šperk v mladíckom duchu, ktorý podčiarkne zraniteľnosť a nežnosť čerstvej dvadsiatničky. Uvidíš, že sa ti poďakuje. 

Darček pre ženu k 30

Zrejme každému mužovi sa stalo, že jeho manželka či priateľka prišla z práce celá natešená a obšírne začala rozprávať o kabelke, ktorú videla na svojej kolegyni. V takejto chvíli je treba naťahovať sluch. Hoci sa chlapi často tvária, že o svojich partnerkách zhola nič nevedia, odpoveď na najtajnejšie túžby im ženy zväčša servírujú priamo pod nos. 

Chyba je v tom, že páni nepočúvajú, lebo v televízii práve bežia posledné minúty futbalového zápasu. Načúvaním si veci uľahčíš a predídeš trápnej situácii. Napríklad takej, že kúpiš svojej drahej niečo, čo už vlastní. Alebo niečo, po čom vôbec netúži. 

Keď žena hovorí o kabelke a tebe sa zdá, že sa pritom až príliš usmieva a oči jej žiaria, počúvaj. Získaš tak cenné informácie. Využiješ ich napríklad, keď budeš nakupovať darčeky pre ženy na narodeniny. 

30 ruží pre čerstvú tridsiatničku

Vhodným darčekom môže byť taktiež kytica kvetov. Čo tak 30 červených ruží? Ženy sú zbláznené do kvetov a v každej z nich bije srdiečko krásnej princeznej z rozprávky. Kvetmi nič nepokazíš. 

S takýmto darom však treba narábať s rozvahou. Prísť o príležitosť vytvorenia dokonalého zážitku by bola škoda. Kyticu jej daruj niekde v spoločnosti. Najlepšie na mieste plnom zvedavých pohľadov. Ženy zbožňujú, keď môžu byť stredobodom pozornosti. 

Stále hľadáte darček pre ženu k 30? Inšpirujte sa v článku.

Darček pre ženu na 40

40 ročná žena je presne dvakrát tak problematická pri voľbe správneho darčeku ako 20 ročná. Má v sebe dušu mladej levice, v tvári však vpísané roky skúseností, starostí a sklamaní, preto je podstatne náročnejšia a neuspokojí sa s prvoplánovým darom. Mladícke šperky hýriace farbami či elektronika nie sú vhodné darčeky pre ženu k narodeninám na štyridsiatku. 

Vezmte ju do vyššej spoločnosti

Zrelá dáma ocení pozornosť partnera a očakáva, že po dlhých rokoch vzájomného spolunažívania dokonale pozná jej skryté túžby. Vo veku, keď už nie sú diskotéky a návštevy klubov na dennom poriadku, začínajú ženy o svojej príťažlivosti často pochybovať

Zdá sa im, že im nie je venovaný dostatok pozornosti. V tajnosti túžia po pohľadoch mužov a žien, chcú sa páčiť a nie je na tom nič zlé. Každá žena má právo vyvolať v sále rozruch. Aj preto sme toho názoru, že vhodným miestom na obdarovanie manželky k štyridsiatke je reštaurácia, divadlo alebo promenáda pri rieke plná zamilovaných párov a šarmantne odetých pánov a dám. 

Tam tvoj darček zaiste pritiahne žiadanú pozornosť. Siahni po výraznom šperku a korunuj svoju dámu na kráľovnú okamihu. 

Darček pre ženu k 40 – čítajte viac v článku.

Darček pre ženu k 50

5 krížikov na chrbte je veľká udalosť, nezabudni to svojej láske pripomenúť vo veľkom štýle. Vezmi ju tam, kam vždy túžila ísť. Nešetri, bude ešte dosť času odkladať na blížiaci sa dôchodok. Vezmi ju na exotickú dovolenku do vzdialených destinácií alebo jej splň sen z detstva, nech už by bol akýkoľvek. 

Zahrň ženu svojho srdca pokladmi z celého sveta. Dbaj pritom na to, aby si celý priebeh oslavy skutočne užila. Sprav ho nezabudnuteľným. 

Oslava v štýle záhradnej párty

Pozvi celú rodinu, poprípade prenajmi chatu v horách a zorganizuj záhradnú párty pod šírym nebom. Čerstvý horský vzduch s láskou narobí divy. Ani sa nenazdáš a budete visieť jeden na druhom, zasypávať sa bozkami a hostia budú tlieskať šťastím i uznaním, veď vydržať vo vzťahu toľké roky sa už dnes tak často nevidí. 

Buchni sa po vrecku a nakúp príslušenstvo, čo na žiadnej pravej párty nesmie chýbať. Vyzdob záhradu lampiónmi a konfetami, k stromom priviaž pestrofarebné balóny. Nesmie chýbať šťavnatá ovocná torta s množstvom sladkého džemu. 

Keď sa zvečerie, vezmi svoju drahú za ruku a odveď ju stranou. Darčeky pre ženy na narodeniny môžu lietať. Veď aj láska má krídla. Vypusti do nočnej oblohy lampión lásky. Slová “milujem ťa” tak povznesieš na úplne inú úroveň a ako všetci dobre vieme, ženy majú odjakživa slabosť pre veľké gestá. 

Máme pre vás hneď dva skvelé tipy. Čítajte článok darček pre ženu k 50.

Darček pre ženu k 60

6 krát viac rokov, než keď mala 10, a predsa jará, veselá a plná energie. Darčeky pre ženy na narodeniny k 60 nehľadaj v obchode s oblečením na bežné príležitosti ani v lacnej bižutérii. Máš doma ozajstný skvost, je načase zariadiť, aby sa skvostne aj cítil. 

Kytica parádnych kvetov je len začiatok. Vytvoria správnu atmosféru. Na svete nie je žena, ktorá by pohrdla kyticou kvetov. Príjemné farby a prelínajúce sa vône uvedú tvoju milovanú ženu do stavu beztiaže, obkolesenú harmóniou a šťastím. Máš ju tam, kde si ju chcel mať. Teraz ti prepáči možno aj to, že si sa týždeň pred oslavou vrátil z pivka s kamarátmi až o druhej ráno a okrem toho si deň predtým zabudol vyniesť smeti. 

Jedno veľké gesto pre dámu

Nastal čas na zlatý klinec programu. Hru máš dokonale rozohratú, partnerku bezbrannú a pripravenú nechať sa rozmaznávať, tak nestrácaj čas. Ihneď siahni po veľkolepom dare. Neboj sa trochu experimentovať, ženy to majú rady. Obzvlášť v rozkvete života vedia iniciatívu zo strany mužov mimoriadne oceniť. 

Neváhaj prejaviť svoje city a daj manželke zakúsiť pocit, že je stále krásna a priťahuje ťa. Možno sa bude priečiť, no červeň v tvári odhalí jej skutočné pocity. 

Daruj jej to, po čom najviac túži

V dostatočnom predstihu (ženy nenávidia veci zbúchané na kolene) si sprav prieskum, po akých veciach jej srdce piští, čo si prezerá na internete, o čom sa zdôverila kamarátkam alebo aké produkty má zakrúžkované v katalógu. Bude ti to inšpiráciou pri nákupe darčeku. Treba sa však uistiť, že daný predmet už nie je na ceste k vám domov. To by celý výsledný efekt pokazilo. 

Darček pre ženu k 60 – čítajte celý článok.

Stále neviete, čo jej kúpiť? Pridávame ešte pár inšpirácií

Hodinky

Hodinky vždy ženy potešia. Poznám aj také, ktoré sú nimi posadnuté. V dnešnej dobe, kde už každý kus akýkoľvek technický je smart, jej kúp smart hodinky. Ak cvičí, behá alebo robí akúkoľvek športovú aktivitu, kúp jej smart fitness hodinky, s ktorými si dokáže merať kroky, spálené kalórie a dokonca vytvárajú aj fitness plán na mieru.

Knihy sú top darčeky pre ženy na narodeniny

Ak je niekým, kto rád číta, poteš ju dobrou a zaujímavou knihou. Zisti si, aký obľubuje žáner a ver mi, ak sa jej bude páčiť, nikdy nezabudne od koho takú dobrú knihu dostala.

darčeky pre ženy na narodeniny
keď moderná doba nahradí klasiku
BUX.sk internetové kníhkupectvo

Čítačka kníh

Okrem obyčajných kníh, ktoré podľa mňa stále majú väčšiu hodnotu a papierová verzia má navrch oproti eknihám, jej môžeš kúpiť aj čítačku kníh. Výhodou je veľkosť a taktiež dostupnosť kníh, ktoré vo chvíli chce čítať.

Merch

Každý z nás má svojho obľúbeného herca, speváka, kapelu či seriál. Kúp jej niečo, čím môže prezentovať svoje záujmy, bez toho aby povedala čo i len slovo. Tričko, mikinu, čiapku alebo náramky. Predtým si však premysli, či to je niečo, čím sa naozaj chce prezentovať.

TIP: Ak je naozaj veľkým fanúšikom určitej celebrity, daj jej vyrobiť obal na mobil s fotografiou obľúbeného idolu.

Pyžamo

Neznie to snáď ako dobrý darček? V zime krásne huňaté pohodlné pyžamo, v ktorom jej bude nádherne teplo, v lete šortky a oversize tričko zaručí príjemný spánok.

Fotoaparát

Fotografovanie je niečo, čo je jednoduché robiť, no nie je jednoduché v tom excelovať. Každopádne, najnovším trendom sú fotoaparáty, ktoré rovno fotku aj vytlačia. Niekomu to môže prísť ako zbytočnosť, v dnešnej dobe modernej techniky a digitálneho úložiska, no je super môcť si založiť fotografiu do fotoalbumu, poprípade pripnúť na nástenku a mať na ňu výhľad neustále.

Obrázky: pixabay.com