Hodinky, ktoré učarujú mladej dáme

Ach, prečo tak rýchlo dospievajú? Veď ešte pred pár rokmi veselo poskakovali, šantili sa a plnili naše priania, chodili s nami na výlety a snažili sa nám vyhovieť a teraz… Z chlapcov sú mladí muži a dievčatá sa parádia ako mamičky. Práve darček pre 13 ročné dievča môže byť pre nezasvätených doslova španielskou dedinou. 

Čo pre mladú dámu?

Väčšina dievčat v tomto veku, pokiaľ neporušujú pravidlá, trávia čas v školskej lavici. V školskej lavici komunikujú, smejú sa, socializujú a porovnávajú s ostatnými. Hodiny nad tabuľou počas toho potichu tikajú. Lenže čo ak sa zaseknú?

Tip: Digitálne hodinky vyzerajú štýlovo a hodia sa na ruku.

Aj keď nie, veľa mladých ľudí už bežné hodiny neovláda, ručičky im nič nehovoria, sú radi, keď tie svoje nejak zamestnajú. Darček pre 13 ročné dievča teda môžu byť štýlové digitálne hodinky, no nie?

darček pre 13 ročné dievča

Slečny sa rady parádia

Kúpte svojej milovanej dcére elegantný drobný šperk, ktorý jej bude deň narodenín navždy pripomínať, alebo zvoľte možnosť kúpy veselého farebného šperku či hodiniek. To je podľa nás najhorúcejší tip na darček pre trinásťročné dievča.

Darujte darček pre 13 ročné dievča, ktorý ocení

Mládež žije v neustálom strese. Treba kontrolovať mobil, sociálne siete, treba sa dostaviť na stretnutie s kamarátmi, vbehnúť do obchodu, utekať do školy, na tréning a do parku. To všetko by zvládli jednoduchšie, keby mali na ruke multifunkčné digitálne hodinky s jednoduchým používaním a ešte jednoduchším zapínaním. Hodinky môžu byť napríklad vhodný darček pre trinásťročné dievča.

Tik tak, bombové hodinky, ktoré si zamiluje

darček pre 13 ročné dievča
  • hodinky značky Cube1
  • elektrické podsvietenie
  • kompatabilita s operačným systémom Android 4.4 a vyšším
  • Bluetooth
  • krokomer
  • monitor srdcového tepu

Zaujímavosť: Vďaka aplikácii WearHealth budete mať o svojich fyzických výsledkoch perfektný prehľad už aj na mobile.

Chcete vedieť viac? Prečítajte si článok – darčeky pre ženy na narodeniny

Obrázky: pixabay.com, vivantis.sk