Darček pre 20 ročné dievča

Hmm… dvadsiatka! Taký krásny vek. Zo slečny je už žena. Mladá, krásna, vitálna a plná chuti do života. Máte aj vy vo svojom okolí  krásku, ktorá si užíva devätnásty rok a teší sa na okrúhle 20. narodeniny?  Určite by ste mali pouvažovať, aký zaujímavý darček pre 20 ročné dievča ju prekvapí. Malo by to byť niečo pekné, vkusné, originálne a štýlové.

Ja Vám, milí páni, ponúkam dva typy.

Štýlová a značková móda

Vo všeobecnosti platí, že ženy sa rady parádia a chcú byť vždy šarmantné. Správna kombinácia oblečenia a doplnkov v nás vyvolá pocit sebaistoty a spokojnosti.

Milí muži, chcete, aby aj Vaša dvadsiatnička toto pocítila? Obdarujte ju na jej narodeniny značkovým šperkom.

Guess je  celosvetovo známa a populárna značka. Výrobky Guess predstavujú originalitu zdôraznenú veľkým zmyslom pre detail. Značka symbolizuje dobrodružný, mladý,  sexi životný štýl. Spája v sebe voľný americký štýl a francúzsku eleganciu.

Náušnice  – darček pre 20 ročné dievča

darček pre 20 ročné dievča

Naúšnice značky Guess budú luxusný darček na dvadsiatku pre Vašu ženu. Vynímajú sa srdiečkovým tvarom, čo naznačuje náklonnosť k oslávenkyni. Na ich vysoko lesklej, lícnej strane sa týči nápis značky. Teda žiadny “fejk”, ale poctivý originál.  Veď predsa chcete pravú, nefalšovanú istotu!

darček pre 20 ročné dievča

Šperky sú vyrobené zo všeobecného kovu  striebornej farby. Práve toto sfarbenie je univerzálne a je možné kombinovateľnosť s rôznym štýlom oblečenia.  

Ich rozmery zaručujú nositeľnosť po celý deň.  Dĺžka: 1, 5 cm, šírka: 1,3 cm a váha: 5 g. Zapínanie je vyriešené puzetkou, teda sú to takzvané “napichovačky”. Jednoducho sa dajú prepichnúť cez ušné dierky a zozadu zaistiť, aby počas nosenia nevypadli.

Aby ste darčekom úplne ohúrili, zabaľte náušnice do luxusnej krabičky. Týmto spôsobom sa bude Vaša jubilantka cítiť ešte viac obdarovaná.

Fashion šperk

Fashion  – v preklade z angličtiny znamená móda, módny. Náušničky Guess sú presne tou správnou odpoveďou na otázku: “Aký darček na dvadsiatku jej mám vybrať?”  Patria do oblasti fashion. Patria na uši každej mladej žene, ktorá ide s módou a má vkus.

Ruky sú vizitkou ženy

Hovorí sa, že “ruky sú vizitkou ženy”. Áno, jedna veľká pravda.

Priznajme si úprimne, že po prvom kontakte s hociktorou ženou si všimneme jej tvár, oči, zovňajšok (áno, milí páni, viem, že vy aj prsia ) a samozrejme, ruky. Čisté, nakrémované, s upravenými nechtami.  A čo tak zvýrazniť krásu rúk nejakým náramkom? Pekným, jednoduchým, ale zároveň aj výrazným.

Náramok – druhý darček na dvadsiatku

darček pre 20 ročné dievča

Troli náramok je typom na darček pre 20 ročné dievča číslo dva. Elegantný šperk, ktorý sa bude krásne ligotať na rukách Vašej dvadsiatničky.

Tento módny doplnok je vyrobený z chirurgickej ocele a je striebornej farby. Dá sa dokonale skombinovať s inými šperkami tohto odtieňa. Je možné si ho zakúpiť aj v iných farebných prevedeniach  – zlatá, ružová, čierna.

Jeho šírka 1,6 cm zaručí, že nebude nenápadný, ale práve naopak,  do očí bijúci. Náramok sa pohodlne aplikuje – v polovici sa otvára a jednoducho sa upevní na zápästie.

Nadčasový fashion vzhľad Vám zaistí, že jeho majiteľka sa stane štýlovou mladou dámou, ktorá sa rada pohráva s módou. Rovnako sa pri ňom uplatnia staré známe slová – krása sa vyníma najmä v jednoduchosti.

Šperkový komplet

Náušnice? Náramok? Neviete sa rozhodnúť? Keďže oba typy na darček pre 20 ročné dievča sú cenovo prijateľné, môžete ich zakúpiť spolu a vytvoriť šperkový set.  Doplnky sú ľahko kombinovateľné. Strieborná farba, lesk a ich jednoduché prevedenie predurčujú, že sa dajú zladiť.

Oživia outfit každej mladej ženy, ktorá bude spokojná  a vy sa vedľa nej budete cítiť príjemne.

Potešenie pre partnerku, kamarátku, dcéru i vnučku

Milí muži, ak sa rozhodnete obdarovať mladú dvadsiatničku týmito šperkami, prejavíte voči nej svoje sympatie, záujem a oceníte jej výnimočnosť. Či ste vo vzťahu partnerskom, kamarátskom alebo rodinnom.

Tak kedy oslavuje? Nezabudnite na ten správny dátum, na darček a hlavne darček na 20 sa kupuje iba raz v živote. Nás, ženy, veľmi poteší, keď si muži pamätajú výnimočné dni.

Obrázky: www.vivantis.sk

Chcete vedieť viac? Prečítajte si článok – darčeky pre ženy na narodeniny

Táňa

Volám sa Táňa a už 3 roky sa venujem písaniu článkov. Najviac ma baví písať o produktoch pre ženy. Vždy sa snažím pre klienta napísať ten najlepší článok na slovenskom internete. Najnovšie radím mužom na portáli www.muzizenam.sk, aké darčeky by potešili ich polovičky.