Krása zdôraznená na dvakrát


Žena v 40-ke je pre muža darom. Skúsená, rozhodná, vzdelaná, s kariérou a vedomím, že vie, čo v živote chce. A správny muž vie, že jedno z nevyslovených želaní každej ženy je byť obdarovaná. A čo môže byť lepší darček pre ženu na 40 ako pár nádherných šperkov?

Darček k štyridsiatke – koniec dilemy

Veľa mužov rieši problém, čo žene k tomuto výročiu kúpiť. Áno, slovo šperk napadne asi každého. Ale aký? Čo tak náušnice? Zdanlivo bežný prvok každej ženy dokáže jej výzoru neuveriteľne dodať šarm a trefne vybraný set je ozdobou každej dámy.

Dva dôvody pre dva šperky

Čaro náušníc nespočíva iba v tom, že tvoria pár. Žene urobia tiež radosť na dvakrát. Prvýkrát, keď je nimi obdarovaná. A druhýkrát, keď nonšalantné pohodenie hlavou a pohyb vlasou odhalí tento šperk na ušiach. Správne zvolené náušnice sú decentné, ale keďže sú najbližšie k mužovým očiam, je dôležité, aby dotvárali dokonalosť zrelej ženy.

darcek pre zenu na 40

Darček pre ženu na 40

Teraz je na rade rada. Páni, neskúšajte sa nasilu trafiť do vkusu. Nepátrajte vo šperkovnici Vašej dámy. Nemárnite čas so všemožnými radami od kolegov. Dosť, čo ste zaneprázdnení prácou.

Diamantmi nikdy nič nepokazíte. Inšpirujte sa nádhernými náušnicami z bieleho zlata značky Danfil. Týmto šperkom nič nepokazíte. Určite nie pocit z obdarovania pri oslave 40-tych narodenín akejkoľvek ženy.  

darcek pre zenu na 40

Žiadne pochybnosti

Náušnice sú trefa do čierneho. Taký prsteň od nepamäti slúži ako záväzok. Vedeli ste však, že krásne náušnice však mali už od stredoveku pridanú hodnotu?  Na žene prezentovali niekoľko vecí naraz:

  • má rada luxus
  • jej partner ho vie aj zabezpečiť
  • jej partner má vkus
  • pohľad na náušnice a nie šperky na dekolte odhalil správnu výchovu partnera
Pozrite si ako sa vyvíjali naušnice za posledných 100 rokov

Buďte aj vy takým partnerom v očiach dámy a v očiach spoločnosti. Začnite tým správnym darčekom ku krásnym štyridsiatim narodeninám a dokážte, že viete naplniť očakávania Vašej partnerky. Nielen história Vám dá za pravdu.

Chcete vedieť viac? Prečítajte si článok – darčeky pre ženy na narodeniny

Obrázky: vivantis.sk, pixabay.com