Darček k meninám pre ženu

Zistiť, že je potrebné kúpiť darček k meninám pre ženu, patrí medzi tie jednoduchšie činnosti. Stačí sledovať kalendár a viete, kedy má kto meniny. Pri narodeninách to je ťažšie, musíte si pamätať alebo používať pripomienky. V článku nájdete zopár tipov, čo môžete darovať priateľke, manželke, mame, babke, sestre a dcére na meniny.

Hodnota daru

Každý sviatok je špecifický. V podvedomí už máme zakotvené, aká veľkosť daru nám pasuje k tomu konkrétnemu sviatku. A vy už si hovoríte: “21. marca bude mať manželka narodeniny, opäť budem ľahší o 100 €.“

Meniny sú vnímané ako menší sviatok. Hodnotou daru by som ho prirovnal k MDŽ, dňu matiek alebo sviatku sv. Valentína. V tomto prípade nejde o dary vysokej hodnoty, ale skôr o niečo menšie a originálnejšie.

Darček k meninám pre ženu – dôležité je nezabudnúť

Aj vy určite máte vo svojom okolí ľudí, nielen ženy, ktorí bývajú ďaleko. Nezabudnite ani na tých, na ktorých máte vzdialenostný dosah, avšak Váš vzťah k nim nie je tak blízky, aby ste si dávali darčeky.

Gratulácia – to je to najmenej, čo môžete urobiť

Spomeňte si, ako dobre Vám padne, keď máte meniny a prichádzajú Vám gratulácie počas celého dňa. Doprajte túto radosť aj iným ľudom, či už prostredníctvom sociálnej siete, telefonátu, smsky alebo klasickej pohľadnice. Darček k meninám pre ženu nemusí byť iba hmotný. Neočakávaný skutok je často najväčším darom.

Nezabudnuteľným patrí svet

Mám jedného strýka a viem, že on nezabudne nikdy na žiaden sviatok. Viem s presnosťou švajčiarských hodiniek, že určite zajtra mi bude volať, lebo zajtra mám meniny. V čom je iný ako ostatní? Zrejme má doma kalendár. Počkať, každý ma v dnešnej dobe doma kalendár.

Môj strýko totiž má ako prioritu nezabudnúť. Keď som sa ho kedysi pýtal ako to robí, povedal: “Na začiatku každého roka si prepíšem do nového kalendára všetkých komu chcem gratulovať .“

Úplne jednoduché.

My však žijeme v modernej dobe, stačí nám nastaviť v smartfóne pripomienku a dať ju opakovať vždy po roku.

Darček k meninám pre ženu – tipy:

Priateľka

darcek k meninam pre zenu

Zvodný komplet Patricia poteší každú ženu, ktorá sa chce páčiť svojmu priateľovi. Ihneď rozdúcha vášeň a odovzdávanie meninové darčeka, ktoré často býva iba formalitou, sa môže premeniť na večer, ktorý ste už dávno nezažili. Povedzme si otvorene tento darček kupujete aj sebe.

Komplet obsahuje zlaté detaily. Je lemovaný čipkou a latexovým materiálom. Podprsenkový top sa zapína za krkom. Nohavičky majú na zadočku jemné pásiky.

Manželka

darcek k meninam pre zenu

Wellness pobyt vašej manželke dopraje potrebný oddych a relax. A vám tiež. Spomeňte si koľkokrát vám už manželka hovorila, že by rada niekam išla na víkend. Prestaňte toľko pracovať a choďťe si oddýchnúť aspoň na dve noci.

Mama

darcek k meninam pre zenu

Kniha Úlomky ženy od Kataríny Krnačovej je plná silných ženský príbehov. Je plná citátov o láske. Tento novodobý román má výborné hodnotenie na úrovni 90%. Kniha má 128 strán a môžete ju kúpiť za výbornú cenu.

Kniha má podporu vo webe www.ulomkyzeny.sk, instagram plný citátov s viac ako 27 tisíc fanúšikmi a facebook s viac ako 54 tisíc fanúšikmi. Darček môžete doplniť knihami Čistá duša a Som idealista.

Babka

darcek k meninam pre zenu

Skvelým doplnkom výživy je Chlorella. Ide o sladkovodnú zelenú riasu, ktorá žije na našej planéte už viac ako 2 milióny rokov. Chlorella je skvelým zdrojom vitamínov, minerálnych látok a enzýmov pre správne fungovanie tela.

Užívatelia hlásia: úbytok váhy v dlhodobom meradle, viac vitality, sviežosti, optimizmu, zlepšenie kvality pokožky, lepšie zvládanie stresových situácií, odstránenie žalúdočných problémov.

Sestra

darcek k meninam pre sestru

Kozmetický baliček Eucerin obsahuje denný, nočný a očný krém. Je zabalený v darčekovej taške. Všetky krémy obsahujú kyselinu hyaluronovú a saponín.

Denný krém je ideálny ako podklad pod make-up. Nočný krém sa používa ako regenerácia cez obdobie spánku. Očný krém je vhodný aj pre nositeľky kontaktných šošoviek. Balíček je skladom za vynikajúcu cenu. Možnosť na vrátenie neporušeného balíčka 1 rok.

Dcéra

darcek k meninam pre dceru

Ideálny zážitkový darčekom na meniny pre ženu je simulátor voľného pádu. Je vhodný aj pre úplných začiatočníkov. Pod dohľadom profesionálnych inštruktorov sa vznášate 2-8 minút. Zo zážitku je možné vytvoriť video.

Je bezpečný a vhodný spôsob adrealínovej aktivity pre ženy, ktoré majú strach zo zoskoku padákom. Simulátor voľného pádu sa nachádza v Liptovskom Mikuláši. Pri tomto darčeku je možné využiť  miesto na turistiku alebo wellness v blízkom okolí.

Danny

Som zakladateľom muzizenam.sk. Väčšinu času píšem rôzne reklamné texty a články pre klientov. Moje ochorenie sa nazýva copywriter :) Keď mám chvíľu voľno, venujem sa priateľke, hrávam karty (žolík, farár), kuknem futbal (Real Madrid) a sem tam aj nejaký šport (podľa postavy vidno, že to je iba sem tam) :D