Darujte niečo nadčasové – darujte zlato


Blíži sa ten deň. 60 narodeniny. Búchate si hlavu o stenu, žena behá po byte, upratuje, umýva dlážku, vypeká koláče a chystá jednohubky. Vo vzduchu cítiť napätie. Ani za nič vám neprichádza na um žiaden darček pre ženu k 60, začínate byť zúfalý. Vaša žena je predsa úžasná osoba a nadovšetko ju milujete, nemôžete v deň narodenín stáť v rade gratulantov s prázdnymi rukami…

Darček pre ženu k 60 v znamení elegancie

Ženy môžeme rozdeliť na dve skupiny. Jedny preferujú strieborné doplnky a druhé dávajú prednosť šperkom zlatým. My sa zameriame na druhú skupinu. Šesťdesiatka je významné číslo, a preto si vyžaduje významný dar. Darček pre ženu k 60 musí byť výnimočný, musí jej dopriať pocit, že je stále mladá, svieža a plná elánu.

Tip: Zlaté detaily pekne vyniknú v kombinácii s čiernou či bielou.

Obsypte ju pokladom

Ženy sa rady parádia, túto svoju vlastnosť si nesú od detstva, kedy trávia čas česaním sa pred zrkadlom až po chvíle ako je táto, kedy chcú zažiariť pred priateľmi, známymi a rodinou. Zlatý šperk nikdy nie je na škodu, môže byť v krásnom kontraste s tmavou opálenou pokožkou po slnečnom kúpeli na brehu mora. Rovnako decentne vystupujú v kontakte s čiernym saténom alebo červenou blúzkou, voľba je na vás.

Láska ide cez šperk

Známe porekadlo znie trochu inak, no určite nám dáte za pravdu, že v prípade žien je tomu práve takto. Narodeninový darček sa môže stať majákom jej srdca v búrke povinností a každodenného stresu. Keď jej budete okolo krku zapínať retiazku, nepochybne začujete zrýchlený tlkot jej srdca. 

darček pre ženu k 60

Retiazka na spevnenie lásky

darček pre ženu k 60
skrýva v sebe jednoduchosť a eleganciu
  • štýlová retiazka značky Brilio
  • vyrobená zo žltého zlata
  • zapínanie na klasickú karabínku
  • výstredný kúsok, ktorý nesmie chýbať na krku vašej ženy

Zaujímavosť: Retiazka je dlhá až 42 centimetrov, takže elegantne spočinie vo vašom výstrihu pred očami všetkých.  

Chcete vedieť viac? Prečítajte si článok – darčeky pre ženy na narodeniny

Obrázky: pixabay.com, vivantis.sk