Legendárny parfum k narodeninám je viac než tisíc slov


Naše nežné polovičky, ako ženy s láskou titulujeme, nám život spestrujú viac, než si možno priznávame. Ale odmeňujeme ich za to dostatočne? To už je na uváženie. Obzvlášť dátumy sú citlivá téma, potrpia si na tom, keď muž presne ovláda kalendár ich vzácnych dní. Malý darček k narodeninám pre ženu darovaný od srdca nikdy nie je na škodu.

Krása ženy je v očiach pozorovateľa

Alebo, ako sa hovorí, každá žena je krásna. Nech aj najväčšia bohyňa, zmyselná a príťažlivá, zvádzajúca k hriechu už len z pomyslenia na jej tvár, krehký šperk, ladiaci k jej labutej šiji, jemný prstienok či parfum, čo privádza zmysly do opojenia, isto ocení. Áno, to všetko môže byť darček k narodeninám pre ženu. Neboj sa ukázať, ako veľmi ti na nej záleží. 

darcek k narodeninam pre zenu
Chanel street 🙂

Ako na okúzľujúci darček k narodeninám pre ženu

Ženy sa rady nechajú hýčkať, pozornosť im pristane. Keď je žena šarmantná, ani rúž netreba, no malá trblietavá pozornosť rozjasní jej dekolt aj v najtemnejšej noci. Darček k narodeninám pre ženu treba vyberať dôkladne, bude sa s ním predsa chcieť pýšiť. Nie je to o márnivosti, ženy len prosto vedia, čo je šik. 

Parfum No.5 bol zaradený do siene slávy FiFi v roku 1987.

Nenechaj ju čakať

Oslava narodenín sa blíži, svokra už čaká pod domom, v rukách štrúdľa, a ty si svojej gazdinke ešte stále nič nekúpil? “To si zlížeš!” počuješ v hlave jej podráždený hlas a už už sa chystáš oslavu zrušiť, celý spotený od strachu. Len pokoj. Ženy zbožňujú chlapov, ktorí sú rozvážni a myslí im to.

Takých, ktorí z každej šlamastiky vyčarujú úsmevnú spomienku. Buď ním aj ty. Nestrácaj hlavu a objednaj jej parfum ešte dnes. Nakoniec si predsa len niečo zlížeš, ale hubová polievka to nebude. 

Tú sviežosť cítiš priamo cez video

Parfumová voda pre ženy

Ženy chcú lásku. Láska je Chanel. Ženy chcú Chanel NO.5. Je to tak jednoduché! Odpoveďou je najslávnejšia vôňa sveta.

  • najpredávanejší chanel
  • hlava pozostáva z ylang-ylang, aldehydov a tuniského neroli
  • srdce podfarbuje jazmín a ruža
  • základ tvorí vetiver, vanilka a jemný dotyk santalového dreva

Chcete vedieť viac? Prečítajte si článok – darčeky pre ženy na narodeniny

obrázky: pixabay.com