Strieborný náramok na Vianoce  – originalný vianočný darček pre priateľku

„Vianoce, Vianoce, ako vlani, tak aj dnes, aj nabudúce…“ Slová jednej slovenskej hudobnej skupiny, ktoré nám pripomínajú, že sviatky pokoja a lásky na nás čakajú každý rok. Rovnako je tomu aj teraz. My, ženy, plánujeme, kedy vyluxujeme a vyzdobíme dom, napečieme zákusky a všetko dôkladne  pripravíme. A čo vy, páni? Tešíte sa na toto chaotické obdobie? Určite nie! Čo keby ste už teraz začali premýšľať, aký darček by bol  originálny vianočný darček pre priateľku? Objednajte jej luxusný strieborný náramok na Vianoce značky Rosato.

originalny vianocny darcek pre priatelku

Jemný,  taliansky, luxusný náramok  ako originálny vianočný darček pre priateľku

Talianska značka Rosato zaručuje výber originálnych šperkov pre dámy. A práve s nimi zažiarime ako hviezdy na nebi.

Milí páni, ak aj vy chcete vidieť počas Vianoc v očiach svojej lásky  malé ligotavé hviezdičky, urobte jej radosť jemným, štýlovým náramkom s príveskom.

Jednoduchosť a  krása

Staré známe, že „v jednoduchosti je krása“ sa uplatňuje aj pri tomto dámskom štýlovom náramku. Dizajnovo pripomína  jemnú retiazku, v strede ktorej je malý prívesok v tvare štvorlístka. Je vyrobený zo striebra a zdobený zirkónmi. Vďaka nastaviteľnému zapínaniu (nachádza sa na ňom „R“ – prvé písmeno značky)  sa dokonale prispôsobí ženskému zápästiu. Nastaviteľná dĺžka je cca 26 cm.

Celý náramok je povrchovo upravovaný rhódiom, čo mu zaručuje vysoký lesk a luxus. Pri zakúpení bude zabalený v originálnom vrecúšku alebo v škatuľke s logom Rosato.

originalny vianocny darcek pre priatelku

Šťastie na ruke aj cez Vianoce

Ak ste sa rozhodli obdarovať svoju ženu týmto šperkom, tak vedzte, že jej nedávate len hmotný darček. Venujete jej aj úprimné prianie, nech je šťastná.  Pýtate sa, ako je to možné? Náramok na Vianoce je zdobený strieborným štvorlístkom – symbolom šťastia. Jednoduchý tvar, ktorým si ľudia prejavujú prianie, aby sa im žilo lepšie.

Pri tomto type náramku si môžete vybrať aj iné prívesky – srdiečko, lienka, kotva, …

Do práce, na kávu, do spoločnosti …

Štýlový náramok podčiarkne krásu Vašej lásky takmer všade. Keďže nie je mohutný a úplne výrazný, dá  sa skombinovať so všetkým.

Ak si ho dá do práce, zahviezdi a kolegyne jej ho budú určite obzerať a vypytovať sa naň.

Keď  si ho zoberie na kávu s kamoškou, budete vy, muži, hlavní protagonisti príbehu, odkiaľ ho má a akí ste úžasní, že ste jej ho venovali.  

Tento šperk môže využiť aj na rôzne spoločenské udalosti, rodinné oslavy či svadbu. Preto je to originálny vianočný darček pre priateľku.

originalny vianocny darcek pre priatelku

Pre slečny, mladé dámy, zrelé ženy

Páni, strieborný šperk je vhodný vianočný darček nielen pre Vašu polovičku, ale aj pre ostatné ženy vo Vašom  živote.

Obdarujte ním svoju dcéru – slečnu, ktorá má vynikajúce výsledky na strednej škole, a zároveň sa rada parádi. A nezabúdajte, že týmto  náramkom jej prajete aj kus šťastia.

originalny vianocny darcek pre priatelku

Môžete ho venovať svojej mame – žene, ktorá si zaslúži Vašu pozornosť a chcete jej dopriať nádych luxusu.

Je Vaša stará mama ešte stále udržiavanou dámou a má rada štýl? Tak neváhajte!  Náramok na Vianoce ju veľmi poteší a dodá jej pocit sebavedomia.

Možnosť kombinovania s inými doplnkami

Má Vaša partnerka už nejakú zbierku šperkov a rada ich kombinuje?  Náramok značky Rosato je vhodný na spájanie s rôznymi inými doplnkami.

Napríklad je pekné, ak si pripne žena na ruku aj dva-tri jemné  strieborné náramky, ktoré vytvoria výraznejší šperk. Ak jej doprajete a zadovážite  ďalšie dva, ale s príveskom srdiečka a kotvy, tak si môže na zápästí vytvoriť súdržnosť – šťastie, lásku a nádej.

Zároveň sa dá spojiť aj s predĺženými, visiacimi, striebornými náušnicami. Novovzniknutý komplet pekne vynikne pri tmavšom vianočnom outfite.

Milí páni, toto je rada na jemný, luxusný a originálny vianočný darček pre priateľku, ktorým zaručene potešíte  Vašu drahú. A o to Vám predsa ide, však?

Obrázky: www.vivantis.sk

Táňa

Volám sa Táňa a už 3 roky sa venujem písaniu článkov. Najviac ma baví písať o produktoch pre ženy. Vždy sa snažím pre klienta napísať ten najlepší článok na slovenskom internete. Najnovšie radím mužom na portáli www.muzizenam.sk, aké darčeky by potešili ich polovičky.