Tip na vianočný darček pre priateľku – Parfum Chloe

Tip na vianočný darček pre priateľku? Veď je horúci júl. Do Vianoc nám zostáva presne 5 mesiacov a od dnes začíname so seriálom, v ktorom predstavím najlepšie tipy na Vianoce.

Možno si poviete, že som šialený. Začínať v horúcom lete s Vianocami. Najväčším dôvodom, prečo začínam už teraz je, že Vám chcem do Vianoc odporučiť aspoň 20 vhodných darčekov.

Sám očakávam, kedy to tento rok začne v našich supermarketoch. Predpokladám, že ani leto neskončí a už si budeme môcť kúpiť čokoládových Mikulášov a rôzne nepotrebné vianočné ozdoby.

Tip na vianočný darček pre priateľku

Nepopierateľnou výhodou je to, že žena nikdy nemá dosť rôznych vôní. Platí to rovnako ako pri topánkach, kabelkách a oblečení. Takže dobrým a kvalitným parfumom nikdy nič nepokazíte. Nemusíte dlho rozmýšľať. Je tu predsa Chloe.

tip na vianočný darček
Krásna vôňa

Podľa hodnotení zákazníkov E-shopu Vivantis, ktorý predáva všetko od kabelky po kabát sa používateľkám najviac páči ako krásne vonia. Preto má táto vôňa viac ako 95% hodnotenie od zákazníkov.

Čo napísali zákazníčky
  • „Moc pekne vonia a vôňu som cítila dosť dlho.”
  • “Pře dvoma rokmi mi bol tento parfum odporučený, používam ho stále a som s ním veľmi spokojná. Zatiaľ jserm neobjavila inú vôňu, ktorú by som tento parfum nahradila.”
  • “Chloé je klasika s pomerne dlhotrvajúci, veľmi príjemnú, nedotěrnou vôňou.”
  • úžasná vôňa, ktorú používam už niekoľko rokov a budem ďalej, je úžasná a už som podľa nej „rozpoznateľná“
  • “úžasná vôňa, ktorú používam už niekoľko rokov a hoci som už chcela vymeniť, nenašla som žiadnu, ktorá by túto vôňu prekonala”
Zloženie:
hlava: liči, frézia, pivonka

srdce: konvalinka, mangolia, ruža

základ: ambra, cedrové drevo
 
Na pohľad pôsobí luxusne

Flakón v tvare kocky (pri väčšom balení kvádra), nad ktorou je ručne viazaná stužka už 10 rokov bezpochybne patrí tejto nádhernej vôni. Medzi ostatnými parfémami na poličke sa bude vynímať svojím dizajnom.

Príjemná cena

Napriek tomu, že sa ide o EdP nebudete musieť siahnuť hlboko do peňaženky. Chloe môžete kúpiť v 5 veľkostiach od 20 ml do 125 ml. Za najmenšiu dáte menej ako 30 eur, ak sa chystáte prichystať svojej drahej prekvapenie v podobe najväčšej veľkosti vojdete sa do 70 eur.

Oficiálny web: https://www.chloe.com/sk

Danny

Som zakladateľom muzizenam.sk. Väčšinu času píšem rôzne reklamné texty a články pre klientov. Moje ochorenie sa nazýva copywriter :) Keď mám chvíľu voľno, venujem sa priateľke, hrávam karty (žolík, farár), kuknem futbal (Real Madrid) a sem tam aj nejaký šport (podľa postavy vidno, že to je iba sem tam) :D