5 overených tipov, ako zbaliť dievča cez Facebook

Návod, ako zbaliť dievča cez Facebook, nie je hrubý ako Mojžišove knihy v Biblii. Balenie si vyžaduje iskru, nápaditosť a rýchly postup. Inak ťa vždy niekto predbehne. (To už  asi poznáš.) Stačí však aplikovať päť overených postupov a okamžite vieš, ako zbaliť dievča cez internet.

Zaujmi v skupine na Facebooku

Doba sa zmenila aj baby sa zmenili. Dnes sa všetko dohaduje virtuálne. Tomu je prispôsobená aj komunikácia na Facebooku. Ak ťa niečo baví a si v tom dobrý, šup do facebookovej skupiny. Komentuj  príspevky (pekných) žien. Je to základná odpoveď na otázku: „Ako zbaliť dievča, ktoré sami páči?“  Od verejného komentára je už len skok k súkromnej správe a potom smelo na rande aj do postele.

ako zbaliť dievča cez facebook
Zdroj: Pixabay

Tvor dobrý obsah

Ak si dáš ako profilovku opité ráno po piatkovej noci, kašli na balenie. Nemá to zmysel. Ak chceš vedieť, ako zbaliť dievča cez Facebook, buď sexi, ale uveriteľný. V skupinách, na stránkach aj na svojom profile prispievaj obsahom, ktorý nie je vulgárny, ale hodnotný. Napríklad:

  • Dávaj dobré fotky (hlavne psíkov)
  • Citáty o prírode a motivácii
  • Nekopíruj, publikuj vlastný obsah
  • Zabudni na vulgarizmy
  • Nehejtuj, buď pozitívny

Ženu zaujmeš, pretože toto väčšina chlapov nerobí a ty budeš iný. 

Netlač jej kaleráby do hlavy

Ak potvrdí priateľstvo, pomädli si ruky, prípadne aj niečo iné, ale neteš sa predčasne. Ešte ju nemáš ako zlatú rybku, ktorá ti splní minimálne tri erotické želania. Hlavne nezačni zhurta. To nie je cesta ako zbaliť dievča, ktoré sa ti páči. Komunikuj, zabávaj, buď pre ňu zaujímavý. Vyhni sa frázam: „Ako sa máš, čo máš nové, čo robíš?“ To píše každý. 

ako zbaliť dievča cez facebook
Zdroj: Pixabay

Buď geniálny, nie genitálny

Vedel si ste, že až 80 % žien zažilo, že  im muži poslali cez internet svoje genitálie? Poväčšine to považujú za nechutné. Veľkosť rozhoduje, ale hlavne veľkosť intelektu. Buď nápaditý v správach, komplimentoch, témach. Fotku svojho náradia si nechaj až na časy, keď budete už „majstrovať“ spolu. 

Zľavy na wellness pobyty

Choď offline a neuč sa len, ako zbaliť dievča cez Facebook

Ako zbaliť dievča cez internet je len prvá kapitola lásky. To druhou je, že virtuálne randenie nikdy nechutí tak, ako pravé bozky. Preto je nutné pozvať ju do mesiaca von. Odložiť mobil a skúsiť, ako to ladí tvárou v tvár.