Darček pre dcéru v zmysle najnovších trendov

Potýkaš sa s problémom, aký darček pre dcéru kúpiť? Sme na tvojej strane, pretože presne vieme, aká zložitá to je úloha. Trafiť sa do chuti dievčaťa v puberte nie je hračka. Orientuj sa podľa jej veku, nekupuj darček pre dcéru len tak od oka. Veríme, že si pozorný poslucháč a rýchlo ovládneš umenie vyberania darčekov. 

Kupovať darček pre dcéru, aj keď má už všetko od výmyslu sveta?

To, že má dievča všetko, je len otcovská mylná predstava. Podľa mužských merítok skutočne má z každej existujúcej veci aspoň jeden exemplár. Avšak ženy sú perfekcionistky. To, čo bolo trendy minulý mesiac, môže byť teraz zastaralé. Na odbyt idú predovšetkým šminky

darček pre dcéru
Zdroj: Vivantis

Vedel si, že: Krásnych rúžov nikdy nie je dosť? Niektoré ženy ich majú desiatky a stále sa im máli.

Nový mobil sa vždy zíde

Predovšetkým v prípade, že ten starý je už rozbitý a takmer nefunkčný. Pre nás otcov bežný jav, nad ktorým sa netreba vzrušovať. Lenže dievčatá to vnímajú inak. Darček pre 17 ročné dievča by v tom prípade mohol byť nový smartfón. Blysne sa ním pred kamarátkami. 

V kozmetike nájdeš najlepší darček pre dcéru

Kozmetika je široký pojem, čo je len a len dobre. Aspoň je z čoho vyberať. Veď darček pre dcéru nemôže byť niečo bežné. Darček na meniny pre dievča odporúčame vyberať v odvetví kozmetiky. Poteší sa, že si všímavý a vieš, po čom aktuálne túži a čo potrebuje. Niekedy je to taká maličkosť, akou je nový rúž. Odtieň vyberaj starostlivo. 

darček pre dcéru
Zdroj: Vivantis
darček pre dcéru
Zdroj: Vivantis

Čo patrí ku kozmetike?:

  • špirála
  • makeup
  • štetce
  • rúž
  • očné tiene
  • odličovacie tampóny
  • rozjasňovače

Prines wellness domov

Každá žena ocení relax v podobe horúceho kúpeľa. Neváhaj ani sekundu a nakupuj relaxačné olejčeky, voňavé šampóny a mydlá. Pena do kúpeľa tiež nie je na škodu. K tomu pár vonných sviečok, dobrá hudba a dcéra bude blahom bez seba. 

darček pre dcéru
Zdroj: Vivantis

Darček pre dcéru v televíznom kresle

Čo iné okrem pozerania televízie sa v televíznom kresle skvele robí? No samozrejme, predsa číta. Ak je tvoja dcéra zažratá do kníh, azda práve toto je správny darček pre dcéru. Vyhraď si čas na prípravu, nemôžeš do kníhkupectva vtrhnúť s “prázdnymi rukami”. Vytvor si predstavu o tom, čo tvoja dcéra najčastejšie číta. 

darček pre dcéru
Zdroj: Pixabay

TIP: Kúp jej k dobrej knihe aj peknú záložku, aby vždy vedela, na akej strane má pokračovať v čítaní. 

Šperk ako z rozprávky

O ženách sa občas s úsmevom traduje, že sú ako straky. Skladujú a hromadia všetko lesklé. Kúp tvojej malej strake to, po čom jej srdce piští. Nášnice, retiazky a prívesky sú najlepšie darčeky pre dievčatá na narodeniny. Na náramok Pandora si môže pri každej príležitosti zavesiť nový prívesok. Spomienok tak neubúda, práve naopak, stále rastú. 

darček pre dcéru
Zdroj: Vivantis

Voňavý darček pre dievča

Po horúcom kúpeli sa patrí, aby dievča vyrazilo do nového dňa s vôňou vo vlasoch. Sám dobre vieš, aké je to neodolateľné. Dychtivo si nasledoval vôňu tvojej drahej manželky až do obradnej siene. Teraz je najvyšší čas, aby sa lákadlom stala tvoja dcéra. Stačí pár streknutí a celá sa premení na voňavú vílu z rozprávky. 

darček pre dcéru
Zdroj: Vivantis

Dlane sú ozdobou ženskej ruky

Mysli na to pri výbere darčeka pre dcéru. Dlane a nechty sú častokrát prvou vecou, ktorú si na opačnom pohlaví všímame. Vypovedajú mnohé o hygienických návykoch dotyčného. U žien prezrádzajú, nakoľko dotyčná venuje pozornosť úprave svojho zovňajšku. To je u mladých dievčat veľmi dôležité. Dávajú si na tom záležať. Zaopatri jej taký lak na nechty, za ktorých sa každý otočí.

darček pre dcéru
Zdroj: Vivantis
darček pre dcéru
Zdroj: Vivantis
darček pre dcéru
Zdroj: Pixabay

Okrúhly darček pre dcéru

Keď už je reč o dlaniach, prstoch a nechtoch, do mysli sa tisne predstava šperku. Tenkým elegantným prstienkom nič nepokazíš. Práve naopak, dcéra sa tomu poteší a bude ho nosiť s hrdosťou. Vyberaj skôr jemné tvary a línie, predsa len ho kupuješ mladej slečne

darček pre dcéru
Zdroj: Vivantis