Vianočný darček pre mamu – kabelka z Desigualu

Leto  v týchto dňoch ukazuje všetky svoje tváre –  slnko sa na nás neustále vyškiera, vonku je horúco, každý hľadá miesto na malé ochladenie sa.  A čo tak sa schladiť pomyslením na studené, ba až mrazivé vianočné sviatky? Obdobie rodinnej pohody a samozrejme, zaujímavých darčekov (kozmetika, šaty, kabelka na Vianoce,…) Milý páni, ak aj Vám je horúco a predstavili ste si zimu, určite už rozmýšľate: „ Budú Vianoce. Aký kúpim vianočný darček pre mamu?“

Vianočná originalita z Desigualu

Doprajte mame vianočný darček – štýlovú a hlavne originálnu kabelku z dielne Desigual.  Táto značka pochádzajúca  zo španielskej Barcelony je zárukou kvality, originality, módnosti a štýlu. Vedia to aj známe osobnosti ako napríklad svetové modelky Adriana Lima, Katie Holmes, česká moderátorka Mahulena Bočanová, slovenská herečka Beáta Stanková, či ďalšie spokojné zákazníčky. Taška je vhodným darčekom na Vianoce nielen pre mamu, ale aj ostatné členky rodiny, či kamarátky. A ako sa medzi nami ženami hovorí: „Topánok, kabeliek a oblečenia nikdy nie je dosť!“

vianocny darcek pre mamu

Vianočný darček pre mamu – Bols Aleida Seattle Wallet Canamo

Tak neváhajte a vyriešte svoj „ježiškovský“ darček čím skôr a nemusíte s ostatnými zdieľať predvianočný chaos.  Spomedzi všetkých druhov Vám najviac odporúčam typ Bols Aleida Seattle Wallet Canamo 18WAXPCW 6002  – multifunkčnú kabelku, vhodnú na všemožné príležitosti, s ktorou bude Vaša mama vynikať originalitou.

Štýl, elegancia a originalita

Štýlová dámska kabelka sa je zhotovená z polyuretánu béžovej a hnedej farby.  So svojimi rozmermi š-38 cm, v-29 cm, h-13 cm sa radí do veľkosti L, do ktorej Vaša mama vmestí veľa potrebných vecí a aj formát A4. Teda je vhodná aj do práce. Možno ju nosiť obojstranne. Vynímať sa bude v ruke alebo prevesená cez rameno. Zaujme precíznym vzorom a zasúvacím vreckom vpredu s jeho možnosťou využitia ako listovej kabelky. Celkový dojem štýlu a elegancie umocní ozdobný prívesok s logom Desigual.

vianocny darcek pre mamu

… a vianočný darček už máte vymyslený

Potešte svoju mamu práve týmto originálnym darčekom a nechajte ju byť štýlovou, modernou dámou. Kabelka je v ponuke na Vivantise za príjemnú, primeranú cenu. Darček na Vianoce pre mamu nie nič zložité. Stačí objednať, potom zabaliť a je po starosti.

Táňa

Volám sa Táňa a už 3 roky sa venujem písaniu článkov. Najviac ma baví písať o produktoch pre ženy. Vždy sa snažím pre klienta napísať ten najlepší článok na slovenskom internete. Najnovšie radím mužom na portáli www.muzizenam.sk, aké darčeky by potešili ich polovičky.