7 tipov na darčeky, pre ktoré nájde využitie


Tieto praktické darčeky rozhodne nezapadnú v skrini prachom a bude ich vedieť využiť. Prečítaj si tento článok a určite pre ňu niečo nájdeš.

Kúpiš jej niečo k sviatku, no nie je z toho nadšená, lebo to nikdy nepoužije. Čokoláda síce  znie fajn, ruže dotvárajú vo vzťahu romantiku, no je to niečo čo by si jej mal kupovať stále? Jedine, že by si ju chcel unudiť k smrti.

Praktické darčeky, pre tú, ktorá sa obracia v kuchyni

Kávovar

Pre mnoho ľudí je káva ranným nakopávačom a tým prvým čo chcú na stole vidieť. Uľahči jej to a daj si ráno svoju obľúbenú kávu spolu s ňou.

prakticke darceky
Vôňu rannej kávy si budeš vychutnávať aj ty

Smoothie mixér

Ak sa snaží žiť zdravo, poteší sa tomuto mixéru spolu s fľaškou na cestu. Urob jej radosť s jej obľúbeným ovocným smoothie a ona určite bude robiť radosť tebe.

Kuchynský robot

Žiadna žena, ktorá trávi veľa času v kuchyni, varením pre svoju Pre tú, ktorá športuje

Pre tú, ktorá rada cvičí

Legíny na cvičenie

– pozor, toto je nebezpečný darček. V prípade, že sa jej rozhodneš kúpiť legíny, v ktorých bude navštevovať posilňovňu, odporúčame ísť ako doprovod.

praktické darčeky
Pri legínach si daj pozor. Vedia veľa odhaliť 🙂

Smart hodinky

– ak chodí behávať, hodinky, ktoré jej budú merať odbehnutú vzdialenosť ju rozhodne potešia. Bude motivovaná vlastným úspechom a nepochybne ti bude vďačná.

Smoothie mixér

– ako sme už vyššie spomenuli. Ovocné smoothie po poriadnom tréningu jej spraví dobre.

Iné praktické darčeky

Diár

Všimol si si, že veľa pracuje a častokrát zabúda na dôležité dátumy? Daruj jej diár a určite jej to pôjde lepšie.

TIP pre teba – môžeš sa kedykoľvek pozrieť na ten dátum výročia, ktorý si znova nepamätáš.

Ak sa rozhodneš pre praktický darček na Vianoce, inšpiruj sa videom

Motivačné knihy

Chýba jej sebavedomie, trávi veľa času prokrastináciou alebo jej len jednoducho chýba motivácia? Toto je niečo, čo ju nakopne.

Ručný vysávač

Záver

Praktické darčeky sú skvelé najmä na príležitosti, ktoré neevokujú spoločné chvíle. Napríklad narodeniny, alebo meniny. Určite nič podobné nevyťahuj na výročie, Valentína a ani na Vianoce nie sú vhodné.

Obrázky: pixabay.com

Danny

Som zakladateľom muzizenam.sk. Väčšinu času píšem rôzne reklamné texty a články pre klientov. Moje ochorenie sa nazýva copywriter :) Keď mám chvíľu voľno, venujem sa priateľke, hrávam karty (žolík, farár), kuknem futbal (Real Madrid) a sem tam aj nejaký šport (podľa postavy vidno, že to je iba sem tam) :D