Tipy na super darček na rozlúčku so slobodou pre ženu

Svadobný deň je míľnikom ako pre mužov, tak aj pre ženy. Takáto významná udalosť si preto zasluhuje aj poriadnu generálku. Samozrejme, bavíme sa tu o rozlúčke so slobodou. Máš aj ty kamošku, ktorá sa rozhodla praštiť so slobodou a vstúpiť do manželského zväzku? V článku ti prinášame zopár tipov na darček na rozlúčku so slobodou pre ženu.

Aký kúpiť darček na rozlúčku so slobodou pre ženu?

Rozlúčka so slobodou sa častejšie spája s mužmi ako so ženami. Pamätaj ale na to, že aj ženská rozlúčka so slobodou vie byť poriadne bláznivá a nezabudnuteľná. Veď cieľom je si z nej odniesť čo najviac zážitkov. Samozrejme, platí to najmä pre budúcu nevestu.

Celý večer sa preto nesie v duchu humoru, radosti, bláznivých nápadov a originálnych darčekov pre nevestu. Darčeky najčastejšie súvisia so sexom a pripomienkou prvej spoločnej novomanželskej noci. Nič nie je nevhodné, záleží len od teba a tvojej fantázie. Pri kúpe darčeka myslite aj na budúcu nevestu a na povahu rozlúčkovej párty.

TIP: Pokiaľ je budúca nevesta zároveň aj tvoja najlepšia kamoška, ideálnym darčekom je organizovanie samotnej rozlúčkovej párty. 

Erotický darček pre ženu

Rozlúčka so slobodou je v prvom rade o sexe. Veľmi obľúbeným darčekom preto bývajú rôzne erotické hračky a sexuálne pomôcky. Výborným tipom sú napríklad kožušinové putá, vibrátory, vibračné krúžky, venušine guličky, bičíky… V tomto smere je výber naozaj bohatý. Takýmto darčekom určite nič nepokazíš a vlastne sa to tak aj trochu očakáva. 

Spodné prádlo na svadobnú noc

Z podobného súdka je aj spodné prádlo na svadobnú noc. Musí ale doslova kričať erotikou. Na výber máš z množstva košieľok, erotických setov, podväzkových pásov, podväzkov a podprseniek. Farebných prevedení je na trhu viac ako dosť. Na túto príležitosť sa však hodia iba tri farby – romantická biela, vášnivá červená a zmyselná čierna.

Ako darček na rozlúčku so slobodou sú ideálne najmä tieto druhy nohavičiek:

  • Francúzske – vynikajú charakteristickou čipkou. Niečo pre romantické duše.
  • Tangá – zakrývajú len to najnutnejšie a sú veľmi sexy.
  • Stringy – vyšší level tanga nohavičiek (sú ešte úspornejšie). Ideálne ako súčasť erotického setu. 
Darček na rozlúčku so slobodou pre ženu

Oblečenie na rozlúčku so slobodou

Budúca nevesta by na svojej rozlúčke so slobodou mala byť nejakým spôsobom označená. Preto sú ako darček pre nevestu vhodné rôzne závoje, korunky alebo tričko s vtipným motívom.

Dobrým nápadom je aj šerpa alebo dolly sukňa. Po dohode s nevestou a ďalšími účastníkmi oslavy môžete vybrať aj spoločné oblečenie pre všetkých. Je to niečo, čo vám všetkým pripomenie tento nezabudnuteľný okamih. 

Na tričká a iné kusy oblečenia sa dá vytlačiť všetko, čo ťa len napadne. Fantázii sa medze nekladú. Pamätaj však na to, že na očiach by mala byť v prvom rade nevesta.

Torta a vtipné koláčiky

Dôležitou súčasťou každej oslavy je aj jedlo a občerstvenie. Pokiaľ sa rozhodneš pri výbere darčeka na rozlúčku so slobodou ísť týmto smerom, máš niekoľko možností. Najčastejšie sa objednávajú torty a koláčiky. Aj ich tvar sa točí okolo sexu a mužského prirodzenia.

Riešením sú aj tematické cupcaky, z ktorých každý jeden môže mať svoj vlastný motív a originálne zdobenie. 

Šperk

Žiadna žena neodolá šperku. Takýto darček je preto niečo, s čím zaboduješ. Môžeš sa rozhodnúť ísť cestou klasiky a kúpiť napríklad náušnice či náhrdelník s iniciálami, no prečo nebyť trochu originálnejší?

Aj v tomto smere sa dá výber šperku prispôsobiť presne na príležitosť. Môžeš napríklad siahnuť po brošni s vtipným alebo erotickým motívom. Budúca nevesta ju síce bude nosiť iba jeden deň, no určite v jej šperkovnici zaujme dôležité miesto, ako krásna pripomienka na posledné dni slobody.

Wellness pobyt

Budúca nevesta sa určite poteší aj zážitkovému darčeku. Čo tak predĺžiť jej medové týždne romantickým wellness pobytom pre dvojicu? Vyberať si pritom môžeš z množstva webstránok s ponukami, takže určite nájdeš niečo vhodné. Ideálne, ak pôjde o predĺžený víkend.

Záver

Rozlúčka so slobodou je pre každú ženu, ktorá sa ju rozhodne absolvovať, jedinečný zážitok. Je preto potrebné tomu prispôsobiť aj výber darčeka. Motív, ktorý spája všetky darčeky, súvisí najmä so sexom a humorom. Bujará zábava sa môže začať!