Na Valentína týmto určite zaboduješ a potešíš jej srdiečko

Lámeš si hlavu nad tým, aký darček poteší tvoju drahú polovičku? Chceš pripraviť romantické prekvapenie, no nevieš, ako na to? Nasledujúce riadky sú určené práve pre teba. Prečítaj si rady pre výnimočný darček na Valentína pre ženu. Ukroj si 10 minút svojho času a inšpiruj sa.  V tomto článku ti ponúknem môj návod, tipy a rady, ako darček na Valentína pre ženu (ne)spackať 🙂

Som žena, a preto ti zaručujem, že v každej z nás je romantická duša. Áno, dokonca aj u žien, ktoré pôsobia navonok drsne, prísne a bez emócií. Poďme si teda zhrnúť, aký darček na Valentína pre ženu bude ten najkrajší pre tvoju manželku, priateľku či nebodaj milenku. 🙂

Všimni si tri typy žien, podľa osobnosti a celkovej povahy. Možno v nich nájdeš aj tú svoju.

Darčeky pre rôzne typy žien

Romantická duša

Zasnená a citlivá povaha, ktorá rada číta romány, občas a možno pravidelne si rada pozrie telenovelu (aj napriek tomu, že ty tomu nerozumieš). V šatníku má prevažne tóny ružovej, červenej alebo aj bielej farby. Miluje kvety, potrebuje objatia, večerné prechádzky. Sedí to aj na tú tvoju? Takže je to romantička ako vyšitá. Poteš ju jemným, nežným darčekom. Určite sa jej romantické srdiečko rozbúcha ešte viac a budeš z toho namäkko aj ty.

Tipy na vhodný darček na Valentína pre ženu – romantičku:

Parfum

Mal by to byť svieži flakón ovocného alebo kvetového podtónu.

Kniha

Tak tu netreba dumať, romantická kniha určite poteší tvoju milú.

Šperk

Jemný prívesok, ktorý podčiarkne krásu každej ženy, prípadne náramok na ruku, zaručená klasika, ktorou nikdy nič nepokazíš, pokiaľ vyberieš ten vhodný.

Diablica

Navonok pôsobí drsne a nekompromisne. Miluje červenú a čiernu farbu, adrenalín, nebojí sa žiadnej novej výzvy, vždy si presadzuje svoj názor bez ohľadu na dôsledky. V skratke, čo na srdci, to na jazyku. Jej energia je všade. Zahľadí sa a ty už vieš, aké pekelné myšlienky jej víria v hlave. Vymysli jej čertovsky dobrý darček na Valentína. Horúco sa ti odmení.

Tipy na vhodný darček na Valentína pre ženu – diablicu:

Parfum

Tieto ženy obľubujú väčšinou ostré korenisté vône, ktoré podčiarknu ich temperament.

Šperk

Trošku extravagancie pre ňu nikdy nie je na škodu. S výraznou retiazkou, prípadne náramkom, určite nič nepokazíš.

Spodné prádlo

Tak a tu nastáva kameň úrazu pre väčšinu mužov. Odporúčam ti červenú alebo čiernu farbu s čipkou. Pokojne daj na vlastný vkus, prádlo sa jej zaručene bude páčiť. Chce v ňom byť krásna hlavne pre teba. Nezabudni však na správnu veľkosť.

Športovkyňa

Raz-dva-tri, raz-dva-tri, drep, sklápačky a beh. Športovkyňa. Vždy pozitívne naladená, ranné vtáča plné energie. Jej šatník pozostáva prevažne zo športového oblečenia, miluje šport, neustále sa snaží napredovať a zdravá kuchyňa jej tiež nie je cudzia. Nakopni sa aj ty, zabehni si s ňou a vymysli, aký darček na Valentína pre ženu tvojho srdca.

Tipy na vhodný darček na Valentína pre ženu – športovkyňu:

Oblečenie

Športové oblečenie, či už to budú legíny alebo ešte lepší výber – športové tenisky, ktoré zaručene zabodujú. 

Wellness

Wellness poteší akúkoľvek ženu bez ohľadu na vek a priority. Príjemná hudba, osvetlenie, bazény a saunovanie, jednoducho božský relax pre oboch. Ona v plavkách a ty so zasneným pohľadom plným lásky. Aj toto môžu byť tipy na darček na Valentína pre tvoju polovičku.

Kvety

Ku každému sviatku patria neodmysliteľne kvety a klasické srdiečko bonboniéry či inej sladkej maškrty. Taká klasika, ktorá nikdy nevyjde z módy, v určitých situáciách sa doslova vyžaduje. A na rovinu – podvedome ju každá žena očakáva.

Vždy môžeš vymyslieť niečo originálne, jedinečné, čo vyčaruje tvojej žene úsmev na tvári. A to je predsa tvojím zámerom, no nie?

Jedno nepísané pravidlo: Pokiaľ má žena zlý deň, budeš ho mať aj ty 🙂 .

Samozrejme, nie je nič jednoduchšie, ako vybrať taký darček na Valentína, po ktorom žena túži. Stretávam sa s názormi, že väčšina mužov nemá ani potuchy o tom, čo by ju potešilo, po čom jej srdce túži. Áno, viem. Vám to treba povedať na rovinu, nie chodiť okolo horúcej kaše. A už vôbec nie vysielať rôzne znamenia, podstrkovať letáky či módne časopisy. Nájde sa však žena, ktorá chce, aby na vhodný darček muž prišiel sám, vďaka tým znameniam, ktoré mu naznačuje. Páni, majte oči aj uši na stopkách.

Je mi úplne jasné, že pre teba sviatok Valentína je ako každý bežný deň. Veď načo, všetko už aj tak má. Opak je pravdou. Ver, že pre tvoju drahú polovičku je to presne ten čas na chvíľku romantiky, v podobne darčeka, ktorý zahreje jej srdce. Hecni sa, prebuď v sebe romantika a vyčaruj jej úsmev na tvári. Po chvíli sa budeš zaľúbene usmievať aj ty a všade bude cítiť lásku.

Chceš ju požiadať o ruku na Valentína?

Sviatok všetkých zaľúbených hlási zásnuby. Pokiaľ je aj pre teba tento deň ako stvorený na žiadosť o ruku svojej milovanej, ponúkam ti zopár rád. Pochádzajú z môjho bystrého pohľadu, keď som sledovala okolie.

1.  Miesto

Môžeš zvoliť príjemnú reštauráciu, ktorú radi navštevujte. Alebo zvolíš úplnú novinku. Je to síce risk, no risk je zisk. Lenže súčasná vírusová situácia nám nevie odpovedať, čo bude, kedy bude a ty nevieš, či sa do reštaurácie dostaneš. A žiadať svoju drahú o ruku pri výdajnom okienku a navyše s rúškom na ústach a vydezinfikovanými rukami nie je moc láskyplné.

Daj teda rúško dole, zaexperimentuj a pozvi ju k sebe. Vsaď na romantiku doma – hudba, sviečky, večera. Zásnubný prstienok môžeš nejako sofistikovane ukryť (nie tak filmovo do zákuska, aby si na ňom vylomila zub), napríklad ho použi ako sponu, čo zoviera obrúsok. Prípadne jej naaranžuj ružičku, v ktorej bude ten diamant ukrytý. Moja fantázia je bohatá. Verím, že tá tvoja je ešte viac. Skvelý darček pre ženu na Valentína, no nie?

2.  Za pekne upraveným a navoňaným mužom sa obzrie nejedna žena

Módne a elegantné oblečenie na túto príležitosť nájdeš TU. Vyfešákuj sa. Poriadne. Ak si sám nevieš rady, určite máš nablízku veľa kamarátov, ktorí ťa nasmerujú. Nemusíš hneď kupovať frak ani oblek s kravatou a byť príliš strojený. Veď pri svojej drahej si uvoľnený. Takouto cestou sa vyber aj pri kreovaní outfitu. Športová elegancia je to pravé, pútavé. Nahoď sa, učeš, navoňaj. A bude tvoja.

3. Vymysli niečo netradičné

Dobrý typ môže byť aj poznávací zájazd, prípadne pobyt, víkend na horách či adrenalínový zážitok. Pokojne ju môžeš požiadať o ruku niekde na horách s úžasným výhľadom. Nielen do krajiny, ale hlavne do vašej spoločnej budúcnosti. Čím vyššie, tým bližšie ku hviezdam – a tam sa vraj o nasledujúcom živote sníva najlepšie. Teraz mi napadlo – adrenalínová ferrata. Ako by zareagovala, keby si ju nahovoril na túto atrakciu a ak ju absolvuje (čo pevne verím, že áno), na konci ju bude čakať prekvapenie. Plná adrenalínu určite povie „áno“.

4. Najdôležitejší bod je zásnubný prsteň

Myslím, že striebro alebo ešte lepšie biele zlato je tá najlepšia voľba. Pokiaľ tvoju polovičku nezdobia zlaté šperky. Ak nevieš, či s ornamentami alebo bez nich, či krútený alebo hladký, vedz, že v jednoduchosti je krása. To je najlepší radca.

Veľkosť prsteňa – tak tu ti môže pomôcť kamarátka, mama, svokra. Ako? To už nechaj na ne, ony vedia 🙂

Dúfam, že som ti aspoň trošku pomohla, vymotala ťa z pavučín nervov, aký darček bude ten vhodný. Jedna malá rada na záver:

Nezabúdaj načúvať ženu, ona ti malými náznakmi vždy ochotne povie, čo by jej srdce potešilo.

Nechceš jej predsa tento deň, aj keď pre niekoho gýčový, ( a možno aj pre teba), pokaziť.

Táňa

Volám sa Táňa a už 3 roky sa venujem písaniu článkov. Najviac ma baví písať o produktoch pre ženy. Vždy sa snažím pre klienta napísať ten najlepší článok na slovenskom internete. Najnovšie radím mužom na portáli www.muzizenam.sk, aké darčeky by potešili ich polovičky.