Nebojte sa farieb

Trápite sa tým, kde hľadať narodeninový darček pre ženu? Obchody máte prebrázdené vo všetkých smeroch, žiaden regál neunikol vášmu orliemu zraku, urobili ste si prieskum, pýtali sa známych a žiaden výsledok? Bol to osud, že ste zavítali na túto stránku.

Narodeninový darček pre ženu hýriaci farbami

Ženy sú jemné, ich pery sladké a krivky šťavnaté, preto ich prednosti (aj zadnosti :)) často spájame s chutným a osviežujúcim ovocím. A čo farby? Áno, presne to je to, čo ženy zbožňujú. Nezúfajte si a prejavte odvahu, v móde treba experimentovať, aj keď ste “len” chlap a očakáva sa, že budete predovšetkým platiť. Prekvapte svoju dámu kúpou šperku, ktorý zdôrazní jej krásu a bude zároveň svieži a odlišný. 

Šperky s prírodnými motívmi dodajú mladícky look.

narodeninový darček pre ženu

Amazonka

Hoci sa o ženách hovorí ako o jemných stvoreniach, divokosť a živý potenciál im nie sú cudzie. Darček k svietku pre ženu preto môže spájať vlastnosti typicky mládežnícke s tými ženskými, teda drobnosť, krehkosť a nehu. 

darček pre ženu k narodeninám
šperky podčiarknu ženskú krásu

Zneste dúhu z oblohy

Darček k narodeninám pre ženu spájajúci faktory života, vitality, krásy, šarmu a nespútanosti vaša drahá isto ocení. Doprajte jej pocit mladosti, šperky neoživia len telo, ale predovšetkým dušu. Vaša dáma sa v opojení farieb bude roztápať blahom. 

šperky zvýraznia krásu ženy a neuveriteľne ju potešia

Láska je farebná

narodeninový darček pre ženu

Túžite zvoliť darček pre ženu, ktorý bude výnimočný a vyzdvihne modré oči a kadere medových vlasov vašej vyvolenej? Potom siahnite po farebnom šperku značky Brosway.

  • vyrobený z ušľachtilej ocele
  • potiahnutý vrstvou ružového zlata
  • vyzdobený korálkami ružového rodonitu
  • osadený čírymi zirkónmi

Ženy sú sa rady pekne obliekajú, farebne kombinujú rôzne módne prvky, ale veľakrát sa nevedia rozhodnúť, čo na seba. Pomôžte im vyriešiť túto „obrovskú“ dilemu a ony sa vám sladko odmenia. Už viete, ktorý darček k narodeninám to bude?

Chcete vedieť viac? Prečítajte si článok – darčeky pre ženy na narodeniny

Obrázky: pixabay.com, vivantis.sk