Darček pre manželku na 7 spôsobov

Každý chlap sa raz ocitne v situácii, kedy bude musieť vybrať darček pre manželku. Či už pôjde o darček narodeninový, valentínsky, výročný alebo vianočný, postup je rovnaký. V prvom rade je potrebný prieskum. Potom výber predajne a samotný nakupovací proces. A skóruješ. Cez internet je však vybrať darček pre manželku podstatne jednoduchšie. Ukážeme ti, ako na to. 

1: Elegantná bižutéria ako osvedčený darček pre manželku

Cez bižutériu máš cestu k srdcu tvojej milej na istotu. Ligotavý darček pre manželku už vytiahol nejedného muža z kaše. Avšak šperky môžu byť tiež vynikajúci darček pre ženu k narodeninám. Navleč jej na prst prekrásny jagavý prsteň. Pripomenie jej to deň, keď sa do teba druhý raz zamilovala. Ideálna príležitosť na to, zamilovať sa po tretí raz. 

darček pre manželku
Zdroj: Vivantis

TIP: Aktuálne sú v móde výrobky z ružového zlata. Nebuď o krok pozadu a prekvap svoju manželku prekrásnym metalickým šperkom. 

2: Sexi spodné prádlo

Jedným zo spôsobov, ako obdarovať, a zároveň prekvapiť vašu partnerku, je jednoznačne spodná bielizeň. Vyzdvihni príťažlivé krivky ženy tvojho života, nech vie, že stále túžiš len a len po nej. Ako darček môžeš zvoliť priliehavú, pohodlnú spodnú bielizeň. Keď si z tuhšieho cesta, obráť sa na vyzývavé kúsky z kolekcií módnych dizajnérov. Trocha pikantnosti v spálni nikdy nie je na škodu. 

darček pre manželku
Zdroj: Astratex
darček pre manželku
Zdroj: Astratex

Vedel si, že: Na veľké prsia sú vhodnejšie vystužené podprsenky? Lepšie držia tvar pŕs a nedovolia im klesnúť. Vďaka takejto podprsenke bude výstrih tvojej sexi dračice vždy plný. 

3: Fén na lesklé vlasy, to je perfektný darček pre manželku

Na svete nie je žena, ktorej by neprekážala aspoň jediná časť jej tela. K tým najčastejšie kritizovaným patria práve vlasy, hoci nám mužom prídu prekrásne. Treba sa podriadiť a prijať fakt, že sú jednoducho strašné a premýšľať, ako to napraviť. Jednou z možností sú vyživovacie doplnky, šampóny a masky na vlasy. Ako druhú možnosť ponúkame kvalitný fén. Ten mnohokrát spraví viac než tisíc šampónov. 

schwarzkopf
Zdroj: Vivantis

4: Zimná bunda

Darček, za ktorý sa ti tvoja drahá isto odmení, je oblečenie. Do studených zimných dní sa výborne hodí teplý kabát. Pribaľ k nemu ešte esteticky ladiaci šál a rukavičky, nech sa môže predviesť pred priateľkami z práce. Pamätaj, že móda je pre ženy prostriedkom, ako vystrčiť hlavu z davu. Nekupuj preto veci z výpredajov ani klasických predajní. Na internete nájdeš všetko, čo potrebuješ. 

5: Športom ku zdraviu – najlepší darček pre manželku je elektrický bicykel

Éra elektrických bicyklov zažíva svoj zlatý vek. Dokonca sa črtá spásonosná predstava, že bude 50% ceny elektrického bicykla dotovať štát. Zakrátko tak môže nastať vhodná doba kúpiť darček pre manželku. Buď pripravený. 

6: Sexuálne pomôcky

Láska prekvitá v každom veku. Dopraj svojej manželke trochu povyrazenia. Okoreň váš sexuálny život príjemnými silikónovými hračkami. Za málo peňazí dosiahneš maximálny úspech. Manželka sa možno spočiatku bude ošívať a tvrdiť, že darček nechce, ale ty musíš vytrvať. Ver tomu, že je to neprekonateľný darček. Budúcnosť ti dokáže, že je to pravda. 

Aktuálna cena Feelz Toys Fonzie v slovenských e-shopoch: € – € (Zdroj: Heureka.sk, )

7: Darček pre manželku v podobe starostlivosti o jej telo

Na trhu možno nájsť tisícky prípravkov, vhodných na starostlivosť o ženské telo. Nie vždy treba míňať nehorázne sumy za rôzne kúry, masáže a kaderníka. Na predaj sú rozličné typy olejčekov, minerálneho bahna, zoštíhľujúcich krémov atď. Stačí si len vybrať ten najlepší darček pre manželku

minerálne bahno z mrtvého mora
Zdroj: Vivantis

V ponuke sú tiež: 

  • kokosové oleje
  • maslá
  • výživné krémy
  • vyživujúce telové mlieka
  • hrejivé balzámy
  • pilníky na chodidlá
darček pre manželku
Zdroj: Pixabay