Darček pre sestru – večná dilema rozluštená

Rozmýšľaš aký darček pre sestru? Darček pre ženu, s ktorou sa poznáte od narodenia a narodili ste sa rovnakým rodičom. Možno spolu ešte bývate, možno už nie.  Vieš, že je medzi vami silné stále súrodenecké puto.  Pre tých, ktorí stále so sestrou bývajú, by nemal byť problém zistiť niečo, čo ju baví, čomu sa venuje a vďaka tomu kúpiť darček. Tí, ktorí so sestrou nebývajú, to majú o troška ťažšie. Výhodou avšak je fakt, že je jedno, aký darček sestre kúpiš. Vo väčšine prípadov sa na teba nenaštve.

darcek pre sestru

Záleží na veku

Samozrejme, vhodný darček pre sestru, ktorá má 15 rokov a darček pre sestru, ktorá má 27 rokov, je rozdielny. Tvoja sestra je rovnako žena ako každá iná. A ako isto vieš, každú ženu poteší nejaký kúsok oblečenia, parfém, kabelka, topánky, tenisky a čokoľvek iné, nositeľné čo ti napadne. Prípadne môžeš kúpiť niečo pamätné, čím si ťa pripomenie vždy, keď sa na darček pozrie ako napríklad šperky, náhrdelník, náramok, náušnice a pod.

darcek pre sestru

Hodinky ako najuniverzálnejší darček pre sestru?

Darček pre sestru, ktorým jednoznačne zaboduješ, sú hodinky. Či už strieborné, zlaté, s kovovým remienkom alebo s koženým. Povedzme si ale úprimne. Zlatá je farba luxusu a elegancie, ktorá snáď žiadnu ženu nenechá chladnú. Na ženské ruky sa veľké hodinky veľmi nehodia. Pristanú im menšie. Musia sa príjemne nosiť a pôsobiť nežne. Mali by aj prežiť nejaké poliatie vodou.  A hlavne, mali by robiť to, na čo boli vytvorené. Ukazovať čas a byť doplnkom k outfitu.

darcek pre sestru

Royal London 21296-09

Všetkým týmto požiadavkám vyhovujú  zlaté minimalistické hodinky značky Royal London. Vďaka zlatej farbe vyzerajú honosne a elegantne. Úzky náramok z ušľachtilej ocele pôsobí veľmi nežne a na zápästí sa nosí príjemne. Na povrchu majú minerálové sklo, vyrobené sú z pozlátenej ocele, vnútri majú strojček Quartz na batérie a sú vodotesné do 50 m. Okrem toho k nim dostaneš trojročnú záruku. Aby toho nebolo málo, neurobia ti dieru do peňaženky 🙂

Danny

Som zakladateľom muzizenam.sk. Väčšinu času píšem rôzne reklamné texty a články pre klientov. Moje ochorenie sa nazýva copywriter :) Keď mám chvíľu voľno, venujem sa priateľke, hrávam karty (žolík, farár), kuknem futbal (Real Madrid) a sem tam aj nejaký šport (podľa postavy vidno, že to je iba sem tam) :D

One thought on “Darček pre sestru – večná dilema rozluštená

Comments are closed.