Pekné vlasy sú zárukou krásy

Vlasy sú korunou ženskej krásy. Platí to stále. Všetky sa chceme cítiť pekné, upravené a zvodné. Určite nás poteší akákoľvek kozmetika, čo zvýrazní naše pramienky. Milí páni, darčeková sada na vlasy môže prekvapiť Vašu blondínku, brunetu či ryšavku. Vy aj ona budete s radosťou obzerať pôsobenie vlasovej kozmetiky s jej dlhodobým účinkom.

darcekova sada na vlasy

ženská koruna krásy

Darčeková sada na vlasy

Celá darčeková sada na vlasy  obsahuje 3 produkty. V papierovo – priehľadnej škatuli  sa nachádza šampón a kondicionér na farbené a poškodené vlasy a krém na ruky so spevňujúcim účinkom.

darcekova sada na vlasy
vlasová kozmetika ako od kaderníka

*   šampón na farbené a poškodené vlasy

Šampón ochraňuje farbené, suché a poškodené vlasy Vašej ženy. Hlboko ich hydratuje, čo má veľké pozitívum aj do budúcna. Jej vlasy budú dýchať sviežosťou. Rovnako zabezpečuje dlhodobú výdrž farby. Používa sa jednoduchým, klasickým spôsobom – masírovaním do navlhčených vlasov až po vytvorenie peny. Následne sa opláchne, prípadne sa postup zopakuje. Po vysušení sú vlasy krásne nadýchané a svieže.

darcekova sada na vlasy
detsky bláznivá, žensky šantivá

*   kondicionér na farbené a poškodené vlasy

Tento pomocník na farbené, suché a poškodené vlasy ich hlboko hydratuje a rovnako napomáha, aby farba vydržala dlhšie. Aplikácia je úplne jednoduchá, Vaša dáma ju veľmi hravo zvládne. Prípadne sa môžete zahrať na kaderníka a pomôžete jej. Kondicionér sa nanáša na čisté a vlhké vlasy jemným vmasírovaním. Po 2 – 5 minútovom pôsobení je potrebné vlasy opláchnuť vlažnou vodou. Budete očarení z ich krásy a objemu.

darcekova sada na vlasy
zo zdravých vlasov vyniká krása ženy 

*   extra spevňujúci krém na ruky COSMOS

Je presne vyvinutý na dôležitú starostlivosť o jej ruky. Osviežuje suchú pokožku, hydratuje a ochraňuje pred škodlivými vonkajšími vplyvmi. Nanáša sa ako klasický krém na ruky. Masážne pohyby ho rovnomerne rozotrú a zároveň premasírujú dlane. Jeho účinky si budete pochvaľovať aj Vy, keď svoju milú chytíte za ruku.

darcekova sada na vlasy
dračica s krásnymi vlasmi

Pre všetky krásky z Vášho okolia

Darčeková sada na vlasy je efektívnym riešením pre všetky ženy vo Vašom okruhu, ktoré si farbia vlasy. Manželka, frajerka, kamarátka, mama, stará mama a ostatné dámy Vám budú vďačné, že si môžu dopriať vlasovú kúru s vyživujúcou kozmetikou. A budú z nich krásky, ktoré si hrdo prehodia svoje zdravé lokne z jednej strany na druhú.   

darcekova sada na vlasy
všetky ženy môžu mať krásne vlasy

Na každú príležitosť

Ak sa blížia jej narodeniny alebo meniny, môže byť darčeková sada na vlasy súčasťou balenia, ktorým ju chcete obdarovať. Vianoce sú tiež vhodnou príležitosťou kedy ju vlasová kozmetika a krém na ruky poteší. No a keď k červenej ružičke priložíte tento darček, spravíte jej radosť aj na Valentína, deň žien či deň matiek. Alebo len tak bezdôvodne. Prekvapí ju nielen darček, ale aj to, že na ňu myslíte aj v bežný deň.

darcekova sada na vlasy
darčekové balenie vždy ukrýva zaujímavé prekvapenie

Dlhé či krátke? Vlnité či rovné? Je to úplne jedno. Darčeková sada na vlasy zaručí, že budú jej vlasy zdravé a krásne. Ona bude spokojná. Vy tiež. Máte chuť zažiť tento pocit?

Táňa

Volám sa Táňa a už 3 roky sa venujem písaniu článkov. Najviac ma baví písať o produktoch pre ženy. Vždy sa snažím pre klienta napísať ten najlepší článok na slovenskom internete. Najnovšie radím mužom na portáli www.muzizenam.sk, aké darčeky by potešili ich polovičky.

One thought on “Pekné vlasy sú zárukou krásy

  • 1. apríla 2019 at 11:35
    Permalink

    suhlasim. Nejde ani o farbu, ani o strih, ale ide o ich kvalitu. Preto si kupujem iba kvalitnu vlasovu kozmetiku – Kerastase, Lee Stafford a John Frieda

Comments are closed.