Darčeky do 40 eur, ktorými si získate každú ženu

Existuje návod na zaručene skvelý darček pre každú ženu – darujte jej svoju pozornosť, zamerajte sa na detaily a kúpte jej niečo, čo si sama nedopraje. Dajú sa tieto atribúty splniť aj pri sume do štyridsať eur? Týchto šesť tipov vás presvedčí o tom, že aj darčeky do 40 eur môžu fungovať.

1. Romantické gesto

Na čo majú zaručene všetky ženy slabosť? Na vaše vyznania lásky. Dajte o nej svetu vedieť – pomôžu vám pri tom tričká pre zamilované páry. Rôzne druhy potlače so slovenskými nápismi, od tých najviac zaľúbených až po veľmi vtipné kúsky, dokážu ulahodiť aj náročnému páru. Už len vybrať správnu veľkosť, pekne zabaliť a hotovo.

Navyše podporíte lokálnu značku a čo je doma, to sa počíta. Je to darček pre vás oboch, tak sa zlaďte pri najbližšej návšteve u priateľov alebo rodiny. Kúpiť tričko, ktoré symbolizuje vašu lásku je vo svete módy jednoduchší a bezpečnejší krok, ako investovať do iného kúska. Šatník ženy je komplikovaná vec a tak jej radšej vyznajte city, akoby ste jej mali kúpiť niečo, čo nevynosí.

2. Očarte jej chuťové bunky

Máte doma gurmánku? Pohrajte sa s jej chuťovými pohárikmi. Dobrá organická káva z Kolumbie dokáže svojou chuťou uspokojiť aj najnáročnejších milovníkov kávy. Horkosladký mok priamo z pražiarne môžete doplniť výberovou čokoládou z horúcej Kuby. Alebo si potrpí skôr na kvalitnom čaji? Pridajte k nemu chrumkavé, mrazom sušené ovocie a predplatné časopisu o varení. Pri nákupoch sa vyhnite kuchynským pomocníkom a zamerajte sa skôr na jedlo a nápoje. Takto vyjadríte, že vám nejde o to, aby pripravovala jedlo pre iných, ale o to, aby si sama vychutnala niečo lahodné. 

3. Darčeky do 40 eur, ktoré si sama nedopraje

Stará sa o vás, o rodinu, o priateľky a možno aj o štvornohého miláčika. Darujte jej čas, kedy bude môcť myslieť iba sama na seba. Čoraz populárnejším nápadom sa stávajú darčekové poukážky k fyzioterapeutovi. Nepoznáme nikoho, kto by sa aspoň raz za čas nesťažoval na boľavý chrbát alebo stuhnuté svaly na šiji. Fyzioterapia dokáže takéto problémy komplexne vyriešiť. Zahŕňa cvičenie, masáže, zábaly, elektroterapiu a hydroterapiu. Čiže niečo ako wellness, za ktorým nemusíte cestovať a je navyše pod dohľadom odborníkov ušitá na mieru dôležitej žene vo vašom živote. A nezáleží na tom či ide o priateľku, manželku, alebo mamu. 

4. Šperk s myšlienkou

Samozrejme, keď hovoríme o sume do 40 eur, nebudeme sa v klenotníctve pozerať na zlato a diamanty. Avšak svoju milovanú môžete potešiť na narodeniny, meniny či výročie aj za nižšiu sumu.

Lokálni šperkári v súčasnosti ponúkajú možnosť recyklovať staršie šperky, ktoré nenosíme a vyrobiť z nich na mieru krásny doplnok. Druhou možnosťou je investícia do striebra, ktoré je navyše veľmi tvárne. Zamyslite sa nad tým, čo má rada, alebo skúste zhmotniť jej prezývku, ktorou ju nazývate. Šikovný šperkár dokáže vyrezať z plátku striebra labuť, srdcia, včielku i čokoľvek iné, čo vám napadne. Myšlienka je vždy dôležitejšia, ako počet karátov.

5. Zaujímavejšia kozmetika

Kozmetika pôsobí na ženy ako magnet. Prvý krok je zistiť, či v kúpeľni vašej milovanej prevládajú produkty na starostlivosť o pleť a vlasy alebo make-up. Podľa toho zainvestujte do drahších produktov, ktoré si inokedy nedopraje. Zabudnite na výhodné balíčky plné bežných prípravkov. Stavte na jeden luxusnejší rúž alebo prírodné, vegánske, bio-eko šumivé bomby do kúpeľa. Ten si koniec-koncov môžete dopriať aj spoločne.

6. Prispejte v jej mene na dobrú vec

Našli ste si skutočný poklad a máte doma žienku, ktorá súcití so všetkými okolo a najradšej by sa rozdala? Originálnym darčekom môže byť darovací certifikát príspevku na rôzne charitatívne účely. Môžete v jej mene kúpiť oblečenie, hračky, či domáce zvieratá pre rodinu žijúcu v chudobe. Alebo ju skôr poteší záchrana koralov, vyčistenie oceánu od odpadkov alebo záchrana stromov na Slovensku?

Na vyjadrenie vzájomnej lásky niekedy nie sú potrebné žiadne materiálne darčeky. Stačí dobre poznať osobu, ktorej darček kupujete.

Zdroj obrázka: Pexels.com