Skrášľujúce šperky nielen pre tínedžerky

Ženy. Bez nás by bol svet smutný. Nemal by tú správnu šťavu a toľko vykonštruovaných problémov 🙂 Musíme si vážne priznať, že sme jedinečné a nenahraditeľné. A rady sme pekné, upravené a vkusne oblečené. Už od malička riešime, čo na seba, čo s čím kombinovať. Práve tie doplnky nám podčiarknu celkový štýl. Zvažujete, ktoré by boli vhodné? Zháňate pekné darčeky pre dievčatá? Jeden výborný tip by tu bol.

Darčeky pre dievčatá – každý jeden sa ráta

Vždy sa rady parádime. Listujeme v módnych časopisoch, lustrujeme internet, slintáme pred výkladmi obchodov a hľadáme tie najvhodnejšie kúsky. Chceme byť pekné, štýlové. Nové kúsky si kúpime alebo sme nimi obdarované.

TIP:  Ak práve riešite, aké sú vhodné darčeky pre dievčatá, môžu to byť práve šperky, kabelky, hodinky, parfémy alebo topánky.

Z týchto možností určite vyberiete. Podľa môjho názoru sú najefektívnejšie, najuniverzálnejšie a najvďačnejšie darčeky pre dievčatá šperky. Najmä strieborné.

Jemný šperk upúta pozornosť aj ďalekého okolia

darčeky pre dievčatá
vaše zápästie bude žiariť

Krásny náramok z ušľachtilej ocele jednoznačne patrí do kategórie ideálne darčeky pre dievčatá. Predstavte si, ako zvýrazní zápästie a doladí celý outfit. Nikto ho neprehliadne. Je zdobený prepracovanou hviezdičkou, na ktorej sa blyštia Swarovskeho kamienky. Výhodou je nastaviteľná dĺžka podľa chuti majiteľky. Na náramku je vygravírovaný nápis  „Not all stars belong to the sky“. Nech sa z vašej mladej dámy tiež stane hviezda s nádherným hviezdnym náramkom, s ktorým zažiari v spoločnosti.

náramky, ktoré doladia vašu ženskosť

Žiarivé bodky na ušiach

Keď už bude mladá dáma ozdobená jemným náramkom, určite by jej k tomu pristali náušnice. Aj tie patria do skupiny darčeky pre dievčatá. Jednoduché trblietavé bodky, vyrobené z chirurgickej ocele, ktoré rozžiaria jej tvár. Zapínajú sa na klasické puzetky. Ich výhodou je, že sa dajú zladiť ku každému outfitu. Je to dokonalý šperk pre všetky milovníčky univerzálnych doplnkov.

darčeky pre dievčatá
v jednoduchosti je krása

Kam s nimi?

Oba tieto darčeky pre dievčatá sa dajú využiť všestranne. Krásne sa ukážu pri spoločenských udalostiach. Vaša mladá dáma ich môže prezentovať na stužkovej slávnosti, rodinných oslavách či v družičkovskom prevedení. Alebo aj na rande či večeru s kamarátmi.

Výhodou je, že sa dajú využiť spoločne, ale aj jednotlivo. A sú kombinovateľné aj s inými šperkami. Je už na dievčatách, ako sa rozhodnú.

Všetky sme stále mladé – fyzicky či duševne

Pri šperkoch sa nerozoznáva veková hranica. Skrášliť sa s nimi môžeme všetky. Každá jedna chce byť krásna. Darčeky pre dievčatá môžu niekedy byť aj darčekmi pre zrelé ženy či staršie dámy. Hlavne, aby nám sedeli a robili nás šťastnými.

Milé, žienky, môžete sa nimi obdarovať navzájom. Keď bude mať sviatok sestra, dcéra, mama, babka, kamoška alebo aj švagriná či svokra. Príležitosť sa nájde vždy.

Zaujímavosť: Žena má v priemere 19 párov topánok, ale reálne z nich nosí len 7. A priemerná Britka vlastní za celý život 111 kabeliek. Super, však?

Páni, vy to berte zasa ako inšpiráciu, čo kúpite tej vašej. Určite bude šťastná a tým pádom budete vy spokojní.

Čo to bude? Náramok? Náušnice? Kabelka?

Obrázky: vivantis.sk, pixabay.com

Táňa

Volám sa Táňa a už 3 roky sa venujem písaniu článkov. Najviac ma baví písať o produktoch pre ženy. Vždy sa snažím pre klienta napísať ten najlepší článok na slovenskom internete. Najnovšie radím mužom na portáli www.muzizenam.sk, aké darčeky by potešili ich polovičky.