Deň matiek? Prekvapte tú svoju skvelým darčekom

Je tu niekto, kto zabudol, že sa blíži Deň matiek? Aha, takže aj ty? Nevadí. Ešte vôbec nie je neskoro. Krásny sviatok si pripomíname vždy druhú májovú nedeľu. Tento rok 12. mája 2019. Okrem našej lásky by sme jej mali pripraviť aj dávku príjemného prekvapenia. Nech má radosť a bude vedieť, že nám na nej záleží. Ale aký darček pre mamičku vybrať? Možností je veľa. Už len ho napasovať na tú svoju.

Mama

Dve slabiky, štyri písmená. Prvé slovo vyrieknuté tými najmenšími. A skrýva sa za ním osôbka, ktorá pri nás stojí odvždy. Žena, čo nás vynosila, dala nám život a celý čas sa o nás zaujíma a chce nám len to najlepšie. S istotou viem, že aj vy to cítite rovnako.

“Muž miluje svoju priateľku najviac, svoju manželku najlepšie, ale svoju matku najdlhšie.”  (Golda Meir)

Ona je tá, ktorá si najviac zaslúži našu pozornosť a lásku. Preto na ňu nezabúdajme. Vymyslime vhodný darček pre mamičku nech sa poteší a utvrdí sa, že ju máme radi viac a viac.

Nájdime si čas na darček pre mamičku  

Každý rok ju niečím obdarujeme. Buď čokoládou, kytičkou, dobrým vínkom či relaxom vo wellnesse. No tentokrát by to mohlo byť niečo hodnotnejšie, originálnejšie a nezabudnuteľné. Už sa zamýšľate? Kam vám zablúdili myšlienky? Do klenotníctva? Do obchodu s kabelkami? Áno. Aj tam sa dá zohnať skvelý darček pre mamičku.

TIP: Rozmaznajte maminu počas jej dňa maximálne. Pripravte jej raňajky a výbornú kávu. Upracte za ňu. Venujte jej pozornosť. Pokúste sa zabezpečiť obed. A po ňom jej venujte pripravené prekvapenie. Tešte sa s ňou. Zaslúži si to.

Nech je moja mama s kabelkou veľká dáma

Určite je to parádnica a rada sa pekne oblieka. Outfit musí byť dokonale vyladený.

Šaty, nohavice či športová elegancia. To všetko je fajn. Ale ona potrebuje viac. To viac sa dá definovať jednoducho ako štýlová, elegantná, značková kabelka. Doplnok, ktorý všestranne využije.

darček pre mamičku
kabelka s jednoduchými a čistými líniami

Je univerzálnej hnedej farby so zlatým logom výrobcu na prednej strane. Pod uzatváraním na zips sa nachádza veľký hlavný priestor, menšia priehradka a 6 priehradiek na platobné karty.

Kam si ju môže vziať?

  • na kávu s kamoškou
  • na firemný večierok
  • na spoločenskú udalosť
  • na romantickú večeru
  • do divadla
  • jednoducho všade

Tak čo? Bude táto kabelka správny darček pre mamičku? Ak sa pre ňu rozhodnete, vyčaríte jej iskričky v očiach.

kabeliek nikdy nie je dosť


Krásny šperk, ktorý rozžiari jej tvár

Ako by to vyzeralo, keby ženy nemali krásne šperky. A vaša mamina rovnako. Áno, má zásnubný prsteň a obrúčku. Aj náramok. Aj zopár náušníc. Ale elegantný značkový náhrdelník zlatej farby jej doplní zbierku a vyčaruje pocit krásnej dámy.

Svojou dĺžkou 45 cm sadnej na krk každej. Veľkú dôležitosť dotvorí prívesok v tvare srdiečka ako symbolu vašej lásky k mame. Je zdobený jemne ružovým kamienkom.  

darček pre mamičku
šperk je ozdobou každej mamy

Jeho zlatá farba je výhodou pre kombinovateľnosť s inými kúskami bižutérie. Ona je šikovná, hneď bude vedieť čo s čím spojiť. A výsledok bude očarujúci. Vždy za dámu. Aj toto môže byť prekvapujúci darček pre mamičku.

Nezabúdajte, že darček pre mamičku jej môžete darovať hocikedy

Nielen Deň matiek je dôvodom na obdarovanie tej vašej. Prejaviť jej lásku, vďaku a pozornosť treba častejšie. Nemusí to byť vždy o drahých daroch. Niekedy stačí prísť a urobiť jej spoločnosť. Potešiť ju milým slovom. Zobrať ju len tak von na prechádzku.

No ak chcete aj nejaký malý darček, tak ju pozvite na večeru. Vždy vás v kuchyni obskakovala ona, tak teraz nech je obslúžená. Debatujte. Buďte s ňou. A ona bude šťastná.

Už ste sa rozhodli čím ju potešíte v nedeľu?

Obrázky: vivantis.sk, pixabay.com

Táňa

Volám sa Táňa a už 3 roky sa venujem písaniu článkov. Najviac ma baví písať o produktoch pre ženy. Vždy sa snažím pre klienta napísať ten najlepší článok na slovenskom internete. Najnovšie radím mužom na portáli www.muzizenam.sk, aké darčeky by potešili ich polovičky.