Darčeky, ktorými jej povieš: „milujem ťa“

Sú darčeky, ktoré dávame len kvôli tomu, že prišiel nejaký dátum a je to „povinnosťou“. A potom sú darčeky, ktoré dávame naozaj z lásky. Ak svojej žene chceš prejaviť lásku naozaj dobrým prezentom, prečítaj si tento článok a verím, že nejaké darčeky z lásky pre ňu vyberieš.

Jej obľúbené kvety

Kvety potešia každú ženu, no nie je nič, čo by ju bavilo dlho. Zisti však, aké sú jej obľúbené kvety a veľmi ju prekvapíš.

TIP: vedel si, že najobľúbenejšie kvety, ktoré môžeš žene dať nie sú ruže, ale orchidey?

Peňaženka

Netradičný tip, čo? Kúp jej štýlovú peňaženku, a nielen že sa s ňou bude cítiť komfortne, ešte sa aj bude tešiť, keď s ňou bude platiť. No dávaj si pozor, ak máte spoločný účet 🙂

darčeky z lásky
peňaženka S.Oliver má šmrnc

Náušnice

Niečo, čo neostane bez povšimnutia. Kvalitné náušnice stoja veľa peňazí, no prekvap ju tým, že na nej nešetríš a snaž sa jej ukázať, že máš dobrý vkus.

darčeky z lásky
láskyplné tajomstvo ukryté v škatuľke

Parfém

Všimni si, aký parfém si kupuje stále alebo aký má momentálne na poličke. Uvidí, že si ju všímaš a potešíš ju. Poprípade znova daj na svoj vlastný vkus a prekvap ju niečím novým, čo bude jej nový obľúbený parfém, ktorý si neprestane kupovať. Nezabudne ti to.

Šálka

Takéto malé darčeky vedia veľa znamenať. Šálka s vašimi menami, poprípade s vašou fotkou. Niečo do čoho bude rada zalievať kávu, a zároveň nikdy nezabudne, od koho tento darček dostala.

Zaujímavosť: Muži sa často chvália svojimi zárobkami, svojím majetkom. A ženy sa v takom prípade chvália svojím mužom a darčekmi z lásky od nich. A ty by si určite nechcel spraviť zlý dojem na jej kamarátky.

Šperky

Žiadna žena nepohrdne šperkom, ktorý dostane od svojho muža. Zlatý prsteň, náhrdelník alebo znova tie náušnice. Ideálne by bolo biele zlato. Ak jej zabezpečíš celú sadu, bude nielen krásna, ale aj veľmi šťastná. A to predsa chceš.

Obrázky: pixabay.com, vivantis.sk

Ostatní si práve čítajú