Zopár zaujímavých tipov na darčeky, ktorými vyčaríš mame úsmev

Mamky. Naučili nás chodiť, rozprávať, naučili nás slušnému správaniu, vychovali nás, starali sa. Nevieme ako sa im odvďačiť za všetko, čo pre nás urobili a keď im kúpiš darček, povedia ti, že si sa nemusel obťažovať. Ak sa však chceš obťažovať, no nevieš čo pre ňu vybrať, inšpiruj sa a určite nájdeš správny tip na darček pre mamu.

Tip na darček pre mamu – relax

Povedzme si pravdu, to je niečo, čo jej už dlhé roky chýba. Zaplať jej dovolenku, víkendový wellness pobyt a dopraj jej trochu relaxu. Bude si užívať, že sa nemusí o nikoho starať. Naopak. Postarajú sa o ňu iní. A to si zaslúži.

Kozmetika

Áno, tvoja mamka sa o seba rada stará. Áno, aj ona chce vyzerať dobre. Nechaj si poradiť a vyber pre ňu nejakú kvalitnú kozmetiku. Make-up, telové mlieko, šampón, špirála. Výber je na tebe.

Manikúra a pedikúra

Tebe to možno príde nepraktické, ale nechty sú pre ženy dôležité. Môžeš to spojiť spolu s relaxom. Alebo jej kúp niečo, čo vie použiť aj doma a starať sa o seba pravidelne. Páči sa ti tento tip na darček pre mamu?

Poukážka na masáž

tip na darček pre mamu
masáž poteší jej telo i dušu

Takmer každý, kto poskytuje takéto služby, poskytuje aj poukážky k nim. Môžeš jej kúpiť poukážky na rôzne masáže, kozmetické procedúry, kaderníka. Čokoľvek len chceš. Darčeky pre mamku nie sú najlepšie materiálne, práve naopak.

Handmade darčeky

Ak máš umelecké zručnosti a si kreatívny, vyrob pre ňu niečo. Niečo, čo jej bude pripomínať, že aj keď nie ste neustále spolu a nie vždy si nájdete na seba čas, nikdy neprestane byť tvojou mamkou  a ty ju stále miluješ rovnako. Ak týmito konkrétnymi zručnosťami nedisponuješ, nezúfaj. Veľa obchodníkov takéto handmade darčeky predáva.

Tip: Ak má rada ručnú prácu a rada si ju aj zrealizuje, môžeš jej kúpiť materiál a darček vyrobte spolu. Váha prezentu bude dvojnásobná. Jednak samotný výrobok, jednak vaše spoločné chvíle.

Robotický vysávač

Pravdepodobne každú sobotu je tvoja mamka nešťastná, lebo musí vypratať celý byt a po dlhom týždni v práci to nie je nič príjemné. Takýmto darčekom svoju mamku zbavíš aspoň časti jej práce a ona ti bude veľmi vďačná.

obrázky: pixabay.com

Ostatní si práve čítajú: