VIANOCE 2021: Elektronické zariadenia, ktoré ženy milujú

Elektronické darčeky sa väčšinou spájajú s mužským svetom. To ale neznamená, že dobrou elektronikou nemôžeš prekvapiť aj ženu. Treba len vedieť, čomu sa poteší. V článku si preto povieme o tom, ako a čo vybrať, aby si svojej polovičke urobil radosť, napríklad aj pod vianočným stromčekom.

Ako vybrať elektroniku pre ženy

Žijeme v dobe, kedy už akosi podvedome väčšina z nás považuje elektroniku výhradne za mužskú záležitosť. Realita je však iná. Elektronické zariadenia čoraz častejšie využívajú aj ženy, a to v mnohých oblastiach.

Záleží len na tom, na čo žena elektroniku potrebuje. Môžeš si byť istý, že existuje veľa technologických vymožeností, bez ktorých sa už žiadna žena nezaobíde. Čo je úplne naj?

Kategórie elektroniky pre ženy

Jednotlivé kategórie elektroniky pre ženy sú úplne odlišné od kategórií mužských. Samozrejme, až na jednu, do ktorej patria zariadenia, ktoré robia život človeka pohodlnejším

Ku čisto ženskej záležitosti patrí elektronika, ktorá umožňuje ženám zvládnuť všetky kozmetické a zdravotné procedúry v pohodlí domova. Šetria sa tým peniaze a oživuje sa každodenná a nevyhnutná rutina starostlivosti o ženské telo.

Rovnako máš možnosť vybrať si z kategórie, ktorá je tvorená hravými dizajnmi a vecičkami pre radosť. O nich si možno ani netušil, že ich potrebuješ. No ver, že ženy o nich dávno vedia. 

Prinášame ti zoznam jednotlivých oblastí, v ktorých urobíš žene radosť:

  • Praktická elektronika – napríklad e-kolobežka. V dnešnej dobe ide o modernú záležitosť a efektívnu dopravu najmä v meste. Poteší aj batéria do notebooku, ktorý určite používa často, napríklad aj v súvislosti s prácou.
  • Krása a zdravie – jednoznačne ohrievač na kozmetické produkty. Ide o vychytávku, vďaka ktorej chladivé krémy a masky ostanú partnerke poruke a nikto si ich v kuchynskej chladničke nepomýli s jedlom. Hodia sa aj na prípravu vlhčených utierok, ktoré ženy používajú pri kozmetike. Samozrejme, do tejto oblasti možno zaradiť aj fén, UV/LED lampu na gélové nechty, fitness náramok či kulmu na vlasy.
  • Zábava – partnerku určite potešíš aj minitlačiarňou na fotografie alebo instantným fotoaparátom na zachytenie jedinečných rodinných momentov. Ženy tiež milujú vône. Namiesto vonných sviečok (pri ktorých hrozí požiar) investuj radšej do elektrického difuzéra. 

VEDELI STE, ŽE … prvý počítač na svete zostrojila žena? Okrem toho vymyslela aj prvý program, ktorý dokázal konvertovať znaky do počítačového kódu.

Naše tipy na elektroniku pre ženy

Možností, ako potešiť ženu elektronikou, je naozaj veľa. Ak sa preto stále nevieš rozhodnúť, prinášame ti niekoľko tipov. Pamätaj ale, že každá žena preferuje niečo iné. Záleží len na konkrétnej predstave a potrebách tvojej partnerky. 

Lampa na gélové nechty

Túto vecičku určite ocení každá parádnica, ktorá si potrpí na perfektnom vzhľade svojich nechtov. Ak máš takúto parádnicu doma, neváhaj. Zariadenie ponúka tri rôzne nastavenia časovača, pričom po uplynutí nastavenej doby sa automaticky vypne. 

Prístroj môže partnerka použiť ako na ruky, tak aj na nohy. Dosiahne ním profesionálnu modeláciu nechtov a ich nádherný vzhľad.

Čistiaci prístroj na tvár

Tvárová kozmetika je ďalšou doménou každej ženy. Určite ju preto potešíš čistiacim prístrojom na tvár, ktorý jej umožní profesionálne ošetrenie tváre v pohodlí domova. Dokáže odstrániť z pokožky nielen nečistoty, ale aj odumreté kožné bunky. Jej pokožka na tvári bude pevnejšia a zdravšia. 

Automatická kulma

Prístroj umožní tvojej drahej polovičke inovatívny inteligentný systém natáčania vlasov, vďaka ktorému bude mať krásne kučierky raz-dva. Dôležité tiež je, že jej uľahčí prácu, pretože pri jednotlivom pohybe natáčania dokáže upraviť viac vlasov. Samozrejmosťou je zachovanie prirodzenej vlhkosti vlasov. 

Robotický vysávač

Vysávanie patrí k najmenej príjemným domácim povinnostiam. Dopraj svojej partnerke namiesto vysávania oddych, napríklad v podobe relaxu nad knihou. O vysávanie sa predsa môže postarať aj robotický vysávač. Za takýto darček vybozkáva chlapa každá žena. Je tu dokonca možnosť určiť, ktoré miestnosti sa budú vysávať a kedy. No nekúp to. 

Fitness náramok

Športom ku zdraviu. Keď sa tvoja žena rozhodla pre zdravý životný štýl, nie je nič lepšie, ako jej kúpiť športové hodinky. Bude si môcť ľahšie nastaviť svoj tréningový plán. 

Ukazujú spálené kalórie, počet krokov za deň a nezabudlo sa ani na úroveň saturácie kyslíkom. V dnešnej dobe je to zvlášť dôležitá funkcia. Monitorovanie spánku je tiež samozrejmosťou. Super nápad na darček.

Vrecková tlačiareň

Ideálna záležitosť, keď partnerka rada chodí po výletoch. S vreckovou tlačiarňou jej neujde žiaden dôležitý moment, pretože si ho bude môcť hneď aj vytlačiť. Je to niečo pre dobrodružnejšie nežné polovičky. Podporuje formát súborov JPEG a PNG.

Kozmetické zrkadlo

Moderná vychytávka, ktorou u partnerky určite zaboduješ, a to bez debaty. Každá žena predsa považuje starostlivosť o pleť za dôležitú a kozmetické zrkadlo túto činnosť výrazne uľahčuje. Tento model sa dá namontovať aj na stenu v kúpeľni.

Sušič na vlasy

Bez tejto vecičky sa nezaobíde žiadna žena. S týmto modelom je nastylingovať účes hotová hračka. Vydáva totiž až o 50 % väčší tlak a o 40 % väčší prúd vzduchu, než bežné fény. Má vysoký výkon a obsahuje aj tepelnu poistku pre bezpečné používanie. 

Foto box s osvetlením

V prípade, že by sa partnerka chcela začať venovať fotografovaniu, ide o ideálny darček. Pomocou tohto zariadenia nafotí skvelé fotky doma, alebo aj hocikde vonku v prírode. Zabudované LED osvetlenie totiž zaisťuje optimálne svetelné podmienky

Box sa dá samozrejme ľahko zložiť a zase rozložiť. Na vytvorenie dokonalých záberov jej tak bude stačiť iba fotoaparát alebo telefón.

Powerbanka

Možno budeš prekvapený, ale v dnešnom svete moderných technológií a sociálnych sietí ide o niečo, čo má v kabelke mnoho žien. Telefón sa používaním svojich funkcií rýchlo vybíja, preto nie je nič pohodlnejšie, než si ho môcť kedykoľvek nabiť. Určite týmto darčekom u partnerky zaboduješ. LED žiarovka navyše dodáva nabíjačke moderný charakter.

Ak máš doma partnerku, ktorá miluje trávenie času pri filme, určite ocení ultra mini projektor. Dá sa povedať, že ide o letné kino do vrecka. Vďaka tomuto zariadeniu si bude môcť vychutnať film s priateľmi aj na nekonvenčných miestach.

Záver

Svet moderných technológií a elektronických zariadení nie je výlučnou doménou mužov. Ako vidíš, je toho veľa, s čím môžeš u partnerky zabodovať. Záleží len na tom, po čom žena túži a čomu sa venuje. Nie je ale problém vybrať niečo, čo používa každá žena, napríklad v súvislosti so starostlivosťou o pleť alebo vlasy.