Venujte pozornosť svojej kamarátke

Či už kolegyňa z práce, kamarátka zo strednej, obľúbená krajčírka, spolužiačka z výšky alebo sestra vašej manželky zaiste ocení dar, ktorý zvolíte iba pre ňu. Nie je to len darček pre kamošku, ale niečo, čím jej poďakujete za to, že je vo vašom živote a robí ho lepším.

Ty si ešte nekúpil darček pre kamošku?

Neexistuje žiadne písané pravidlo hovoriace o tom, že darčeky možno rozdávať len na narodeniny a Vianoce. Vaša kamarátka bude radosťou bez seba, keď ju jedným prekvapíte počas bežného pracovného dňa. Darček pre kamarátku môže byť malý, ale veľavravný.

Tip: Rúžová farba dokonale ladí so striebrom.

darček pre kamošku

Jedno striebro pre kamarátku, poprosím

Keď hľadáte vhodný darček pre kamarátku, porozhliadnite sa po niečom malom, no priťahujúcom zrak, napríklad prstienku alebo prívesku. Ani strieborné náušnice nie sú na škodu. Strieborná je v móde, milí páni, už dávno neplatí, že čo sa blyští, to je zlato. 

Kamarád taky rád

Mať manželku je úžasné. Ale mať popri tom kamarátku? To je zázrak! Buďte chlapom snov a ukáže svoje džentlmenské vlohy tým, že oceníte jej prítomnosť, pomoc v ťažkých časoch aj smiech, ktorým vás zahŕňa. Darček pre kamarátku musí pôsobiť elegantne, no nie príliš, nechcete predsa rozzúriť manželku.

Pandorina skrinka, ako ju nepoznáte

darček pre kamošku

Darček pre kamošku

  • pevný strieborný náramok
  • na navliekanie Pandora korálok
  • každý je originál

Obrázky: pixabay.com, vivantis.sk