Darčeky – ako ich správne zabaliť VIDEO

Skvelé darčeky sú tie perfektné ako celok. Videl som ich už zabalené rôznym spôsobom, ale tento sa mi zdá najlepší. Aj keď to chce trochu zvyku, kým sa to stane rutinou, ten výsledok stojí za to. A vôbec pri tom neminiete veľa lepiacej pásky. Takto zabalený darček vyčarí žene úsmev ešte predtým ako ho rozbalí.

Ako správne zabaliť darčeky

Nezabudnite vybrať vhodný baliaci papier.

Na tento spôsob balenia darčekov treba mať aj trpezlivosť. Možno Vám to na začiatku bude trvať dlhšie. Ale ako sa hovorí, cvik robí majstra.

Ak sa Vám to aj nepodarí k dokonalosti, zabaľte ako viete. Ženy už na to berú ohľad, že sme chlapi a balenie darčekov zrejme nikdy nebude našou prednosťou.

Pokiaľ chcete darovať menší darček, môžete použiť darčekovú tašku. Majú ich v rôznych veľkostiach. Ak darujete nejaký poukaz, alebo peniaze môžete použiť obálku. Peknú obálku kúpite v papierníctve a obdarovaná žena z nej určite bude mať radosť.

Skvelé darčeky sú o prekvapení

Pokiaľ ste každý rok balili darčeky spôsobom, ktorý nepôsobil príliš ladne, každé zlepšenie bude prekvapením. Snaha sa cení. Ženy majú radi, keď dostanú niečo na čom vidieť Váš rukopis. Že ste si s tým dali námahu.

Nikdy viac darček bez obalu

Ak ste už túto chybu niekedy spravili, viete o čom hovorím. Darčeky, najmä tie na Vianoce a narodeniny, maju vážnosť. Pre ženy sú dôležité. Ak ste spolu už viac rokov, tieto detaily im prídu dôležitejšie a dôležitejšie.

Nám chlapom je to jedno. Aj keby sme dostali darček bez obalu. Alebo darček nedostali vôbec. Nám stačí pár intimných chvíľ so svojou drahou a potrebujeme žiadne darčeky.

Správný papier je obojstranná výhra

Určite nebaľte darčeky do obalov z minulého roku. Ak dostane darček v dohužvanom papieri s preškrtnutým nápisom babka, veľmi ju to nepoteší. Naviac si spravíte hanbu.

Pri výbere venujte dostatočný čas výberu papiera. Ak si neviete radi, milá teta predavačka Vám ochotne poradí.

Danny

Som zakladateľom muzizenam.sk. Väčšinu času píšem rôzne reklamné texty a články pre klientov. Moje ochorenie sa nazýva copywriter :) Keď mám chvíľu voľno, venujem sa priateľke, hrávam karty (žolík, farár), kuknem futbal (Real Madrid) a sem tam aj nejaký šport (podľa postavy vidno, že to je iba sem tam) :D