Rozhovor: Vhodný darček pre ženu – tipy od Magduš

Ahoj Magduš. Ďakujem, že si prijala pozvanie na rozhovor, ktorého témou je vhodný darček pre ženu. Praktické skúsenosti s darčekmi od ženy určite pomôžu pri výbere mužom.

Na začiatok nám prezraď niečo o sebe (vek, čo si vyštudovala, kde bývaš, záujmy, a pod.)
  • Volám sa Magdaléna ale všetci ma volajú Meggy. Pochádzam zo stredného Slovenka presnejšie z Ružomberka, ale momentálne bývam v Prahe. Tento rok oslávim 25 rok svojho života. Som čerstvá absolventka Informačného manažmentu na FHI, Ekonomickej univerzity v Bratislave. Momentálne som na materskej dovolenke so svojou 5 mesačnou dcérou, čiže to je môj stredobod záujmov. Svoj čas sa však snažím rozvrhnúť tak, aby mi ostal čas aj na seba. Od nového roka mám v pláne začať opäť chodiť na jumping a na angličtinu. Medzi moje ďalšie záujmy patrí cestovanie a s tým spojená turistika, tanec, čítanie kníh a mnoho ďalšieho (podľa aktuálnej nálady).
Keď by si sa mala zamyslieť nad všetkými darčekmi, ktoré si kedy dostala, čo bol pre teba absolútne najlepší darček všetkých čias?
  • Najlepší darček podľa mňa ktorý som kedy dostala, bol ten čo ma najviac prekvapil. A to presne minulý rok na výročie od môjho snúbenca a boli to letenky do Paríža. Nakoľko sa jednalo o prvý let v mojom živote, mám z toho zážitok na celý život resp. máme obidvaja . Osobne si myslím, že žena ktorá miluje cestovanie je pre ňu vhodný darček letenka do nejakej jej vysnenej destinácie. Zážitok je podľa mňa, vhodný darček pre ženu, nakoľko to ostane v pamäti, kdež to materiálna vec sa môže stratiť, pokaziť, vyjsť z módy atď.
vhodný darček pre ženu

Čo bol naopak najhorší darček? (ak taká situácia nastala)

  • Neviem či by som o tom mala hovoriť, ale teda prezradím. Môj najhorší darček bol, keď môj bývalý na 3 výročie, ma síce pozval do reštaurácie ale nechal ma to zaplatiť, nekúpil mi ani kvety. Bolo to dosť smutné, po troch rokoch človek čaká troška viac.

Nedávno boli Vianoce, aký darček ti spravil najväčšiu radosť a prečo?

  • Keďže sme mladá rodina a boli to naše prvé Vianoce, najväčšiu radosť mi spravilo to, že sme boli všetci spolu a boli sme všetci šťastní. Ak by som mala vybrať nejakú materiálnu vec asi to bol darček od môjho drahého a to poukážka na angličtinu a moje vysnené tenisky.
O pár týždňov máme Valentína, aký by bol vhodný darček pre ženu? Čo by si nám odporučila?
  • Valentín je krásny sviatok zaľúbených. Vhodný darček pre ženu by bol napr. aj Zlatý náramok  Alfonsina, Náhrdelník Guess UBN21564 , trendovú mikinu značky NAKETANO Gebimster Brazzo IV Forrest, samozrejme vhodný darček pre ženu na Valentína môže byť hocčo, čo jej vyčarí úsmev na tvári.
 

Často počúvam, čo je vhodný darček pre ženu na rôzne príležitosti. Vidíš ty rozdiel v tom, aký by mal darček na narodeniny a na meniny? Je napríklad na narodeniny treba hodnotnejší dar?

  • Môj názor je, že ani tak nejde o hodnotu daru, ale o to že človek si spomenie a nezabudne. Keď už chceme riešiť hodnotu, tak áno na narodeniny by som odporučila hodnotnejší dar, nakoľko je to určitý míľnik v živote človeka. Vhodným darčekom pre ženu na narodeniny sú napríklad náramok, náušnice, parfúm alebo kabelka. Na meniny postačí krásna kytica kvetov alebo nejaká kozmetika.

A čo MDŽ? Očakávajú ženy niečo viac ako kvietok?

  • Popravde ani neviem kedy MDŽ je. Keby to nebolo v kalendári napísané, tak to ani neriešim. Ja osobne na MDŽ nečakám nič, ale poteší kvietok s pekným vyznaním . Vhodný darček pre ženu na MDŽ je tiež ale sladký dezert, alebo aj to, že za ňu upracete alebo navaríte a ona si môže oddýchnuť.
Viem, že tento rok už budeš aj ty obdarovaná na deň matiek, čo by ti spravilo radosť?

Keď máte s priateľom výročie vyrieši to iba večera, alebo si dávate aj nejaké darčeky?

  • Snažíme si dať nejaké pamätné darčeky, či už materiálne alebo nemateriálne. Večera je fajn, pretože si užijeme čas pre seba. Ale však ak sa jedná o nejaké okrúhle už zaslúžilé výročie, tak žena očakáva nejaký hodnotnejší dar napr. šperk, parfúm a podobne.
Aké najkrajšie prekvapenie alebo darček si dostala len tak, bez toho aby na to bol dôvod?
  • Najkrajšie prekvapenie bolo, keď som prišla z Bratislavy do Prahy za drahým a meškal na hlavnú stanicu. Tak som bola nahnevá, že prečo mešká a tak. Potom však, keď sme prišli na byt som bola očarená. Nachystal perfektnú večeru, spolu s kvalitným vínkom, k tomu kytica ruží. Bolo to veru riadne prekvapenie, dokonale vhodný darček pre ženu ku akejkoľvek príležitosti.
Na záver akú by si dala radu mužom, ktorý vyberajú vhodný darček pre ženu?
  • Vždy sa riaďte srdcom a nenechávajte si výber darčeku na poslednú chvíľu, žena to vycíti, že ste si s tým moc námahy nedali a bude sklamaná i keď to možno nedá najavo. Najlepšie sa vyberajú darčeky, keď toho človeka už istú chvíľu poznáte, ak sa poznáte iba krátko, určite sa poraďte o výbere vhodného darčeku s jej kamoškou/sestrou.

Ďakujem veľmi pekne za rozhovor. Som presvedčený, že pomôže veľa mužom pri riešení darčekov. Prajem ti, aby si v budúcnosti dostala také darčeky, ktoré ti spravia radosť.

Danny

Som zakladateľom muzizenam.sk. Väčšinu času píšem rôzne reklamné texty a články pre klientov. Moje ochorenie sa nazýva copywriter :) Keď mám chvíľu voľno, venujem sa priateľke, hrávam karty (žolík, farár), kuknem futbal (Real Madrid) a sem tam aj nejaký šport (podľa postavy vidno, že to je iba sem tam) :D