Zimný pobyt – relax ako darček pre ženu

Ak chcete ženu určite potešiť, obdarujte ju vhodným darčekom, ako je napríklad zimný pobyt niekde na horách. Len tá predstava, že si vyloží nohy pri zapálenom krbe a nemusí variť či upratovať ale iba oddychovať, relaxovať, zájsť na wellness.  Proste môže vypnúť a zresetovať.  Je to ideálny darček pre ženu, ktorú si ceníte, vážite, obdivujete a milujete. Chcete jej ukázať čo pre Vás totiž znamená.

TIP
Zimný pobyt je ideálnym darčekom, ak chcete priateľku/manželku potešiť na Valentína.
Zimný pobyt

Ako sa vraví, žena má 6 zmysel, ktorý sa nazýva intuícia či predvídavosť. Tento zmysel vie žene napovedať, ako si ju ceníte či vážite, či ju skutočne milujete. Preto je dôležité dbať na výber vhodného darčeka pre ženu – teda aj pri výbere darčeka akým je  zimný pobyt. Netreba brať hneď prvý čo Vám vyhovuje, pokiaľ to nie je úplne „bingo“. Treba tomu venovať čas a to je práve ten problém väčšiny chlapov. Nemajú čas na výber vhodných darčekov pre ženy, a preto je tu pár tipov odo mňa, ktoré by Vám mali pomôcť vybrať správny zimný pobyt a pomôcť sa zorientovať v pobytoch.

Tento darček je overeným tipom, funguje na 99%. Ideálny je pre mladé ženy, ktoré rady oddychujú, poprípade lyžujú či snowboardujú, majú rady hory a wellness. Za mňa na takejto mini dovolenke, by som využila všetko aktívny oddych, sauny, vírivky, lyžovačku či guľovačku.

zimný pobyt
Taliansko

V blízkej dobe je sviatok zaľúbených, čo takto obdarovať svoju ženu pobytom. Podľa mňa to je perfektné riešenie, romantický  zimný pobyt na pár dní v Talianskych Alpách. Sama mám veľmi rada Taliansko, je to krajina ktorá ma všetko: more, Alpy, historické mestá. Všetko, čo človek potrebuje na oddych. Okrem iného mi vyhovuje aj taliansky štýl života – dlhé obedné pauzy, veľmi chutné jedno a nesmiem zabudnúť na  úžasné espresso (nikde som nepila lepšie!). Nuž ale pozrime sa aj na iné ponuky –  zimný pobyt napríklad u našich susedov.

zimný pobyt
Rakúsko

Rakúsko taktiež ponúka množstvo možností pre cestovanie, teda aj pre zimný pobyt – lyžovačky. Jednou z nich je obľúbené Salzbursko alebo Kaprun/Zell am See.

zimny pobyt
Vysoké Tatry

V prípade, že sa Vám nechce cestovať za hranice a chcete okúsiť naše veľhory, odporúčam pobyt v Tatranskej Lomnici . Ide o víkendový pobyt, ktorý je vhodný aj ako darček na meniny alebo narodeniny. Ženu, priateľku, snúbenicu alebo milenku určite poteší nádherné prostredie, ktoré je vytvorené scenériou Vysokých Tatier. Taktiež aj vzhľad hotelu, ktorý pôsobí veľmi vznešene, luxusne a má historický podtón.

zimný pobyt
Najlepší hotelový wellness na Slovensku

Taktiež po vlastnej skúsenosti odporúčam Grand Hotel Permon v Podbanskom. Pobyt tu je neopísateľný, nádherná príroda, lyžiarsky vlek 500 metrov od hotela, pre ne-lyžiarov alebo pre oddychujúce páry odporúčam využiť ich wellness, ktorý majú na perfektnej úrovni. Ich wellness ponúka komplex sáun, vodných a parných kúpeľov s výhradne prírodnými látkami. Samozrejmosťou sú sauny ako napríklad eukalyptová a bylinková, rímsky kúpeľ, fínska sauna, tepidárium a mnoho ďalšieho. Plávať v bazéne, z ktorého máte výhľad na Kriváň, je pre mňa nádherný zážitok.

„Tip na mini prekvapenie pre ženu: Prikúpte si k pobytu aj romantické kúpele „ Ty a ja“, určite to Vašu polovičku poteší.“

zimný pobyt

Vrelo odporúčam zimné pobyty u nás na Slovensku, naša krajina ponúka veľmi pestré zimné pobyty, záleží od toho, čo presne človek hľadá a od jeho vkusu a rozpočtu. Hľadať pobyt treba hlavne podľa Vašich chutí. Pri výbere zimného pobytu si treba zodpovedať hlavne na tieto základné otázky:

  • Na ako dlho chceme ísť? (zladiť to s partnerkinou dovolenkou v práci nie je vždy jednoduché)
  • Koľko som ochotný investovať do tohto darčeka? (pobyty sa dajú nájsť v rôznych cenových hladinách, stačí troška hľadať)
  • Ako dlho sme ochotný cestovať do cieľovej destinácie? (predsa len čas sú peniaze, niekedy stačí polhodinky od bydliska – hlavne že niekde vypadnete)
  • Čo očakávam od pobytu? (aktívny oddych, pasívny relax, lyžovačka… ?)
  • Výber stravovania (bez penzie, s penziou alebo polpenzia?)
  • Aké služby daná ubytovňa či hotel ponúka? (sauny, bazény, Wi-fi, parkovanie…)

O tom, že zimný pobyt je ideálny darček pre ženu niet pochýb, avšak treba brať ohľad vždy na obdarovanú osobu, aká je to osobnosť, či rada cestuje, či jej nebude robiť problém niekam ísť…

Zľavy na wellness pobyty

Magdus

Som 25 ročná mladá baba žijúca v Prahe, ktorá sa zaujíma takmer o všetko. Baví ma športovať obzvlášť jumping, turistika i čítanie kníh. Momentálne som na materskej dovolenke.

One thought on “Zimný pobyt – relax ako darček pre ženu

Comments are closed.