Let balónom pod stromček

Vianoce sa blížia a vy, milí páni, už zúfalo rozmýšľate o originálnom darčeku na Vianoce. A stále žiadny skvostný nápad, však? Skúste zvážiť ako darček pre frajerku let balónom. Potešilo by ju pár hodín strávených v oblakoch? Doprajte jej tento zážitok pod stromček ako vianočný darček. Ak sa nebojí výšky, tak zažije nezabudnuteľné chvíle.

Kúsok modrého z neba

let balónom pod stromček

Určite aj Vy svoju lásku ľúbite natoľko, že by ste jej zniesli aj modré z neba. Znie to síce ako staré klišé, ale niet nad klasiku. Pohrajte sa s týmto nápadom a rezervujte jej let balónom. Čím vyššie sa bude vznášať, tým viac bude mať  na dosah modré z neba.

Let balónom ako darček pre frajerku

darcek pre frajerku

Tento darček pre frajerku na Vianoce bude originálny, ale aj adrenalínový. Každý účastník letu v balóne preletí vo výške 1000 metrov nad terénom a počas pozorovania krajiny ho bude vietor unášať 10-20 km vzdušnou čiarou. Let trvá približne 1 hodinu.

darcek pre frajerku

Dobrodružstvo začne od rozbaľovania a nafukovania balónu až po odovzdanie krstného listu so šľachtickým titulom a menom vzduchoplavca. Celá akcia trvá 3-5 hodín.

darcek pre frajerku

Let balónom pod stromček ako darček pre frajerku si  môžete vychutnať takmer v každej časti Slovenska. Najobľúbenejšie trasy sú ponad  Spišský hrad, Bojnice, Tatry, Levoču a rôzne iné. Záleží na vás, ktorú oblasť vyberiete a potešíte ňou svoju drahú.

Romantika v oblakoch

darcek pre frajerku

Pri zakúpení tohto darčeka pre Vašu partnerku by ste mohli zvážiť, či by ste nevyužili možnosť letieť s ňou. Určite by sa potešila Vašej blízkosti a obaja by ste si vychutnali tie spoločné chvíle v oblakoch. Najromantickejšou bodkou by mohol byť krásny sľub vernosti a oddanosti vysoko nad zemou. Veď len málokto sľúbi lásku a vernosť 1000 metrov nad terénom.

Krajina ako na dlani

darcek pre frajerku

Pohľad na obľúbenú krajinu  z vtáčej perspektívy je výborným učiteľom geografie, lebo človek sa najviac naučí na vlastných skúsenostiach. Vy a aj Vaša polovička uvidíte krásy nášho malého Slovenska a jeho nádhernú prírodu. A s vetrom vo vlasoch.

Fotky z neba

Počas letu si bude Vaša láska užívať nádhernú scenériu, ktorá sa odohráva na zemi. Krásne výhľady na hory, doliny, lúky či rieky. Keď sa už sama do sýtosti nabaží týchto okamihov, môže začať fotiť.  Zábery z balóna budú autentické a originálne. Akoby priamo z neba. Pohľady na všetky svetové strany vytvoria prezentáciu krásy našej krajiny.

darcek pre frajerku

Tie najkrajšie zábery môžete neskôr trocha upraviť a dať z nich vyrobiť fotoknihu. Toto je nápad na ďalší originálny darček pre partnerku. Určite si viete predstaviť, ako jej budú žiariť oči pri jej listovaní a spomienkach. Rovnako sa dá táto fotokniha použiť ako darček pre iné ženy v rodine či známe.

Keď problémy vyfučia z hlavy

Let balónom pod stromček je nielen darček zážitkový, ale aj veľmi psychohygienický. Predstavte si ako sa Vašej priateľke uľaví, keď sa bude vznášať ďaleko nad zemou. Bude odľahčená od všetkých pozemských problémov a na čas zabudne na všetky starosti. Takýto pocit veľmi pozitívne zapôsobí na jej myseľ i dušu. Nebude nad ničím uvažovať, špekulovať a bude si len vychutnávať pocit slobody, bez starostí a s vetrom vo vlasoch. Určite sa po tomto zážitku na Vás pozrie s úsmevom plným spokojnosti.

darcek pre frajerku

Darček nielen pod stromček  

Ak ste sa rozhodli zvoliť tento darček na Vianoce pre svoju drahú, ocení Vašu kreativitu. Let balónom pod stromček nemusí byť však darčekom len 24.12. Môžete ju ním obdarovať aj na jej meniny, narodeniny či životné jubileum.

darcek pre frajerku

A veku sa tu medze nekladú. Jedna moja rodinná známa dostala let balónom ako darček na 60tku. Myslíte si, že sa zľakla a nešla? Opak je pravdou. Plná nadšenia a očakávania krásnych zážitkov absolvovala rýchlokurz, nastúpila do balónu a nechala sa unášať vetrom. Doteraz sa mi vynárajú jej opisy tohto výnimočného dňa.

Presvedčili Vás moje slová? Máte po nich u vyriešený darček na Vianoce pre svoju partnerku? Bude to let balónom pod stromček?

Táňa

Volám sa Táňa a už 3 roky sa venujem písaniu článkov. Najviac ma baví písať o produktoch pre ženy. Vždy sa snažím pre klienta napísať ten najlepší článok na slovenskom internete. Najnovšie radím mužom na portáli www.muzizenam.sk, aké darčeky by potešili ich polovičky.