Zlatý náramok na Vianoce  sa v ženských očiach zaligoce

24.  december je dňom, kedy sa vo všetkých domácnostiach rozžiaria stromčeky a všade cítiť rodinnú pohodu a pokoj.  Veľmi radi si tieto chvíle vychutnávame a boli by sme najradšej, aby trvali čo najdlhšie.  Milí muži, čo keby ste vybrali ako darček pre lásku zlatý náramok? Veď prichádzajú Vianoce. Zaiste sa z neho bude vytešovať poriadne dlho. Ja verím, že sa Vám táto myšlienka zapáčila a už začínate premýšľať o vhodnom type.

Zlato vždy poteší

Tí páni, ktorí  už majú za sebou veľa darčekov, prekvapení  vedia, že šperk ich polovičku vždy potešil. A najmä zlato, lebo zlato je luxus a luxus je zlato.  Spomínate si, ako sa zaradovala, keď dostala náušnice, retiazku či prstienok? Tento rok by ju mohol prekvapiť zlatý náramok na Vianoce. Buď jemný, nenápadný, alebo výrazný, hrubší.

A čo vy ostatní? Vám by mohli poradiť tí skúsenejší. Verím, že ich odpoveď  by asi znela nasledovne:” Kúp jej nejaký šperk. Náušnice alebo prstienok. A keď jej zaobstaráš zlatý náramok na Vianoce, ver, že to ju naozaj poteší.”

darcek pre lasku
Luxusný zlatý náramok ako darček pre lásku napríklad aj na Vianoce

Ak ste sa už rozhodli, tak elegantný dámsky náramok  je tým správnym riešením .  Je zhotovený zo 14 karátového bieleho zlata a tvorený z dielikov asymetrických, slzičkových  tvarov. Náramok je povrchovo upravený s vysokým leskom kombinovaný s jemným gravírovaním a zmatnením povrchu. Zapína sa  na karabínku, ktorá umožní pohodlné nosenie.

darcek pre lasku

Ostatné dôležité info:

  • dĺžka náramku – 185 mm
  • šírka – 4 mm
  • váha – 3,35 g
Na bežný deň i  spoločenskú udalosť

 

Zlatý náramok na Vianoce je vhodný nielen na bežné nosenie, ale aj na významné udalosti. Takže Vaša partnerka si ho môže zobrať, keď pôjde do práce. Jeho lesk a tvar oživí bežné, jednofarebné outfity.

Rovnako si ho môže dať pri kavičkovaní s kamoškou. Iste sa jej rada pochváli, aký krásny šperk dostala.

Alebo si ho môže zapnúť na ruku, keď pôjde k mame. Vaša svokra sa aspoň uistí, že Vám na jej dcére záleží.

darcek pre lasku

Pri spoločenských udalostiach sa odporúča, aby sme boli vhodne a slušne oblečení. Vy, páni, to máte je jednoduché. Ale my, ženy, si to rady skomplikujeme. Nechceme predsa ísť do spoločnosti v nejakých obyčajných šatách a  starých topánkach. Náš outfit si starostlivo premyslíme a vyberieme. A k tomu doladíme aj doplnky. Jedným z nich môže byť aj zlatý náramok na Vianoce. Krásny, jemný, ale zároveň luxusný šperk, ktorý zvýrazní zápästie Vašej milej. Je vhodný ku kostýmu, šatám i večernej róbe.

Darček na pokračovanie

Zlatý náramok ako darček pre lásku môže byť len začiatkom. Určite budete počas roka rozmýšľať, aký darček jej kúpite na narodeniny, meniny či na Valentína. A keďže viete, že šperk je zaručená radosť, tak jej môžete dokúpiť ďalšie kúsky.

darcek pre lasku

Retiazka z bieleho zlata podobného štýlu ako náramok je veľmi vhodná na narodeniny. Prstienok ako symbol istej vzťahovej viazanosti by ju mohol potešiť na Valentína.

darcek pre lasku

A čo meniny? Tie  vyriešite zlatými náušnicami.  

Tak a teraz už bude mať komplet hotový. Ak by to bolo finančne náročné, môžete to riešiť rok po roku.

Šperk nepoznajúci vekovú hranicu

Zlatý náramok na Vianoce môže byť darček pre lásku. „Keď ju miluješ, nie je čo riesiť.“

darcek pre lasku

Ak sa rozhodnete zakúpiť ho, zabaľte ho do krásnej, štýlovej škatuľky. Hovorí sa, že obal predáva.  Ak ho jeho budúca majiteľka zbadá pod stromčekom, bude netrpezlivo zvedavá, čo sa v ňom ukrýva. Rovnako sa zachová mladá dáma, zrelá žena, ale aj stará mama. Veď sme ženy, tvory prirodzene zvedavé a rady obdarované.

Chlapi, je síce ešte len október, ale ak sa inšpirujete týmto článkom, máte darček pre svoju drahú vybratý. Veď zlatý náramok na Vianoce poteší každú z nás. A vy nám predsa chcete len to najlepšie 😉

Táňa

Volám sa Táňa a už 3 roky sa venujem písaniu článkov. Najviac ma baví písať o produktoch pre ženy. Vždy sa snažím pre klienta napísať ten najlepší článok na slovenskom internete. Najnovšie radím mužom na portáli www.muzizenam.sk, aké darčeky by potešili ich polovičky.