Rozhovor s kozmetickou expertkou

Vianoce sa nezadržateľne blížia. Aj v tebe sa už začína pomaly objavovať ten nepríjemný pocit? Bude treba kúpiť darčeky a tebe sa do toho nechce. Zrejme preto, že nevieš čo by si kúpil. Preto som dnes požiadal o rozhovor nezavislú kozmetickú expertku od Mary Kay. Pokojne to môže byť najlepšia kamarátka tvojej frajerky. Hodiny by si vedeli rozprávať o šminkách a iných veciách, ktorým my nerozumieme. Začítaj sa do článku. Je možné, že tam nájdeš odpoveď, čo kúpiť na Vianoce frajerke.

Mary Kay
Ahoj Majka. Ďakujem, že si prijala pozvanie na rozhovor. Na úvod nám povedz niečo o sebe a o tvojom poslaní.

Volám sa Mária Lukaszová, som nezávislou kozmetickou poradkyňou spoločnosti Mary Kay a mojou úlohou je pomáhať a radiť ženám v oblasti krásy.

Pomáham ženám znova sa do seba zamilovať s cieľom podčiarknuť prirodzenú krásu a vyzdvihnúť zdravé sebavedomie.

Mary Kay znie dosť povedome. Môžeš nám povedať viac o spoločnosti?

U nás si vyberie skutočne každý.

Mary Kay ponúka široké spektrum produktov, či už sú to produkty na pleť, telo, vône, dekoratívna kozmetika, dokonca produkty aj pre pánov.

Každý jeden produkt, ktorý výjde na náš trh, prejde vývojom a výskumom našimi špičkovými vedcami v amerických laboratóriách, ktorí testujú na ľuďoch (nie zvieratách) a produkty spĺňajú najvyššie štandardy kvality.

Z čoho môžeme vyberať?

Každý jeden produkt sa nesie vkusom a eleganciou, má nádherný dizajn a pôsobí veľmi luxusne.

Ktorá žena sa nechce cítiť luxusne? 🙂

Aké máte produkty na pleť?

Všetko, čo žena potrebuje pre žiarivú, bezchybnú pleť, ktorá odoláva starnutiu.

Tam žena dostáva kvalifikované odborné poradentstvo zdarma (hodinka krásy). Určuje sa typológia pleti a klientka si na základe odporúčania kozmetickej poradkyne vyskúša produkty pre svoj typ pleti a potreby na pleti. Zostavuje sa rad starostlivosti o pleť, ktorý je pre klientku vhodný.

A čo dekoratívna kozmetika?

Sú to hry s farbičkami. 

Každá žena si príde na svoje. Nielen luxusný rúž, či riasenka nesmie chýbať na poličke v kúpeľni u žiadnej ženy☺

Ktorá žena sa nechce cítiť očarujúco a príťažlivo? ☺

 

 

Vieš mužom poradiť aj ohľadom produkty na starostlivosť o telo?

Ste u mňa správne. Potrebujete osobné rady, ako si užívať mladistvejší vzhľad od hlavy až po päty? Získajte krásne telo.

S čím nám ešte vieš pomôcť?

Pomôžem vám nájsť dokonalý parfum pre každého z vášho zoznamu! Od starostlivosti o pleť na ochranu proti slnku až po vôňu, ktorej nebude môcť odolať!

Objavte darčeky, ktoré vás budú rozmaznávať. Kúpeľná starostlivosť o ruky a telo v pohodlí domova. K dispozícii sú v neodolateľných vôňach. Môžem vám pomôcť pripraviť darčekový set.

Mary Kay
Čo chceš mužom odkázať na záver?

Vložte svoje starosti do rúk kozmetickej poradkyne a máte o všetko postarané! S vianočným balením a dopravou zdarma až k vašim dverám vykúzlim tú pravú vianočnú atmosféru.

 

Akým spôsobom ťa muži môžu kontaktovat?

Prostredníctvom mojej stránky.

Navštíviť tiež môžu moju FB skupinu.

Ďakujem za rozhovor a prajem veľa úspechov.

Danny

Som zakladateľom muzizenam.sk. Väčšinu času píšem rôzne reklamné texty a články pre klientov. Moje ochorenie sa nazýva copywriter :) Keď mám chvíľu voľno, venujem sa priateľke, hrávam karty (žolík, farár), kuknem futbal (Real Madrid) a sem tam aj nejaký šport (podľa postavy vidno, že to je iba sem tam) :D