Vášeň pod stromčekom – erotický korzet ako darček na Vianoce

Vášeň. Zmyselnosť. Tajuplnosť. Fantázia. Hra. Krása. Erotika. Všetky tieto abstraktné pojmy môžu byť zhmotnené.  Neveríte, milí páni? Ak darujete erotický korzet ako darček pre ženu na Vianoce abstrakcia nadobudne hmotu a Vy sa jej budete môcť dotknúť. A cesta do sveta fantázie sa môže začať.

 

Červená farba symbolom zmyselnosti a erotiky

darcek pre zenu

Červená je veľmi výrazná farba, vyjadruje pozitívne aj negatívne emócie.  Prebúdza v nás životnú energiu, podporuje ráznosť a pôsobí proti únave. Patrí medzi obľúbené farby kreatívnych  ľudí, ale aj tých s prudkou povahou. V kombinácii so šedou pôsobí luxusne a slávnostne. Keď sa spojí s čiernou, vyznie to až čertovsky dobre.

darcek pre zenu

Práve červeno-čierna kombinácia v sebe skrýva vášeň s nábojom erotiky. Sila tohto náboja sa umocní pri pohľade na sexi spodné prádlo v spomínanom farebnom prevedení. Chcete aj Vy, milí muži, pocítiť tento náboj? Zabaľte svojej drahej erotický korzet ako darček na Vianoce.

Erotický korzet ako darček pre ženu – stane sa z nej sexi šelma

Predstavte si túto situáciu:

Je večer, stojíte pred vianočným stromčekom, pozeráte sa ako krásne žiaria sviečky, ako sa ligocú ozdoby a v kútiku duše ste detsky zvedaví, čo sa ukrýva v tých zabalených darčekoch. Áno, tento pocit z nás ani v dospelosti nevymizne.

A tešíte sa, keď si Vaša partnerka rozbalí tú tajomnú škatuľu. Jej  zvedavosť Vás privedie do napätia, či sa jej bude páčiť. A zrazu sa pred Vás postaví a v rukách bude držať erotický korzet ako darček na Vianoce…

Ak túžite zažiť túto situáciu a po nej krásnu noc, tak už máte darček vymyslený.

darcek pre zenu

Kombinácia luxusného korzetu a nohavičiek Vašu partnerku poteší a Vám sa budú v mysli odohrávať samé pikantné scenáre.

Korzet je zhotovený z mikrovlákna a s vlisovanými vzormi kvetov. Je vystužený kosticami, ktoré to nepotrebné zakryjú a potrebné zvýraznia. Pružné mikrovlákno obopne  postavu a jemne ju stiahne a dotvaruje. Súčasťou sú aj pružné, dĺžkovo nastaviteľné ramienka.

Zozadu je navlečená saténová šnurovačka na perfektné prispôsobenie postave majiteľky. Po okrajoch sa nachádzajú elastické lemy s malým zdobením. V spodnej časti korzetu sú  dva páry odnímateľného upínania na pančuchy.

darcek pre zenu

Tangá sú súčasťou erotického kompletu. Pri ich výrobe bol použitý rovnako príjemný materiál aj vzor. Spredu sú jednoduché, jemné a nenápadné. Zozadu krásne odhalia zadok Vašej milej.

Už Vám fantázia pracuje, však?

 

Francúzsky kabaret v slovenskej spálni

Moja fantázia pracuje tiež. Nemáte chuť zažiť vo Vašej spálni taký malý francúzsky kabaret? Večer plný ženskosti, provokácie a vášne? Ak áno, tak doslova navlečte Vašu polovičku do erotického korzetu a nohavičiek a pustite jej nejaký francúzsky šansón. A nechajte pracovať jej fantáziu a Vy sa len spočiatku pozerajte. Postupne sa môžete pridať a vychutnať si spoločné vzrušenie.

darcek pre zenu

 

Kombinujte, fantazírujte

Krásny červený erotický korzet ako darček pre ženu na Vianoce môžete obohatiť rôznymi doplnkami.

darcek pre zenu

*  škraboška

Ste hravý pár a radi skúšate aj jemné absurdnosti? Tak neváhajte a k darčeku doplňte aj škrabošku, ktorá urobí z Vašej sexice tajomnú, vášnivú kočku.

darcek pre zenu

*  samodržiace pančuchy

V balení kompletu korzet a tangá sú aj dva páry odnímateľného upínania na pančuchy. Tak prečo to nevyužiť? Zadovážte k darčeku ešte aj tento kúsok. Buď vyberte klasické, hladké pančuchy, alebo dierované či s rôznymi ornamentmi.

*  sukňa v štýle kankánu

Keď kabaret, tak poriadny.  Ak ste už poriadne popustili uzdu svojej fantázie, v tom prípade doprajte k erotickému korzetu a tangám aj sukňu. Dlhú, krátku, volánovú, farebnú. Tento outfit môže byť súčasťou Vašich vášnivých večerov alebo aj ako kostým na obdobie plesov či karnevalov.

Milí páni, dúfam, že ste sa už rozhodli, čím prekvapíte. Ak to bude erotický korzet ako darček pre ženu na Vianoce, tak jej ho moc nesťahujte. Lebo pri vyzliekaní sa s tým budete priveľmi trápiť a to nechcete. Však?

Táňa

Volám sa Táňa a už 3 roky sa venujem písaniu článkov. Najviac ma baví písať o produktoch pre ženy. Vždy sa snažím pre klienta napísať ten najlepší článok na slovenskom internete. Najnovšie radím mužom na portáli www.muzizenam.sk, aké darčeky by potešili ich polovičky.

One thought on “Vášeň pod stromčekom – erotický korzet ako darček na Vianoce

Comments are closed.