Ako chutí pravá kuchynská láska alebo 6 darčekov do kuchyne, po ktorých prahne každá žena

Darček pre ženu do kuchyne je tak trochu kontroverznou témou. Hoci jej ho podaruješ s tým najčistejším úmyslom, pokojne môže nastať „tretia svetová“. Ako kúpu takejto pozornosti „nespackať“ a pekne obkecať, aby si z toho vyšiel ako víťaz? Máme pre teba návod.

Najlepší darček pre ženu do kuchyne musí byť okorenený pravou láskou

Veríme, že svoju lásku poznáš dosť dobre na to, aby si vedel, či tento typ daru bude požehnaním alebo prekliatím.

Ak si nie si istý, my ti s radosťou pomôžeme. Nemaj obavy, žiadne faux pas ti nehrozí. Koniec koncov, láska ide cez žalúdok.

Drahí páni, tieto kuchynské darčeky vaše partnerky zaručene očaria. Oni vás zase na oplátku obdaria láskyplnými objatiami a bozkami.

Malý veľký TIP: Nekupuj svojej žene prvoplánový kuchynský darček. Nevzbuď v nej dojem, že je jej povinnosťou, aby rozmaznávala tvoje chuťové poháriky. Niektoré ženy jednoducho nemajú rady darčeky z prostredia kuchyne. Bodka. 

Varenie a príprava obľúbených jedál by mala byť zábava. Ženy musia byť deň čo deň kreatívne, a najmä motivované k tomu, aby pripravili chutné delikatesy. 

Kuchárske knihy sú skvelou studnicou nápadov. Gazdinky si s nimi ale neužijú toľko zábavy ako s efektívnymi kuchynskými pomôckami, ktoré môžu vdýchnuť život do (otravnej) aktivity, akou je varenie.

Darček #1

Spiralizér. Šikovný pomocník, ktorý premení ovocie a zeleninu na ozdobné špirály. Vďaka takémuto zázraku sa jedlo na tanieri premení na hotové umelecké dielo. A čo je ešte väčšie plus? Každá žena predsa sníva o štíhlom tele s dokonalými krivkami.

S touto vecičkou bude zelenina a ovocie nielen skvelo vyzerať, ale ešte lepšie chutiť.

Darček #2

Kto by netúžil po raňajkovom sendvičovači? Závan čerstvého pečiva, ktorý prechádza naprieč kuchyňou je synonymom dokonalého rána. Ešte váhaš? Nepotešíš len ju, ale aj seba.

Ešte lepšie bude, ak jej chrumkavý sendvič, z ktorého vyteká čerstvo roztopený syr, pripravíš TY. 

DOKONALOSŤ.

Darček #3

Čo tak potešiť chuťové poháriky tvojej lásky dávkou poriadnej peny na káve? Môže to byť aj lattečko či horúca čokoláda. Vstupenkou do romantických rán bude štýlový kávovar.

Darček(y) #4

Ak tvoja vyvolená neraz básnila o tom, že kuchyňa akútne potrebuje čerstvú nálož tanierov alebo pohárov… čo tak rovno novú sadu riadov?

Vyčaruj jej úsmev na tvári šibnutím „čarovného taniera“ alebo hrnca. Je to na tebe. Jedlo bude nielen lepšie chutiť, ale varenie sa pre tvoju milú stane vášňou.

Dáme ti ešte jednu mega radu. Siahni po tlakovom hrnci Instantpot. Nie, nejde o staromódny tlakový hrniec s malou píšťalkou na vrchu. Je to multifunkčný hrniec, ktorý sa popasuje aj s tými najnáročnejšími pokrmami. Dá sa v ňom grilovať, variť, piecť aj vyprážať. Čo ty na to?

Ani takýto darček pre ženu do kuchyne nie je na zahodenie:

  • poriadne nabrúsená sada nožov
  • poháre na červené víno, s ktorými si budete pripíjať pri romantickej večeri
  • štýlová doska na servírovanie jedla
  • fondue pre dvoch (aké romantické).

Darček #5

Všetci musíme piť viac vody. Týka sa to najmä žien. Prečo? Pretože chcú byť stále mladé, krásne a vo výbornej kondícii. Jej srdce si môžeš získať štýlovým džbánom s odšťavovačom. 

Vedel si, že … červená je obľúbená farba darčekového balenia? Ak je dar zabalený do ohnivo červeného baliaceho papiera, v očiach príjemcu to vyvolá záujem.

Príprava osviežujúcich limonád bude skutočnou jazdou. Navyše, jej vypnutá pokožka bude dôkazom, že takýto darček bol trefou do čierneho.

Darček #6

Každá jedna kuchyňa potrebuje kvalitný mixér. Ak ty a tvoja vyvolená milujete smoothies a holdujete zdravému životnému štýlu, nie je čo riešiť.

Sladká bodka na koniec

Obdarovanie tvojej milej má hneď výnimočnejší nádych, ak jej kúpiš darček, ktorý je dokonale premyslený. Chce to čas, preto žiaden rýchly plán. Nezabúdaj, že jej tým len preukážeš, aká je pre teba dôležitá. Pri kuchynských darčekoch to platí dvojnásobne. Zvoľ ten najkreatívnejší nápad, primiešaj najsladšie ingrediencie a dovoľ jej okúsiť silu tvojej lásky. Uvidíš, že (nielen) v kuchyni sa bude obracať.