Ako upútať ženu? Siahni po netradičnom darčeku

Jej sviatok sa blíži a ty si nie si istý vo výbere daru? Pozná to hádam každý z nás, no nemáš sa čoho obávať. Tentokrát môžeš zažiariť a potešiť ženy svojho života niečím iným a výnimočným. Budú ťa priam zbožňovať. Nech už je to sestra, partnerka či mama, poradím ti. Vybrala som pre teba tipy na zaujímavé darčeky pre ženu. Nebudú sa stačiť diviť.

Zaujímavé darčeky pre ženu

Kvety, bonboniéra a parfém sú vždy zásahom do čierneho. No ak chceš na ďalšie narodeniny či meniny vyniknúť, prinášam rady na nezaplatenie.

Brošňa

Ruža je tradičný kvet, no v netradičnom prevedení brošne sa z nej stáva originál. Základ tvoria drahé kamene, a to jantár a zirkón vo farbe tmavého koňaku. Stonka je tvorená zo striebornej ihlice, čo dáva doplnku nezameniteľný šmrc.

Moka kanvička

Robí si ešte stále tvoja sestra či mama turka alebo instantnú kávu? Je vhodný čas na to, aby si ich potešil pôvabnou moka kanvičkou. Nie je drahá ako bežné kávovary, no robí kvalitnú kávu. K tomu všetkému ešte aj dobre vyzerá a nájdeš ju v rôznych farbách.

TIP: Najlepšie urobíš, ak pribalíš aj jedno balenie kávy. Nie každá káva je pre kanvičku uspôsobená, tak nech sa tá, ktorej to daruješ, vie v darčeku zorientovať.

Instax

Instax je malý štýlový fotoaparát, ktorý sa hodí na párty, výlety a špeciálne momenty. Vsunieš do neho fotopapier, odfotíš, a výsledok držíš v ruke za pár minút. Je to zaujímavý darček na narodeniny, na oslave ho môžeš dokonca hneď aj vyskúšať. Spomienky s instaxom zaznamenáš, čím ich navždy uchováš.

Fondue

Počul si už o fondue? 6-dielna sada na prípravu originálnych koláčikov a dezertov je sama o sebe mimoriadnym kúskom. Ľahko sa s ňou manipuluje a vyzerá skvele. Pestrejšiu a neobvyklejšiu kuchynskú pomôcku si snáď ani nejde predstaviť. A tá romantika pri servírovaní… 🙂

Vinotéka               

Ak partnerka rada večer popíja vínko, určite siahni po vinotéke. Malá, súkromná zbierka vín je zaujímavým darčekom na Vianoce. Určite by to žiadnej žene nenapadlo kúpiť, pričom je to veľmi praktický kúsok! Uloží sa do nej až 8 vínových fliaš, nezabudni teda aspoň jednu či dve pribaliť sám.

Gramofón

Hudba síce lieči, ale dôležité je, aby jej zvuk bol aj kvalitný. Ku gramofónu sa v súčasnosti vracia čoraz viac ľudí. Urob ním preto radosť na sviatok aj ty. Jeho výhodou je, že s výberom daru už nebudeš mať nabudúce problém. Budeš totiž vedieť, že sa oplatí kúpiť platňu.

zaujímavé darčeky pre ženu

Typy gramofónov – pre lepší výber

  • Gramofóny all in one
  • Hifi gramofóny
  • DJ gramofóny

Medová masáž

Ženskému pokoleniu urobíš radosť aj zážitkom. Pri medovej masáži sa používa včelí med a špeciálne hmaty, čo spôsobuje odstránenie prebytočných toxínov. Medová masáž pomáha aj s únavou. Kupónom na atypickú masáž preto nemôžeš nič pokaziť. Po takomto zážitku sa ženy nabijú energiou a oživia svoj organizmus.

Nezvyčajný prívesok

Ženy sa veľmi rady zdobia. Tento strieborný prívesok s jantárom bude preto každá žena pyšne nosiť. Farbou sa hodí najmä k tmavším odevom, ľahko ho totiž doladia. Futuristický vzhľad doplnku je odchýlkou od klasických perlových náhrdelníkov a srdiečkových medailónov.

Hojdacia sieť

Po vyčerpávajúcom pracovnom dni si ženské telo rado oddýchne. Zaujímavým darčekom pre ženu môže byť preto hojdacia sieť. Bude to jej miesto pre relax, kde si pospí, poleňoší, ale aj prečíta knihu. Nájdeš ju v rozličných farbách a vzoroch. Po takomto darčeku odporúčam siahnuť, ak obdarovaná vlastní záhradu alebo väčšiu terasu.

Záver            

Ženy milujú tradíciu a klasické dary. No predsa len na piedestáli sú jedinečné nápady, netradičné a zaujímavé darčeky pre ženu. Nech už si hľadal doplnok, potešenie zážitkom či pomocníka do kuchyne, dúfam, že si si zo zoznamu vybral. Hlavne ale je, že si vzbudil obdivný pohľad a objatie vďaka svojej originalite.

Prečítaj si ešte jeden

Bibiána Hajdanyová

Volám sa Bibiána a som mladá slečna zbožňujúca písanie. Som zvedavá, mám rada proces, kedy zisťujem, objavujem a potom analyzujem. Najviac ma baví dolovať informácie z umenia, cestovania, a zároveň radiť ľuďom cez svoje písanie.