Kabelka Hilfiger na Vianoce – tip na darček

V poslednej dobe čas akosi rýcho letí. Ráno sa zobudíme, čaká nás celodenný program, zrazu  bum, je večer, opäť si líhame spať. A takto to ide dookola. Milí muži, uvedomujete si, že už čoskoro prídu Vianoce? Ak ešte nie, treba sa naštartovať a pouvažovať, čím prekvapíte svoju milú tento rok. Určite chcete,aby to bol originálny darček, ktorý jej vyčaruje úsmev na tvári. Ja Vám teda jeden tip poradím – kabelka Hilfiger je skvelý darček pre ženu na Vianoce a poteší nejednu šarmantnú dámu.

Prečo práve kabelka?

Som žena. Rada sa pekne obliekam. Športovo aj elegantne. Topánky sú mojou mániou. Doplnky  doladia celkový outfit. A kabelka. Tá musí byť za každých okolností!

Predsa nebudem všetky potrebné veci nosiť v rukách.  Je to priestor, kam si uložím peňaženku, telefón, vreckovky, kozmetickú taštičku, kľúče a ostatné maličkosti.

Takto rovnako  určite uvažuje aj Vaša drahá, preto sa vcíťte do jej myšlienok a zabezpečte, aby si našla krásnu kabelku pod stromčekom. Iskry v jej očiach Vás potešia rovnako.

Tommy Hilfiger –  značka vkusu a originality

darcek pre zenu na Vianoce

Obdĺžnik  s červenou a bielou farbou, olemovaný tmavomodrou je  oficiálne logo módneho impéria Tommyho Hilfigera.  Táto americká módna značka predáva okrem odevov pre ženy, mužov a deti, aj voňavky, športové potreby, kabelky, šperky, hodinky či dokonca dizajnový nábytok.

Oblečenie či  doplnky od tohto výrobcu nosia ľudia po celom svete. Dokonca aj slovenské i svetové celebrity.  Preto neváhajte a urobte zo svojej milej tiež celebritu, ktorá zažiari s darčekom – kabelka Hilfiger na Vianoce.

Darček pre ženu na Vianoce – kabelka Hilfiger – značkový luxus na ramene

darcek pre zenu na Vianoce

Luxusná dámska kabelka s americkou značkou Tommy Hilfiger je v elegantnom modrom prevedení. Uzatvára sa na patent a má nastaviteľný popruh, ktorý sa dá odňať.  Vo vnútri je priestorné vrecko s dostatočným úložným priestorom. Taktiež sa v nej nachádza zipsové vrecko. Celé vnútro je ladené do charakteristickej modročervenej kombinácie. Na prednej strane  sa nenápadne vyníma značka výrobcu v zlatom prevedení.

darcek pre zenu na Vianoce

Kožená kabelka s rozmermi 21,6 cm x 11,1cm  x 2,54 cm sa zaraďuje  k veľkosti S, do ktorej sa zmestia všetky malé nevyhnutnosti. Je určená na bežné nosenie – do ruky, na rameno, crossbody.

darcek pre zenu na Vianoce

Ak Vaša partnerka viac preferuje červenú alebo ružovú, mám pre Vás výbornú správu – dá sa zakúpiť aj v týchto farebných prevedeniach. Vtedy  treba počítať s tým, že bude najvýraznejší doplnok outfitu.

darcek pre zenu na Vianoce
darcek pre zenu na Vianoce

Ženská fantázia nemá ohraničenie

Keď Vaša drahá zbadá  pod stromčekom tento darček, hneď jej začne pracovať fantázia. Podľa farebného prevedenia bude kombinovať možnosti jej využitia. Kabelka Hilfiger je viacúčelový darček pre ženu na Vianoce.

* bežné nosenie

My, ženy,  sme si už tak zvykli na kabelky, že ich berieme ako samozrejmosť.  K bežnému dennému outfitu hneď doladíme tašku, ktorá nám uschová potrebné veci. Kabelka Hilfiger síce nie je veľká, ale “pohltí” všetko dôležité. Svojou malou veľkosťou je praktická všade – do práce, na nákup, na kávu, na večeru, na prechádzku…

Iste si viete predstaviť Vašu  milú v rifliach, nohaviciach, blúzke, tričku, saku či inom kúsku. Každé jedno prevedenie môže byť doladené s touto kabelkou. Preto neváhajte a splňte jej “ježiškovský” darček.

* spoločenské udalosti

Vážení páni, k Vianociam neodmysliteľne patria rodinné návštevy, kultúrne podujatia či iné spoločenské udalosti. Ak chcete, aby Vaša polovička bola počas nich  nielen pekne oblečená, ale aj skrášlená značkovým kúskom, doprajte jej darček – kabelka Hilfiger na Vianoce.

Malá, nenápadná, jednofarebná, praktická s odnímateľným trakom doladí jej elegantný outfit.  

Pre slečny, dámy, priateľky, manželky, matky …

darcek pre zenu na Vianoce

Táto univerzálna kabelka Hilfiger na Vianoce je určená pre všetky ženy. Mladé, krásne, zrelé, šarmantné, štýlové. Poteší hociktorú z nás, lebo my jej vždy vieme nájsť uplatnenie.

darcek pre zenu na Vianoce

Tak čo, milí páni? Už ste sa rozhodli, aký darček pre ženu na Vianoce jej zadovážite? Bude to kabelka Hilfiger?  

Táňa

Volám sa Táňa a už 3 roky sa venujem písaniu článkov. Najviac ma baví písať o produktoch pre ženy. Vždy sa snažím pre klienta napísať ten najlepší článok na slovenskom internete. Najnovšie radím mužom na portáli www.muzizenam.sk, aké darčeky by potešili ich polovičky.