Zlatý náramok a náušnice – darčeky nielen na Vianoce

Hľadáš, hľadáš, hľadáš a stále ich nemôžeš nájsť? Prelistoval si všemožné katalógy, pozeral  internetové stránky, obhliadol výklady a vôbec nič? Ešte stále si nenašiel tie správne darčeky pre ženu – pre priateľku, manželku, mamu? Skús porozmýšľať o nejakých jemných, krásnych šperkoch. Ak už nejaké retiazky a prstene má, tak náušnice a náramok ju určite potešia. Tých nikdy nie je dosť a dajú sa variovať k všemožným outfitom. Tak čo? Ideš do toho?

 

Šperky sú  najvďačnejšie darčeky pre ženu

darceky pre zenu

  romantická večera  so zakončením v štýle luxusného šperku

 

 

Určite si to už niekedy zažil alebo aspoň videl v televízii. Muž, ktorý pripraví pre ženu prekvapenie v štýle „ krásne šaty, večera, šampanské“. Sedia spolu v reštaurácii, rozprávajú sa, vymieňajú si zmyselné pohľady a on ju chce vidieť ešte šťastnejšiu. Ku koncu čarovného večera jej podaruje nenápadnú škatuľku s luxusným šperkom. A potom si užíva jej iskry v očiach a radostný úsmev.

 

darceky pre zenu

šperky,  ktoré doladia ženský šarm

 

Chceš aj ty svoju drahú  prekvapiť a vidieť ju takto šťastnú? Tak neváhaj a vyber jej pekné náušnice a náramok. Šperky sú najvďačnejšie darčeky pre ženu. Každá jedna sa poteší trblietavému kúsku, ktorý zdôrazní jej krásu a šarm. Ak už aj nejaké má, tak jej môžeš zadovážiť ďalší do série. A budeš mať po svojom boku štýlovú dámu.

 

Zlaté náušnice

Náušnice ako darčeky pre ženu boli, sú a aj budú vždy trendy. Rady sa parádime, ladíme oblečenie s doplnkami, topánkami i šperkami. Malé, jemné a nenápadné náušnice vždy nájdu svoje uplatnenie. Ak keď nie, tak si jednoducho vymyslíme taký outfit, aby sme ich mohli použiť.

 

darceky pre zenu

malé, nenápadné, ale vzácne a luxusné

 

Trendové zlaté náušnice vyrobené z bieleho 14 karátového zlata potešia nejednu modernú ženu.  Ich jednoduchý štvorcový tvar je dekorovaný trblietavým zirkónom s priemerom 6 mm, ktorý je osadený do stredu náušničky.  Zapínajú sa spôsobom puzety s motýlikom. Nie sú veľké, výrazné a ani malé, nenápadné. Presne také akurát.

 

 

darceky pre zenu

luxusné šperky pre štýlové dámy

 

Zlatý náramok

Darčeky pre ženu a šperky sú akoby synonymické. Klasika a zároveň originalita. Muži idú na istotu a my sa im vždy potešíme. Chceš si byť aj ty istý a prekvapiť svoju drahú? Zvoľ správny náramok k náušniciam a máš darček hotový.

 

darceky pre zenu

                           nech aj ruka žiari zlatom

Filigránsky  náramok je vyrobený zo 14 karátového bieleho zlata, z okrúhlych očiek upravených jemným valcovaním. Na prvý pohľad Ťa zaujme jeho lesk. Zapína sa  na perový krúžok, čo zaručí pohodlné nosenie. Náramok má dĺžku 90 mm a očká sú široké 2 mm. Univerzálna veľkosť zabezpečuje, že je vhodný pre ktorúkoľvek ženu.

                                                           

Pre slečnu, mladú ženu, krásnu ženu i dámu

Ak si sa rozhodol, že si vyberieš práve tieto darčeky pre ženu, tak máš vyhraté. Tvoja priateľka bude šťastná s pocitom, že ju naozaj ľúbiš a doprial by si jej aj modré z neba. A Ty si rád vychutnáš pohľad na svoju milovanú.

 

 

darceky pre zenu

krása ženy musí byť doladená šperkami

 

Šperky ako darčeky pre ženu môžu byť darované aj ostatným kráskam v Tvojom okolí. Prekvap nimi napríklad svoju mamu. Veď aj ona si zaslúži byť obdarovaná a potešená.

Máš sestru alebo dcéru tínedžerku? Im môžeš rovnako dopriať takéto darčeky pre ženu.  Budú ich rovnako rady nosiť a kombinovať s oblečením a ostatnými doplnkami.

Na každú príležitosť

Jemné, zlaté šperky ako darčeky pre ženu sú vhodné na všetky príležitosti. Tvoja drahá si ich môže dať, keď pôjdete spolu na do spoločnosti, na rodinné oslavy, romantickú večeru či len tak na bežné nosenie do  práce alebo s kamoškou na drink. Ak ich bude mať na sebe, vždy z nej bude krásna dáma s vyberaným vkusom. A Teba to opäť poteší.

 

darceky pre zenu

tajomné prekvapenie v okúzľujúcom balení

 

Ak chceš prejaviť svoju lásku, priateľstvo, náklonnosť alebo akúkoľvek inú emóciu, neexistuje nič presvedčivejšie ako sú šperky. Zanechávajú v obdarovanej trvalý dojem.  Si rozhodnutý dojať ju týmto spôsobom?

 

Kam ďalej:


  • KÚPIŤ DARČEK
  • __________

  • Chcem jej kúpiť zlatý náromok

  • TIPY NA DARČEKY
  • __________

  • Inšpirácia, keď jej chcete spraviť radosť

  • ĎALŠÍ ČLÁNOK
  • __________

  • Erotický korzet

Táňa

Volám sa Táňa a už 3 roky sa venujem písaniu článkov. Najviac ma baví písať o produktoch pre ženy. Vždy sa snažím pre klienta napísať ten najlepší článok na slovenskom internete. Najnovšie radím mužom na portáli www.muzizenam.sk, aké darčeky by potešili ich polovičky.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

%d blogerom sa páči toto: