Cool hodinky ako darček? Za to sa ti poďakuje

Možno sa ti to ani nezdá. Máš veľa spôsobov, keď jej chceš kúpiť darček. Klasická otázka “čo jej kúpim?” prichádza vždy pred Vianocami alebo keď sa blíži nejaký jej sviatok. Zrejme tušíš, že v tom nie si sám. Milióny chlapov na svete riešia to isté. V dnešnom článku sa dozvieš, ako darovať niečo s pozitívnou emóciou. Niečo, čo jej ťa vždy pripomenie. Tušíš správne, ideme do kategórie osobných darčekov. Hodinky Festina ako darček. Čo povieš? Určite ti táto značka niečo hovorí. S týmto prezentom určite “nešliapneš” vedľa. Povieme si prečo je to ideálny dar. Čo dostaneš za svoje peniaze? Prečo sa jej bude páčiť? A tiež tipy ako ho podarovať, aby si sa odlíšil. 

“Ponáhľaj sa pomaly”. To je slogan spoločnosti Festina. Má niečo do seba. Najmä v tejto dobe. Každý sa niekam ponáhľa. Človek často zistí, že to bolo zbytočné. Ak by išiel v kľude tempom pohoda-džez-pianko, prišiel by do cieľa svojej cesty o pár minút neskôr. Nič by sa však nestalo. Počkajú na neho. Veď na dobré sa oplatí počkať.

hodinky festina ako darcek


skvelé vyzerajúce hodinky Festina Trend Vendome

Prečo hodinky Festina ako darček

Čo ti príde úplne prvé sa myseľ, keď počuješ, že je niečo švajčiarske? Ak to máš podobne ako ja, určite sa ti to spája s kvalitou. Švajčiari vždy boli niečo viac. Nemyslím to z povýšeneckého hľadiska. Dokážu byť autonómni vo veľkej Európe. Nezaujíma ich, čo robí EÚ, oni si idú svoje. Sú veľkí patrioti. Uznávajú domáce hodnoty. Slovo „švajčiarske“ sa časom zmenilo na známku kvality.

Festina vznikla vo Švajčiarsku, ešte v roku pána 1902. Vtedy tvoja prababka chodila po diskotékach (v tých časom sa tomu hovorilo veselica).

Chalani z Festiny sa držia hesla: “ Cena nezáleží na vzhľade, ale výhradne na kvalite.”  Za seba hovorí aj to, že sa im konštantne darí predávať ročne 5 miliónov hodiniek (zrejme každý Slovák kupuje jedny 😀 ). V roku 2016 “nahúpali” Džerarda Butlera, aby im išiel robiť reklamu. Určite tým pritiahli minimálne dámske publikum.

hodinky festina ako darcek

hodinky sú štýlovým doplnkom a navyše presne vieš, koľko je hodín 🙂

FESTINA Trend Vendome 16690/1 – technické info

  • dominantou je strieborný ciferník a 3 chronografy
  • Tvoja dráha bude stále v obraze vďaka tomu, že ukazujú 24 hodinový čas, aktuálny dátum a tiež deň
  • luminiscenčné ručičky a index
  • ťah z kvalitnej ocele
  • veľký ciferník
  • strieborná farba
  • môže sa v nich sprchovať
  • minerálne sklo
  • váha 118 g
  • jednoducho cool hodinky Festina ako darček
hodinky festina ako darcek

fúha, meškám na poradu

Ako rozmýšľajú ženy?

Zrejme teraz čakáš, že ti na túto otázku odpoviem. Odpoveď hľadajú chlapi po celom svete od nepamäti. Čo sa im zatiaľ najviac podarilo je kniha: “Všetko, čo vieme o ženách”. Má skoro 500 strán. Všetky sú prázdne.

Viem ti však povedať, ako to majú ohľadom módy. Skriňa “nagňiavená”, že ju musia prísť dve kamarátky pomôcť zatvoriť a ona ti povie, že si nemá čo obliecť.

Možno si hovoríš: “Veď už má hodinky, je dobrý nápad kupovať ďalšie?”. Odpoveď znie: “Jednoznačne.”

Ženy totiž nemajú v hlave to čo ty: “Mám už jedny hodiny, kým ich nezoderiem, druhé mi netreba.”

Ony nikdy nemajú dosť.

Čo je veľká výhoda pri kupovaní darčekov.

Chlapi totiž rozmýšľajú: “Čo jej dám, aby to bolo originálne?”

Poviem ti tajomstvo: “Ak by si jeden rok kúpil na Vianoce kabelku a každý ďalší to opakoval, zrejme by si sa stal partnerom storočia.”

Sou ízy.

hodinky festina ako darček

k hodinkám môže zvoliť ďalšie trendy doplnky

Buď originálny

Ak jej to každý rok dáš v taške, do ktorej ti to tetuška zabalila v obchode, asi to veľké prekvapenie nebude.

Skús viacej pouvažovať nad tým, akým spôsobom jej darček dáš. Čo to bude, kľudne nechaj na nás. Na tejto stránke nájdeš množstvo tipov.

Vymysli hru, kde jej budeš dávať indície a na konci nájde darček. Nemusí vedieť, že čo ju na konci čaká, stačí, keď jej povieš, že to bude prekvapenie.

Pod vianočný stromček jej môžeš dať obrovskú škatuľu, rozbalí ju a v nej bude ďalšia … krabica. A takto sa bude opakovať, až kým nepríde k úplne maličkej a tam … hodinky Festina ako darček.

Verím, že si kreatívny. Keď chceš, nájdeš aj lepšie spôsoby ako darovať dar.

Nájdi si v tejto uponáhľanej dobe čas, zamysli sa a určite z teba vypadne niečo, čo ťa samého prekvapí.

Máš takýto nápad na skvelé darovanie? Hoď ho do komentov. Ostatní “spolubojovníci“ sa potešia. 

Danny

Som zakladateľom muzizenam.sk. Väčšinu času píšem rôzne reklamné texty a články pre klientov. Moje ochorenie sa nazýva copywriter :) Keď mám chvíľu voľno, venujem sa priateľke, hrávam karty (žolík, farár), kuknem futbal (Real Madrid) a sem tam aj nejaký šport (podľa postavy vidno, že to je iba sem tam) :D