Bez cool batohu ani na krok

Každý chlap ocení, keď sa po návrate domov môže spokojne zvaliť do kresla, zakričať si o pivo a nechať sa obsluhovať, až kým nezaspí. Nejaké to malé divadielko v spálni a život je opäť v rovnováhe. Naše priateľky sú naše múzy, naše majáky v temnom mori povinností. Preto vyberte ten najlepší darček pre priateľku. 

Slnko vašich očí

Sú krásne, okúzľujúce, vtipné a majú ten nevídaný dar nehy, ktorý nám, mužom, tak často chýba. Spravte zo svojej priateľky dámu tým, že vyzdvihnete to jemné, čo na nej obdivujete. Najlepší darček pre priateľku je presne to, čo potrebuje.

Tip: Štýlový batoh môže využiť pri rôznych príležitostiach a vďačne doň vopchá veci, ktoré už kabelka neuniesla.

najlepší darček pre priateľku

Cez jedno plece, ako tínedžerka

Batoh môže nosiť so sebou stále. Môže sa spoľahnúť, že v ňom má uložené všetky potrebné veci a vždy má istotu, že cíti jeho teplo na chrbte, a tak bude nosiť v mysli, že ste to práve vy, kto sa stará o jej pohodlie, myslí na ňu, stráži ju a objíma.

Kde hľadať najlepší darček pre priateľku?

Najlepším priateľom človeka je pes. Najlepším priateľom muža je auto, či motorka? V tom máme v zásade jasno. Otázka znie, kto alebo čo je najlepším priateľom ženy? No jasné! Odpoveď máte priamo pred sebou. Štýlový batoh môže nosiť stále na pleciach. A v ňom? To už záleží na nej. Vy budete iba prekvapene pozerať, čo všetko sa jej tam podarilo napchať. Z tohto darčeka budete mať radosť aj VY. Môžete si k nej odložiť, čo vás ťaží a užívať si spoločné chvíľe.

Nech sa páči. Tu je najlepší darček pre priateľku

najlepší darček pre priateľku
  • batoh od značky David Jones
  • má nastaviteľné popruhy a hornú rukoväť
  • jednoduché zapínanie
  • nesmie chýbať v žiadnom dámskom šatníku

Zaujímavosť: Materiál batohu je tvorený zo 100% polyuretánom.

Obrázky: pixabay.com, vivantis.sk