Valentín 2022 sa blíži: Ako potešíte vašu partnerku

Ľúbime sa každý deň, ale na Valentína nechce žiadna žienka ostať bez kvietka či sladkej pozornosti. Ak si chcete ešte viac šplhnúť, vyberte jej darček, o ktorom bude na druhý deň rozprávať kolegyniam. Tieto tipy zaručene potešia vašu milovanú, stačí z nich vybrať taký, ktorý sa najviac hodí k jej osobnosti. Bude to darček, aktivita alebo niečo medzitým?

Puzzle s vlastným motívom

V dobe, keď si môže každý z nás kúpiť mnoho vecí, po ktorých túži, je darček výnimočný najmä vtedy, ak je originálny. A čo môže byť originálnejšie, ako vy dvaja? Preto je skvelým nápadom nechať si na mieru vyrobiť puzzle s potlačou vás dvoch. Vyberte obľúbené fotografie a zabavte sa pri ich spoločnom skladaní.

Oblečenie príjemné na dotyk

Darovať na Valentína spodné prádlo je už trochu otrepané. Zvoľte modernejšiu verziu a kúpte si King a Queen mikiny. Takáto potlač vynikne v dave a vašej žene dodá sebavedomie, ktoré bude rovnako sexy ako lacné červené nohavičky z valentínskeho výpredaja.

Beauty pomôcka, po ktorej dlho túži

Trendom posledných rokov je UV lampa na gél lak, vďaka ktorej si aj doma môžu žienky jednoducho vytvoriť dlhotrvácnu manikúru. Nemusíte vedieť, ako to funguje, ani prečo je to pre ňu dôležité. Bonusom pre každého muža bude viac času stráveného s partnerkou, ktorá nebude večne zatvorená v kúpeľni.

Napíšte si navzájom ľúbostné listy

Existuje lepší spôsob, ako si vyjadriť lásku? Možno áno, ale takéto romantické gesto ako listy plné romantických vyznaní, spomienok na pekné chvíle a spoločných plánov, nutne roztopia srdce každej ženy. Bonusové body dostanete za listový papier a farebnú obálku.

Filmový maratón s obľúbenými sladkosťami

Urobte si večer ako vystrihnutý z amerického seriálu. Prvým krokom je nákup gýčových čokoládok v tvare srdiečok a druhým je uvelebenie sa na gauči s niekoľkými zaručenými trhákmi. V tento deň to inak nepôjde – vedú romantické komédie.

Hovorí vám niečo staycation?

Ide o anglické hybridné slovo vyjadrujúce dovolenku strávenú vo svojom meste alebo v inom mestečku, ktoré je veľmi blízko vášho bydliska. Vyberte si útulný penzión alebo hotel a užite si rozmaznávanie – od faktu, že za vás niekto navarí až po masáže a raňajky do extra pohodlnej postele.

Zopakujte si svoje prvé rande

Vráťte sa v spomienkach do minulosti a zopakujte si prvé spoločné rande. Či už to bude v tom istom planetáriu, alebo si pozriete doma ten istý film, ako ste videli kedysi v kine, je iba na vás, do akej miery budú spomienky oživené. V každom prípade pôjde o originálny deň svätého Valentína.

Zatancujte si

Ženy milujú tanec a iskrenie medzi telami, ktoré počas neho vzniká. Nalaďte tú svoju na hodine tanca, doma v kuchyni alebo na večierku s priateľmi. V konečnom dôsledku nezáleží na tom, čo máte oblečené a ako dobre vám to ide, ale na geste ako takom.

Doprajte si dlhú zimnú prechádzku

Ak máte to šťastie a ešte je vo vašom okolí sneh, doprajte si poriadne dlhú zimnú prechádzku v krásnej prírode. Do termosky si nalejte horúcu kávu, prípadne aj čaj s rumom a nezabudnite ani na pár orieškov či keksíkov na cestu.

Doplnky do kúpeľa

Pri kúpe tohto darčeka máte mnoho možností. Klasická kombinácia soli do kúpeľa a peny vytvorí voňavú atmosféru. Ak chcete partnerke dopriať príjemný zážitok, zvoľte šumivú bombu so zaujímavým efektom, sviečky, kvalitné víno… A už iba dúfajte, že do vane vojdete aj obaja naraz.

Šperky s vlastným nápisom

Minimalistické iniciály vášho mena alebo drobné dátumy, ktoré majú pre vás veľký význam, to všetko dokážu šikovní výrobcovia šperkov zapísať do náramkov, príveskov či prsteňov. Nezáleží pritom na karátoch, ale skôr na myšlienke, ktorú chcete svojej milovanej odovzdať.