Vianoce 2022: Čo kúpiť partnerke pod stromček

Rok 2022 sa blíži ku koncu a Vianoce sú opäť predo dvermi. Máš už nejakú predstavu, čo kúpiš svojej partnerke? Nie? V článku ti poradíme, ako vybrať darček na Vianoce, z ktorého tvoja polovička padne na zadok.

Ako vybrať darček na Vianoce, ktorý nesklame?

Absolútnym základom pri výbere darčeka je počúvať svoju partnerku. Nemyslíme tým iba tesne pred Vianocami alebo inými sviatkami, ale počas celého roka. Dobre si všímaj, čo hovorí a ako kmitá očkami, keď sa náhodou v meste zastavíte pred nejakým výkladom. 

Alebo ste spolu v obchodnom centre a ona ti len tak medzi rečou povie: „Toto sa mi páči, to by som chcela”. Vtedy by ti mala bliknúť kontrolka a zmienenú vec si zafixovať do pamäte. 

Rovnako dôležité je zohľadniť partnerkine hobby a pri výbere darčeka vychádzať z týchto oblastí. Partnerku treba jednoducho poznať a vsadiť na vec, ktorú bude naozaj často používať. Pokiaľ stále tápeš, prinášame ti niekoľko zaujímavých tipov.

Darček pre športovkyňu

V dnešnej modernej dobe sú smart hodinky užitočným nástrojom pre každého športovca. Pokiaľ ich tvoja polovička ešte nemá, netreba váhať. Určite sa poteší. Kvalitné smart hodinky pre dámy totiž dokážu nielen monitorovať športovú aktivitu, plánovať tréningy, zaznamenávať prostredníctvom GPS odbehnuté trasy, ale sú aj elegantné a vhodné na každú príležitosť do spoločnosti.

Samozrejmosťou je aj notifikácia prichádzajúcich e-mailov a správ zo sociálnych sietí, platenie v obchode či monitorovanie kvality spánku. Okrem toho ponúkajú celý rad funkcií na sledovanie zdravotného stavu (meranie srdcového tepu, meranie stresu, úroveň fyzickej kondície, okysličovanie krvi…).

Máš doma kávičkárku?

V tom prípade je darček pod stromček jasný – kávovar. Veď ako inak potešiť ženu, ktorá každý nový deň víta šálkou kvalitnej kávy. Pýtaš sa, ako vybrať ten najlepší?

Záleží najmä na type kávy, ktorú má tvoja partnerka najradšej. Pokiaľ si rada vychutnáva poctivú praženú kávu bez mliečnej peny, určite ju poteší pákový kávovar. V prípade, že často experimentuje s rôznymi druhmi kávy a má rada mlieko v káve, ideálny je automatický kávovar. Pokiaľ miluje ochutnávať rôzne kávové príchute a chce mať kávu rýchlo a jednoducho pripravenú, vyber jej kapsulový kávovar.

Ako doplnkový darček ku kávovaru je dobrým nápadom kúpiť aj dizajnové šálky alebo poháre na kávu. Potešíš ju aj elektrickým mlynčekom a veľkým balením kvalitnej praženej kávy.

Elegancia nikdy nesklame

Ak máš doma parádnicu, ktorá sa vyžíva v móde, výborným nápadom je šperk. Šperkom nepohrdne žiadna žena, takže ho kľudne môžeš považovať za niečo univerzálne, čo nesklame za žiadnych okolností. 

V prvom rade si ale nenápadne zisti, akému vzácnemu kovu dáva tvoja polovička prednosť. Znamená to nenápadné preskúmanie jej šperkovnice. Pamätaj na to, že nie každá žena má rada striebro aj zlato. Niekedy preferuje iba jeden z týchto kovov.

Rovnako zohľadni nasledovné:

  • Vek ženy – čím je žena staršia, tým by mal byť šperk elegantnejší a decentnejší. Nemusí to byť ale pravidlom. Záleží od charakteru partnerky a jej preferencií.
  • Príležitosť, pri ktorej ho bude partnerka nosiť – iný šperk kúpiš na bežné nosenie (napríklad strieborné náušnice), iný do spoločnosti a iný na mimoriadne príležitosti (napríklad zlatý náhrdelník s drahým kameňom).
  • Typ ženy – romantická žena má rada jemný a menší šperk (napríklad prsteň s kamienkom). Temperamentným alebo elegantným ženám sa páčia šperky, ktorými na seba strhnú pozornosť. 

Darček, ktorý využijete spoločne

Potrebuješ oživiť a okoreniť vzťah s polovičkou? Ver, že Vianoce sú ideálnou príležitosťou, kedy s tým začať. Vhodným darčekom je preto sexy spodné prádlo, pri ktorom neexistujú žiadne obmedzenia. Môžeš si napríklad vybrať jemný a decentný komplet (nohavičky a podprsenka) s peknou čipkou alebo dráždivé erotické spodné prádlo. Existujú aj rôzne kostýmy, ktoré vám spoľahlivo okorenia váš sexuálny život. 

Dobrým nápadom sú tiež spoločenské sexuálne hry, ktoré sa hrajú vo dvojici. Pozostávajú z rozličných otázok a zadaní, ktoré treba spraviť. O zábavu a zaujímavú predohru budete mať tak postarané. 

TIP: Najprv si zisti, či tieto darčeky tvoju partnerku neurazia. Pokiaľ si netrúfaš na erotické prádlo, zameraj sa na spodné prádlo na bežné nosenie či športovanie.

Zážitkový darček

Zaujímavým tipom na vianočný darček je aj zážitkový poukaz. Do tejto kategórie patria všetky adrenalínové či športové aktivity, prípadne rôzne druhy kurzov. Svojej partnerke môžeš dať možnosť vyskúšať vodné lyže, letieť balónom, absolvovať vyhliadkový let alebo sa môže zlepšiť vo fotografovaní či kreslení. Záleží len od tvojej partnerky a od toho, ako dobre ju poznáš.

Záver

Kúpiť partnerke originálny darček na Vianoce nie je nič zložité. Najdôležitejšie je zohľadniť jej záľuby, povahu a štýl obliekania. Nezabudni ju tiež počas roka počúvať a jej priania, ktoré povie len tak medzi rečou, si zapamätať.