Tipy na darček k promóciám pre ženu

Úspešné zavŕšenie vysokoškolského štúdia je výnimočnou udalosťou pre každú ženu. Blíži sa tento deň aj pre tvoju drahú polovičku, no ty stále nevieš, čo jej kúpiť? Vedz, že darček k promóciám musí byť niečo trvácne, čo jej tento deň bude pripomínať. V článku ti poradíme s výberom.

Aký darček k promóciám je pre ženu vhodný?

Potešiť a prekvapiť ženu perfektným darčekom nie je vždy jednoduché. No promócie sú udalosťou, ktoré výber trochu uľahčujú. Ide totiž o slávnostnú udalosť, ktorá uzatvára jednu etapu života a otvára tú pracovnú. K tomu by mal byť prispôsobený aj darček. Preto musí ísť o niečo také, čo bude tvojej partnerke tento sviatočný deň pripomínať ešte dlhý čas.

Pre výber darčeka na promócie máš v zásade nasledovné možnosti:

  • Šperk – kvalitnému šperku neodolá žiadna žena.
  • Kozmetika – kozmetika je rana na istotu. 
  • Hobby – ide o niečo, po čom partnerka túži a naplní ju radosťou.
  • Praktická vec – škola skončila, práca začína. Čo tak niečo z tejto oblasti? 

Teraz sa poďme pozrieť bližšie na konkrétne tipy.

Zlatý prsteň, náušnice, náramok alebo prívesok

Z kategórie šperky je na túto príležitosť ideálnym kandidátom zlatý prsteň. Pozor, nemyslíme tým obyčajnú zlatú obrúčku. Tú si schovaj na inú príležitosť. Najlepšie je siahnuť po prsteni s perlou alebo po prsteni atypickejšieho tvaru. To najdôležitejšie však je, aby bol na ňom vygravírovaný dátum promócie.

Pokiaľ priateľka nemá rada prstene alebo jej chceš kúpiť iný šperk, výbornou možnosťou sú aj zlaté náušnice, náramok alebo prívesok. Pri výbere pritom dbaj najmä na eleganciu šperku. Rovnako si nezabudni zistiť, či nemá priateľka radšej biele zlato. Samozrejme, podobne ako pri prsteni, aj pri náramku poteší vygravírovaný dátum promócie.

darček k promóciám

Parfum

Ak sa rozhodneš siahnuť po kozmetike, nič nepokazíš kvalitným parfumom. Okrem kvality ale mysli na to, aby to nejak aj vyzeralo. Promócia je totiž veľká udalosť, preto je dôležité nemyslieť iba na obsah flakóna, ale aj na flakón samotný. Mal by byť na pohľad elegantný a vkusný. V ideálnom prípade s pekným gravírovaním. 

Eleganciu podtrhneš, ak sa prikloníš k drevitej vôni s jemnou arómou vanilky. Vhodnou alternatívou sú aj výrazné orientálne a korenisté vône s prímesou kardamónu a pačuli.

Dámske elegantné hodinky

Slávnostný charakter promócií podtrhneš aj darčekom v podobe elegantných dámskych hodiniek. Tie sa síce hodia viac mužom, ale pokiaľ natrafiš na originálny kus s jedinečným dizajnom, určite svoju partnerku potešíš. Podobne ako pri iných šperkoch, aj tu je vhodné, aby bol na nich vygravírovaný dátum promócie.

TIP: Pokiaľ je tvoja drahá polovička športovo založená, kúp jej radšej smart hodinky. Nielenže si bude môcť s prehľadom monitorovať svoj kondičný progres, ale získa v nich aj celý rad ďalších užitočných funkcií. Napríklad notifikácie prichádzajúcich správ, monitorovanie zdravotných funkcií či monitorovanie kvality spánku. 

Kávovar

Káva patrí k najlahodnejším nápojom na svete. Veľa z nás si bez nej nevie predstaviť štart do nového dňa. Patrí k nim aj tvoja drahá polovička? V tom prípade neváhaj a kúp jej kávovar. Na jednej strane ju potešíš možnosťou urobiť si doma naozaj kvalitnú kávu a na strane druhej je v tom aj symbolika. Aká? Napríklad v tom, že šálka kávy sa u mnohých spája s bežným pracovným dňom.

Notebook

Z kategórie praktických darčekov je tiež výborným kandidátom pre darček na promócie nový notebook. V dnešnej dobe si už prácu bez tejto šikovnej vecičky nevieme predstaviť. Služobky, porady, prenášanie informácií… V tom všetkom notebook uľahčuje prácu.

Zážitok

Aj super zážitok je niečo, čo si bude partnerka ešte dlhý čas spájať s promóciami. V tomto smere je pri výbere dôležité zvážiť najmä partnerkine hobby. Má rada napríklad relax a masáž? V tom prípade jej venuj romantický wellness pobyt spojený s nejakým originálnym typom masáže (čokoládová…). 

Miluje adrenalín? Venuj jej zážitok v podobe letu balónom alebo letu stíhačkou. Pri originálnych zážitkových darčekoch sa fantázii medze nekladú.

Záver

Promócia je slávnostná udalosť, ktorú si bude tvoja partnerka pamätať celý život. Tomu by mal preto zodpovedať aj darček, ktorý jej kúpiš. Malo by ísť o niečo elegantné a trvácne. Okrem materiálneho darčeka jej môžeš venovať aj super zážitok, ktorý si bude pamätať celý život a bude sa jej spájať práve s touto udalosťou.