Nevieš, kde zohnať vianočné darčeky pre ženy?

Vzduchom sa nesie vôňa vianočného pečiva a ihličia, nálada je presýtená pohodou. Z butikov vyzdobených ihličnatými vetvami, snehom a trblietkami sa šíri príjemná hudba. Jednoznačnejšie to už ani nemôže byť. Blížia sa Vianoce a s nimi vianočné nákupy. Je najvyšší čas obuť si topánky s hrubou podrážkou a vybrať sa na obchôdzku. Aby si však nemrhal energiou a časom, najprv si nasledujúci postup dobre premysli. Ak plánuješ kupovať vianočné darčeky pre ženy, nikam chodiť nemusíš, všetko zvládneš cez internet. 

Pohodlie s rodinou

Na krásne Vianoce treba minimálne dvoch. Čím viac ľudí však príde, tým lepšie. Prekvap svoju drahú a tajne pozvi jej rodičov, poprípade súrodencov. Ocení, že sa snažíš vychádzať s jej matkou a otcom. Okrem toho bude mať veľkú radosť, že ich vidí pokope. Pripomenie jej to časy, keď ešte slávili Vianoce spolu. Najprv ju však nenápadne upozorni, aby sa pred ich príchodom upravila a pekne obliekla. Potom už len stačí počkať na zvuk zvončeka a vianočný zázrak sa môže začať.

Detská práca v rozumnej miere

Ak máš so svojou partnerkou deti, zapoj ich do vianočných príprav. Môžu robiť jednoduchšie úlohy, napríklad upratovať, kým ty budeš zápasiť s tučným kaprom a medovníkmi. Možno sa vám podarí stihnúť to, kým bude tvoja žena mimo domu. O to väčšie prekvapenie to bude. Ak naozaj zvažuješ pozvanie jej rodiny, potom je čistota v dome veľmi dôležitá.

Vedel si, že nič neutuží rodinné vzťahy viac, ako spoločné ozdobovanie vianočného stromčeka? 

Zažite spolu dobrodružstvo

Väčšina ľudí si Vianoce bez snehu, vianočných pesničiek, spoločnosti najbližších a chuti kapra nedokáže predstaviť. Ak máš ty a tvoja družka dobrodružnú povahu, nezaháľaj a rýchlo vybavuj pobyt v zahraničí. Kto povedal, že vianočný darček pre ženu musí ležať pod ihličnanom? Určite sa poteší, keď na ňu bude čakať pod palmou.

Vianočná exotika

Vezmi svoju partnerku na exotickú dovolenku k moru. Lietadlom sa dnes dá dostať všade. K dispozícii sú krajiny, v ktorých celý rok panujú letné horúčavy. Niet nad vyvaľovanie sa na piesku, keď doma mrzne a slnko je za oblakmi. 

Tip: Letenky zarezervuj s dostatočným predstihom. Nie si prvý ani posledný, kto má v pláne vyhnúť sa zime. 

Relax pri knižke s dobrou kávou

Sú ženy dobrodružné a sú ženy oddané tradíciám. Tým prvým spraví výlet do exotickej krajiny radosť, tie druhé skôr potešia sviatky s rodinou. Ak poznáš ženu, s ktorou žiješ, potom presne vieš, po čom túži. Keď je to dobrá kniha, potom nie je dôvod váhať. Dopraj svojej láske, po čom je srdce piští.

Elektronika na nás kričí z každej strany

Vianočné darčeky pre ženy nemusia byť vždy šperky. Poteší aj dobrá kniha. Ešte lepšie taká, do ktorej sa zmestia tisícky ďalších a stále je skladná ako tablet. Reč je o čítačke elektronických kníh.

Kúzelníčky v kuchyni poteší kuchynský robot. Tvoja drahá bude žiariť šťastím. 

Kúp sexi spodné prádlo ako vianočné darčeky pre ženy

Nikde nie je napísané, že by darček nesmel potešiť oboch. Ak si chceš ušetriť dlhé rozhodovanie, siahni po luxusnom kúsku spodnej bielizne. Nezabudni si na Štedrý deň pripraviť zopár lichôtok. Bez nich by darček prišiel o časť svojho čara.

Vianočné darčeky pre ženy, ktoré okorenia nahotu

Ako sexi spodné prádlo môžu byť darček pre ženu na Vianoce napríklad elegantné nohavičky. Ak si trúfaš, kúp aj vrchný diel. Uvidíš, ako to celé dopadne. Možno sa spod vianočného stromčeka presuniete rovno do postele. Kúpiť môžeš:

Je čas na bombové vianočné darčeky pre ženy

Ak aj tvoja milá partnerka má vo zvyku z času na čas meškať, podaruj jej exkluzívne hodinky s kryštálmi Swarovski. Na zahodenie nie sú ani kúsky z bižutérie. Za zváženie stoja aj rôzne parfumy a kozmetické prípravky.

Vianočné darčeky pre ženy

Vyzdob si svoju kráľovnú

Ženy sa rady parádia, a túto vlastnosť si zrejme zachovajú už naveky. Nie je dôvod to meniť. Rozhodne takéto vážne rozhodnutie nie je v rukách mužov. Našou úlohou je ženy rozmaznávať, aby sa cítili ako v perinke. S dokonalou starostlivosťou o pleť, nechty a vlasy sa bude každá žena cítiť ako princezná. 

Obrázky: pixabay