5 darčekov, ktoré rozosmejú každú ženu

Smiech je všeliek. Určite aj ty zbožňuješ, keď sa tvoja drahá polovička smeje. Čo tak byť tým, ktorý jej ten úsmev na tvári vyčarí? Nemusí mať ani žiadny sviatok, môžeš ju predsa prekvapiť a rozosmiať aj v bežný deň, pretože ju ľúbiš. Prinášame ti preto ostrieľané vtipné darčeky pre ženy. Buď kreatívny, originálny a poteš tú svoju inteligentným humorom.

Ako pri výbere vtipného darčeka postupovať?

 • Najprv sa zamysli nad preferenciami polovičky. Nechceš ju predsa darčekom uraziť, ale potešiť.
 • Aký má rada humor? Ironický, satirický alebo interný?
 • Vyhni sa otrepaným darom, ako napríklad vankúš so slovami „Dnes nie, miláčik“, či ponožkám s infantilnými námetmi a podobne.
 • Popusť uzdu fantázii. Nemusíš predsa minúť veľa peňazí na to, aby ťa tvoja polovička považovala za vtipného.

Vtipné darčeky pre ženy – 5 nápadov

Ženy ocenia, ak má muž zmysel pre humor a bláznivé nápady.

1. Balíček s obľúbenou rozprávkou z detstva

Zamysli sa nad jej obľúbeným filmom, knihou alebo seriálom z detstva. Možno mala rada Shreka, Simpsonovcov alebo Toma a Jerryho. Vybral si si? Teraz potrebuješ box alebo krabicu, do ktorej uložiš zakúpené veci s vybraným titulom. Čím viac, tým lepšie. Tvoja polovička bude rada, že ju poznáš a pousmeje sa nad nostalgiou.

2. Darčeky s bláznivou ideou

Najlepšie dary sú tie, ktoré sú iné ako sme na začiatku plánovali. Samozrejme, vtipný darček pre ženu môže spočívať aj v nápaditej idei.

 • Antistresový balíček: Často sa sťažuje na stres v práci? Kúp bublinkovú fóliu, zabaľ ju do luxusnej krabice a previaž mašľou.
 • Rada varí a je to pravá žienka domáca? Obdaruj ju rádom zlatej varešky a pripni jej ho na blúzku.
 • Sťažuje sa, že chrápeš? Bež kúpiť štuple do uší.
 • Ak rada popíja víno, kúp najväčší vínový pohár, aký v obchode nájdeš.
 • Často mešká a vždy sa dlho chystá, keď idete von? Zaobstaraj hodinky pre oneskorených.

TIP: Zameraj sa na to, čo tvojej láske na tebe lezie na nervy a vyburcuj to.

3. Zopakuj minulosť

Vtipný darček pre ženu môže byť aj naplánovanie vášho prvého rande. Ak si nevieš dať rady, poradíme ti, ako naplánovať rande presne tak, ako prvýkrát prebiehalo. Zaručene sa dobre zasmeje, keď sa budeš správať ostýchavo. Ešte lepšie bude, ak jej nepovieš čo a kde sa chystá, len ju dovedieš na miesto.

vtipné darčeky pre ženy

4. Vlastnoručne vyrobený dar

Nemusíš byť umelcom, aby si vyrobil niečo vlastnými rukami. Svojej milej môžeš napísať báseň o spoločných zážitkoch alebo urobiť spomienkové video. Kazeta alebo CD, kde zaspievaš jej obľúbenú pieseň? Nehanbi sa, buď staromódny, určite ju tým rozosmeješ a potešíš ešte viac. Kreativita totiž nepozná hraníc.

TIP: Daj namaľovať bundu alebo tričko s vtipnou hláškou. Áno, presne s tou, ktorú vždy hovorí a teba ide roztrhnúť od zlosti.

5. Humorné pozvánky

Ženy zbožňujú darčeky, kde je jasné, že ste si dali starosti s plánovaním.

 • Jazda v rýchlom aute: Túži vaša láska po rýchlom a drahom aute, ale šetríte na hypotéku? V miestnej predajni s autami zarezervuj jazdu v najdrahšom z nich. Potom vezmi obálku a vlož do nej list s amatérsky nakresleným obrázkom auta.
 • Dvojdňový maratón jej najobľúbenejšieho komediálneho seriálu ti zaručí, že sa budete obaja smiať, až vás z toho bude bolieť brucho.
 • Hnevá sa, že často popíjaš s kamarátmi? Pozvi ju na ďalší piatok s vami.
 • Pozvánka na tvoj stand-up. Napíš si vtipy a zahraj sa pred ňou na stand-up komika. V takomto prípade máš zaručený smiech, možno aj cez slzy.

Záver

Nezabúdaj – ženy sa rozosmejú vždy, keď muž kvôli nim vyjde z komfortnej zóny. Hlavne vtedy, ak kvôli nim urobí niečo, čo ešte neurobil. Dúfam, že som ti pomohla, a tvoja drahá sa na vtipnom darčeku/nápade dobre zasmiala.

Bibiána Hajdanyová

Volám sa Bibiána a som mladá slečna zbožňujúca písanie. Som zvedavá, mám rada proces, kedy zisťujem, objavujem a potom analyzujem. Najviac ma baví dolovať informácie z umenia, cestovania, a zároveň radiť ľuďom cez svoje písanie.