Chcete vyčariť žene úsmev na tvári? Darujte jej zážitok

Máš pocit, že žiaden darček nie je pre ženu dosť dobrý? Nechceš jej predsa kúpiť nič otrepané, ako hrnček s jej menom. Inšpiruj sa týmito tipmi, vďaka ktorým v jej očiach vynikneš. Ak jej daruješ zážitok, žena si na teba spomenie aj pri bežnej činnosti.

Tetovačka do dreva

Nemusíš byť žiaden umelec, aby si sám vytvoril originálne darčeky pre ženu. Ak ťa baví práca s drevom, tak pyrografia sa môže stať tvojím novým koníčkom. Môžeš porozmýšľať, čo by sa žene hodilo do domácnosti. Napríklad denko, varecha alebo stojan na nože by ocenila každá správna gazdiná. Všetky tieto veci sa dajú jednoducho kúpiť. Stačí ti vymyslieť pekný nápis alebo dokonca obrázok, ktorý potom do daru vypáliš. 

Takýto výrobok má u žien veľké plusy. Spomenie si na teba zakaždým, keď pôjde krájať mäso, ak sa jedná o denko. Ukážeš, že si zručný chlap, a že ti nechýba kreativita. Zaručene budeš iný, ako všetci ostatní. Tí, ktorí narýchlo zbehli na najbližšiu čerpaciu stanicu po dezert, neukážu takú hodnotu. 

Mačka na káve

Na Slovensku existujú kaviarne, v ktorých sa okrem ľudí svojvoľne pohybujú aj mačky. Zákazníci sa s nimi môžu pohrať, zatiaľ čo čakajú na svoju objednávku. Pôvod takýchto kaviarní vznikol pred takmer 20-rokmi v Japonsku. Odvtedy sa kaviarne s mačkami rozšírili do celého sveta. U nás ich nájdeš v mestách ako Bratislava, Košice, Poprad, a podobne. 

Vedel si, že …jednou z takýchto kaviarni je aj Mačkafé v Bratislave? Na svojej webovej stránke uvádzajú: „Všetky naše mačky sú zachránené z ulice alebo adoptované z depozitov.“ Ich návštevou tak pomôžeš na dobrú vec, aby podnik fungoval, a mačky tak mali svoj domov. 

Káva, limonáda alebo koláčik medzi chlpatými tvormi môže byť skvelý zážitok ako darček. Na čo si však dať pozor, je vzťah medzi mačkami a svojou polovičkou. Návšteva takejto kaviarne sa môže skončiť skvelo len v prípade, že má rada mačky. Je lepšie sa jej to jednoducho opýtať, ako to potom oľutovať.

Návšteva čokoládového neba ako darček 

Narovinu povedané: ženy milujú čokoládu. Je to pre nich akási droga, ktorá upokojuje ich nervy počas ich dní. Ale tak ako ženy, aj muži sa občas prichytia s plným bruchom čokolády. Preto sa návšteva dobrej čokolatérie môže stať výborným zážitkom pre všetky pohlavia. Treba si však uvedomiť, že takáto návšteva čokolatérie ti môže poriadne odľahčiť peňaženku.

Výlet do čokolatérie sa môže zdať príliš nezdravý, no vedz, že nemusí. Čokoláda vplýva na ľudské telo aj v pozitívnom smere. Medzi najznámejšie výhody patria napríklad aj:

  • Čokoláda obsahuje veľa antioxidantov
  • Zlepšuje prietok krvi a znižuje krvný tlak
  • Znižuje riziko srdcových chorôb
  • Dokáže ochrániť pokožku pred slnkom
  • Zlepšuje funkciu mozgu 

Klasické vyčítavé reči od opačného pohlavia, ako príbytok na váhe, dokážeš jednoducho zastaviť. Stačí, keď jej pripomenieš vyššie spomenuté body. Samozrejme, ako všade, tak aj tu platí zaužívané pravidlo, že všetkého veľa škodí. No ako skvelý darček to za to stojí.

Telom na Zemi, očami vo hviezdach

Ak si fanúšikom lacných alebo bezplatných spôsobov, ako očariť ženu, tento tip patrí tebe. Vytvor si jednoduchú pozvánku, ktorú jej potom daruješ. V nej môže byť napísané miesto stretnutia, čas a prinesenie si dobrej nálady. Nezabudni zdôrazniť, že sa jedná o večerné stretnutie, aby sa nestalo, že na miesto stretnutia príde ráno.

Na určenom mieste, na ktorom budeš samozrejme včas, doladíš už zbytok. Roztiahneš deku na zem, zapáliš si baterku, aby vedela, že si to ty. Potom si už spoločne môžete vychutnávať pohľad na hviezdy a ničím nerušené rozhovory. Takéto sledovanie hviezd dokáže ľudí zblížiť ešte viac, a je to určite originálny zážitok ako darček. 

Telom na Zemi, očami vo hviezdach

zdroj: unsplash.com

Šarkaniáda v prírode

Dospelé činnosti sú určené len pre dospelých. Kto však povedal, že detské činnosti sú len pre deti? Mnoho dospelých si rado kreslí aj bez toho, aby ich to živilo. Niektorí sa radi venujú stavebniciam, a ďalší zas hraniu hier. Takéto zaspomínanie si na detské časy môže byť skvelým spôsobom, ako sa zblížiť so ženou. Dokážeš tak, že ti nechýba hravosť ani v dospelosti.  

Všetko, čo k tomu potrebuješ, je zohnať si dvoch šarkanov. Ak to chceš zariadiť ako prekvapenie, povedz svojej polovičke, že idete len tak do prírody. Počas toho, ako pôjdete na predom určené miesto, budeš mať šarkanov so sebou v taške. Potom, čo prídete na miesto, ktoré sa ti bude páčiť, si môžete spoločne užiť zábavu. Samozrejme si nezabudni pozrieť predpoveď počasia, keďže bez vetra šarkan nepoletí. 

Spomienky vo fyzickej podobe

Každý si občas rád zaspomína na dobré chvíle. Držíme ich vo svojej hlave a potom si ich pripomíname. S fotkami sa zážitky pamätajú o dosť lepšie. Preto som do tohto článku zvolil fotoaparát, ktorý zároveň tlačí fotky. Vďaka tomu si žena bude môcť zážitky zhmotniť v podobe fotiek, tzv. polaroid.

Najlepšie na tom je, že ľudia sú emočne naviazaní na svoje veci a zážitky, ale aj na to, kto alebo čo ich vytvára. Vďaka fotoaparátu si spomenie na zažité chvíle, ale aj na to, od koho ho má. V tomto prípade to budeš práve ty.

Hudba ako zážitok

Ak sa už nejaký ten piatok poznáte, pravdepodobne ste sa rozprávali o svojom hudobnom vkuse. Pokiaľ si vtedy nebol myšlienkami mimo, mal by si vedieť, akú hudbu počúva. Najlepšie, ak by si vedel, aký hudobný umelec či kapela je jej obľúbená. 

Zaručene ju tak poteší oblečenie s názvom kapely. Možno si pamätáš aj jej obľúbený album, ktorý jej môžeš kúpiť vo fyzickej podobe na CD. Taktiež to môže byť plagát alebo vstupenky na koncert. V prípade, že máte rovnaký hudobný vkus, môžete ísť na koncert spoločne. Bolo by to spríjemnením dňa pre vás oboch.

Slová na záver

So spomínaných tipov vyplýva len jedno. Ak sa chce, tak sa dá. Nezáleží na tom, pre aký drahý darček sa rozhodneš. Aj darčeky zadarmo dokážu spraviť viac úžitku, než tie najdrahšie. Stačí k svojej snahe pridať kreativitu, a hneď je to omnoho lepšie. Ak si si stále nevybral ten pravý, čo tak skúsiť niečo nadčasové?

Daniel Džula

Často ma chytala panika, aby som neskončil pri niečom, čo ma v živote nebude posúvať. Stredná škola ma nudila a moja kreativita sa pýtala do sveta.   Kreslenie mi nikdy nešlo, grafika ma rýchlo omrzela, no copywriting? Fúú, to je teda niečo. Uvedomil som si, že moja tvorba dokáže cez písmenká odovzdávať hodnotu. Vidím v tom svoju budúcnosť, no čo viac, vidím veľa spokojných ľudí. Takže ak ma nenájdeš behať alebo spať na lavici v škole, pripravujem pre teba články.