Kam na rande? Buď originálny a spontánny

Našiel si si dievča svojich snov, cítí sa s tebou dobre, ale už ti dochádzajú nápady, kam na rande? Nemusíš sa ničoho báť. Dám ti pár tipov, ktoré tvoju (budúcu) priateľku naisto ohromia.

1. Kam ísť na rande počas lockdownu?

Chápem, že pre nás všetkých je v tejto dobe trochu ťažké vymyslieť spôsob, kam sa ísť zabaviť a zoznámiť. Ale ver mi, že aj v takomto období sa dá vymyslieť niečo, čo ju určite poteší. Nemusíš pritom riešiť žiadne zložitosti. Zober ju proste von na romanticku prechádzku, ľahnite si na deku na lúke a pri romantickej melódií sledujte hviezdy. Viem, znie to ako klišé, ale máloktorá žena tomu odolá.

2. Kam ísť na rande v zime?

Vonku je mráz, že by si najradšej ostal doma, ale túžba byť s ňou je o niečo väčšia. Ver mi, že aj vo veľkom mraze sa dá nájsť niečo, kde na zimu ani nepomyslíš. Čo ju tak pozvať do kaviarne alebo cukrárne? Keď jej objednáš jej obľúbený zákusok, isto u nej zaboduješ. Takáto maličkosť bude sladkou bodkou a dáš jej tým najavo, že nemusí schudnúť, čo je pre ženu veľké plus.

3. Kam na rande v Bratislave?

Či je leto, či je mráz, na tom vôbec nezáleží. Bratislava je sama o sebe úchvatná. Je tu toľko pamiatok, ktoré by ste mali spolu vidieť. Okruh okolo hradu, prechádzka okolo Dunaja, mrknúť na ikonickú stavbu UFO a toto všetko zakončiť dobrým obedom v reštaurácii. Čo tak skúsiť jednu z najromantickejších reštaurácii v Bratislave BERG penzion? Nielen, že tam máte na výber z veľa jedál, ale hlavne stojí za to vidieť to krásne prostredie. No podľa mňa dokonalý deň. A čo v zime? Predsa to isté. Aspoň ju budeš môcť zahriať, keď jej bude zima.

 kam na rande

4. Kam na prvé rande?

Prvé rande je zo všetkých najdôležitejšie. Rozhoduje o tom, ako bude všetko pokračovať. Ešte nevieš úplne presne, čo má rada, a čo na druhú stranu neznáša zo všetkého najviac. Tak kam ju vziať? Tu sú tipy, ktorými nič nepokazíš.

Kino = film vyberaj až na mieste, aby sa aj ona mohla rozhodnúť, čo ju baví. Nebudete sa síce veľa rozprávať, ale bude tam prebiehať dosť intimity. Práve dotykmi možno zistíte, že ste stvorený jeden pre druhého.

Romantická večera = po kine by mohla prísť romantická večera. Na večeri zistíš, aké jedlo má rada, a pritom sa môžete lepšie spoznávať. Vedel si, že je dokázané, že ženy rozprávajú priemerne viac ako muži? Tak sa aspoň dozvieš veľa zaujímavostí. (Samozrejme, rozprávaj predtým, než vám donesú jedlo. Hovoriť niečo, keď máš v ústach kus mäsa, na ňu dobrý dojem nespraví).

5. Rôzne tipy na rande

Stále ťa nič nezaujalo? Možností je veľa. Môžete spolu skúsiť rôzne športy, ísť sa pozrieť do múzea alebo do zoo. Urobiť si piknik. Pre odvážlivcov – pozvať ju k sebe, uvariť si spolu  niečo dobré a spraviť si filmový maratón. Doma budeš mať skvelú príležitosť venovať jej aj darček z lásky, čím jej vykúzliš úsmev na tvári. Veľkú radosť jej určite urobia vtipné darčeky. Zober ju do baru na poriadnu tancovačku, alebo si skočte na festival, ktorý sa vtedy v meste koná. V zime sa môžete kuknúť na trhy a môžeš jej kúpiť nejakú drobnosť, ktorou ju určite potešíš.

Na záver „výcuc

  • kaviareň/cukráreň
  • večera 
  • sledovanie hviezd na lúke
  • prechádzka okolo Dunaja + pamiatky
  • kino
  • športy
  • umenie
  • zábava = festivaly, bary, zoo
  • trhy 
  • filmový maratón u teba doma (alebo u nej?)

Netlač hlavne na pilu. Ono to príde samo. A ak to náhodou nevyjde? Nelám si hlavu. Tá pravá na teba vonku určite niekde čaká, a príde vtedy,  keď to budeš najmenej čakať. Možno, že práve na rande pozývaš budúcu matku svojich detí. Ale to všetko je vo hviezdach.