Zoznamky na Slovensku – vyskúšaj jednu z nich

Vývoj technológií zasiahol náš každodenný život. Spoznávanie nových ľudí nebolo nikdy jednoduchšie. Online zoznamky sa aj vďaka poskytovaniu nových možností stávajú bežnou súčasťou našich životov. Na „trhu“ však existuje mnoho zoznamovacích webov a aplikácií. Až sa môže stať, že si človek jednoducho nevie vybrať. Ak je toto aj tvoj problém, v tomto článku ti ukážeme najúspešnejšie zoznamky na Slovensku. Povieme ti, prečo by si si mal vybrať jednu z nich. Tu sú kandidáti.

Tinder – trend nielen pre mladých

Či už máš v online randení skúsenosť, alebo je to pre teba španielska dedina, pravdepodobne si už niekedy počul o zoznamovacej aplikácii Tinder. Ide o jednu z najznámejších a najlepších zoznamiek na Slovensku, ale aj v celom svete. Podľa štatistík je Tinder populárny prevažne medzi mladými ľuďmi, a to vo veku od 18 do 34 rokov.

Registrácia a používanie Tinderu je veľmi jednoduché. Svoj účet si vytvoríš prepojením s Facebookom alebo svojím telefónnym číslom. Stačí si už len vybrať jednu alebo viac fotiek, ktoré chceš ukázať svojim potenciálnym partnerkám. 

Voliteľný je aj krátky popis tvojej osoby, ktorým by si mal zaujať. Samotné zoznamovanie funguje na prostom princípe. Aplikácia ti ukáže ženu v tvojej blízkosti a ty sa rozhodneš, či sa ti páči. 

Ak áno, posunieš jej profil doprava a ak nie, posunieš ho doľava. Tým si však nič nevyhral. Napísať jej môžeš až po tom, čo ťa daná slečna taktiež označí za sympatického a nastane vzájomná zhoda.

zoznamky

Prečo skúsiť práve túto zoznamku?

Za populárnosťou Tinderu sa skrýva okrem pomerne jedinečnej formy zoznamky viacero výhod:

  • písať ti môže len osoba, ktorej sám prejavíš sympatiu, vďaka čomu sa vyhneš otravnému spamu a podvodným správam
  • za zoznamku nemusíš nič platiť, bonusové služby v prémiovom účte sú čisto voliteľné
  • vďaka prepojeniu s Facebookom resp. telefónnym číslom ťa neotravujú pochybné osoby a falošné účty
  • je využívaný mnohými zaujímavými a inteligentnými ženami.

Vedel si, že zoznamovanie sa online je 2. najčastejšou formou spoznávania nových ľudí? Zoznamky zaostávajú už len za kontaktom cez spoločných priateľov. Ak si si myslel, že hľadanie partnera cez internet je v dnešnom svete stále tabu, nemusíš sa ničoho obávať.

Nevýhody

Tinder má však samozrejme aj svoje nevýhody. Svoju potenciálnu partnerku si prvotne vyberáš len podľa fotiek, ktoré môžu zavádzať. Ty tak môžeš prísť o mnoho sympatických slečien. A ako to už na zoznamkách na Slovensku býva, ženy sú vo väčšine prípadov zahltené zástupom nápadníkov a ich správ. Zaujať ju môže byť častokrát závod na čas.

Pokec – matka všetkých zoznamiek na Slovensku

Aj keď si môžeš myslieť, že Pokec je vtipom dávnej minulosti, netreba ho úplne odpisovať. Ide o najstaršiu online zoznamku na Slovensku, ktorá má aj v dnešných dňoch aktívnych vyše 50 tisíc užívateľov

Nevýhodou Pokecu je však kvôli úplnej voľnosti množstvo falošných a anonymných profilov. Skrývajú sa za nimi nielen úchylovia, ale aj dámy, predávajúce svoje fotky napr. za kredit do mobilu. To však neznamená, že by si mal Pokec úplne odpísať.

Tip: Ak rozhodíš svoje siete do širších kútov Slovenska, rozhodne sa ti podarí nájsť inteligentnú slečnu, ktorá na túto online zoznamku zablúdila z rovnakých dôvodov ako ty. Ak s ňou budeš komunikovať v milom a prirodzenom duchu, rozhodne spozná, že sa s tebou oplatí aj stretnúť.

Ďalšie zoznamky na Slovensku, ktoré stoja za zmienku

  • Partner na úrovni – už samotný názov ti napovie, akú partnerku ti platená zoznamka pomôže nájsť
  • Badoo – zoznamka veľmi podobná Tinderu, pre možnosť kontaktu však nemusíš čakať na vzájomnú zhodu
  • ELITE Date – platená webstránka založená na rovnakej politike ako aj Partner na úrovni

Záverom

V dnešnom modernom svete je zoznamovanie sa online bežným štandardom. Teraz už chápeš fungovaniu jednej z najúspešnejších zoznamiek na Slovensku. A práve na Tinderi máš najväčšiu šancu nájsť si svoju vyvolenú polovičku. Štatistiky to jednoznačne dokazujú. Možno aj ty poznáš vo svojom okolí muža, ktorý spoznal svoju polovičku vďaka online zoznamke. A ak nie, môžeš ním byť práve ty.

Obrázky: shutterstock.com